Treść opublikowana przez Caporeira
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, czy robi ktoś w Krakowie autopoziom do B6 ? I ile taka przyjemność kosztuje. Zastanawiam się nad ksenonem lub biksenonem. Albo ktoś ma zwykły lewy reflektor na zbyciu ?
-
Wymiara przednich lamp na "lepsze"
A ile by kosztowała taka przyjemność, lampy + samopoziom ?
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
Dzięki za linka, ale chyba zacznę się interesować tematem chyba znowu latem lub pod jego koniec. Teraz to już chyba nie ma sensu .. zima się kończy
-
Wymiara przednich lamp na "lepsze"
Czy do takiej przeróbki nie doczepi mi się policja ? Zdarza mi raz na jakiś czas jechać do niemiecko-języcznych landów a tam to za byle co sypią kary.
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
Tak, to oryginalna od B6 z multifunkcją. Wybacz że tak późno odpisuje, nie zobaczyłem tego posta
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Witam, mam w środku lusterko fotochromowe. Zewnętrzne są już zwykłe. Prawe lusterko składa mi się elektrycznie ale jak chce je rozłożyć to słychać że silniczek pracuje ... ale lusterko się nie rozkłada. Chcę to naprawić, czyli muszę kupić prawe lusterko. I teraz pytanie, czy nie lepiej kupić od razu z fotochromem, czy to dużo zachodu ?
-
Wymiara przednich lamp na "lepsze"
Witam, mam B6 04' Avant. Światła oryginalne, czyli bez bi xenonów, autopoziomowania i podobnych dodatków. Miałem małą kolizję nie z mojej winy i jedną lampę mam do wymiany, ale jak kupię nową to będą się różnić. Dlatego tak się zastanawiam czy już nie kupić dwóch takich samych i może nowszych ? Pytanie, co mogę kupić np xenony, bixsenony, z DRL ? tak aby pasowały w miejsce oryginalnych i aby to nie była tania chińszczyzna która mi zaraz padnie. I czy trzeba coś przerabiać, np elektrykę ? W zasadzie mam już osobno zamontowane ledy - DRL.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
@Wąski Chodzi o to że Boseron się nie odezwał dlatego nie byłem pewny czy moje wiadomości docierają. Ale z tego co widzę to do Ciebie dotarły, więc pozostaje mi czekać na odpowiedź od kolegi Boserona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, czy kolega @Wąski i @Boseron dostali odemnie wiadomość na Priva ? Nie wiem czemu nie zapisuje mi wiadomości w skrzynce wysłane Dlatego nie mam pewności czy te wiadomości poszły i doszły.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, wczoraj uszkodzono mi moje Audi. Już zgłosiłem szkodę do ubezpieczyciela sprawcy szkody, ale zanim mi to wycenią chciałbym się dowiedzieć ile naprawa może kosztować (aby mnie nie oszukali), gdzie najlepiej podjechać w Krakowie aby ktoś mi to oszacował ? Serwis, autoryzowany warsztat Audi, dobry zakład mechaniki samochodowej ? Możecie mi coś konkretnego polecić, może ktoś już przerabiał ten temat ?
-
Stłuczka - brak notatki policji
Witam, czy te przepisy z podpiętego tematu zawierające kruczki prawne są aktualne ? Jeszcze nie przekopałem się przez wszystkie, ale np mój samochód wczoraj miał stłuczkę na parkingu. Gościu uszkodził, błotnik, lampę, zderzak i maskę. Była policja ale żadnej notatki mi nie dali, kazali zgłosić szkodę w ubezpieczalni sprawcy. Czyli co, nie mogę teraz jechać do salonu Audi na wycenę, ile to będzie u nich kosztować ? I czy w ogóle coś takiego mi wydadzą ?
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
Nie chce reklamować ani krytykować bo korzystam tam z yanosika jak i cb Ale piszę do Was z zapytaniem. Czy to jest w pełni legalne ? Tz jak to się ma do przepisów praca podawanie że tutaj i tutaj jest policja z sukarką. Czy to nie narusza jakichś przepisów jak się podaje tak przez cb jak przez yanosika gdzie jest policja czy inspekcja oraz że stoją z suszarką ? Chciałbym to wiedzieć dla siebie, także bez żadnej obawy.
-
MTU i różnica w cenie dla Quattro
Witam, zajrzałem dziś w ubezpieczenie i przypomniało mi się że pani w ubezpieczalni zaznaczyła mi że mam Audi Quattro gdzie mam zwykłego avanta. I tak teraz się zastawiam czy to nie zwiększa wartości samochodu i tym samym skubią mnie trochę na ubezpieczeniu ?
-
Lekkie szarpanie przy "końcu sprzęgła"
Można jakoś sprawdzić tą dwu masę np zdiagnozować po jakichś parametrach za pomocą VAGa ? Jak te poduszki silnika sprawdzić ?
-
Lekkie szarpanie przy "końcu sprzęgła"
Witam, wczoraj miałem mocno załadowany samochód 1,9 TDI Avant 04'. I na trasie (szczególnie na pierwszym i drugim biegu) dało się odczuć że jak już odpuszczałem sprzęgło to na samym końcu tego sprzęgła zaczęło lekko szarpać samochodem. Dziś odciążyłem samochód jest nieco lepiej, ale dalej czuć małe szarpanie na początkowych biegach. Czym to może być spowodowane ?
-
rns-e
Jaka wersja firmware i mapy ?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Dzięki za tę rozpiskę. Odizolowałem pancerz w którym szły przewody zasilające (brązowy i czerwony - plus i minus z akumulatora), lecz pomimo odseparowania ich - dalej na nich jest zwarcie. Czyli wnioskuję że to zwarcie jest w środku przekształtnika. A wydaje mi się że to tak nie powinno być ? Odkręciłem 4 śrubki i chciałem ściągnąć tę blaszkę która jest na przekształtniku - ale chyba jest ona przyklejona bo coś zejść nie chce. Moduł grzania szyby od środka: http://s16.postimage.org/lfnegltkh/IMG_6148.jpg <br /><br /> http://s12.postimage.org/yf7csljtl/IMG_6156.jpg <br /><br /> Hej, możesz opisać jak udało Ci to rozebrać ?
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
Powiem tak, być może to co oferujesz jest warte tej ceny. Ale po prostu nie wydam tylu pieniędzy dla tej opcji. Dlatego szukał będę tańszej alternatywy, jeśli nie znajdę to dam sobie z tym spokój PS. Czy ktoś może podać jakie modułu obsługują podgrzewaną kierownicę (być może taki mam i koszty się zmniejszą), oraz jak poznać (wizualnie albo za pomocą VAGa) czy jest podgrzewana ?
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
A co w tym zestawie jest ? Bo trochę drogo to wychodzi :-/ Sądziłem że koszt będzie nieco mniejszy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chciałem kupić sprawny przekształtnik do podgrzewania przedniej szyby, może ktoś z Was taki posiada i chcę go sprzedać ? Albo chociaż jeśli nie chce go sprzedać to ma go na wierzchu abym mógł sobie sprawdzić czy układ mam sprawny ?
-
Podgrzewana kierownica w Audi A4 B6
Czy ktoś dokładał u siebie/ robił podgrzewaną kierownicę ? Chciałem się dowiedzieć jakie tego są koszty, jaki moduł jak ma być zakodowany i czy to musi być "specjalna" kierownica ?
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Taki to i ja mogę sprzedać :/ Chciałbym kupić sprawny
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Może ma ktoś do sprzedania sprawny przekształtnik ? Bo ktoś pisał tutaj że kupił aż 3 pod rząd niesprawne ... chciałbym tego uniknąć i sprawdzić czy mój układ jest w ogóle sprawny gdyż od zakupu samochodu to nie działało.
-
Komputer nr 1 i średnie spalanie
Jak to zrobić ?
-
Komputer nr 1 i średnie spalanie
Prawdę mówiąc chyba masz rację, nie pojmuje. Wyjaśnij mi proszę, jadę np 500 km autostradą gdzie spalanie mam na poziomie 8 l/100km, po czym wjeżdżam na drogi terenu zabudowanego i przebijam się przez kilka korków 50 km mając spalanie na poziomie 6l/100km. Po przejechaniu tych 550 km komputer 1 pokaże mi średnie spalanie 6l/100km ? Bo skoro liczy na podstawię ostatnich 30 km to spalanie będzie pokazywał nie z autostrady + drogi terenu zabudowanego , tylko z terenu zabudowanego ? Czy komputer 2 można kasować z poziomu manetek ? Czy robi się to tylko za pomocą odpięcia zasilania/akumulatora ?