Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caporeira

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Caporeira

  1. Panowie, jak zdjąć/odczepić ten tłoczek ?
  2. Rozebrałem to, dostałem się do tego simeringa (swoją drogą to nie wygląda najgorzej), ale w gorszym stanie jest ta ośka ... podobnie jak u Ciebie jest skorodowana przez co jest duży luz. Simering zakupie, ale faktycznie to nic nie da, trzeba się zając ośką. Tą tulejkę gdzieś zakupiłeś, masz może zdjęcie lub wymiary jak to wygląda ? Gdzieś pisali jeszcze o innym simeringu, czy jeszcze na któryś warto zwrócić uwagę ? A może ktoś ma do sprzedania ten mechanizm to bym odkupił ?
  3. Hmm..no ale jak bym ukręcił wężyk to nie powinien płyn cieknąć np po mechanizmie a nie z wnętrza mechanizmu ?
  4. Witam, jak już wcześniej pisałem, wyczyściłem ten mechaniz i teraz działa (tak wyglądało przed czyszczeniem -> https://www.dropbox.com/sh/ui8zarx7169ztz4/5GKADZegDdl ). Mam teraz taki problem, że po użyciu tylnego spryskiwania i po otwarciu tylnej klapy bagażnika, cieknie mi do bagażnika z tego mechanizmu płyn (raczej pomiędzy metalową pokrywą a mechanizmem). Gdzie może być ten przeciek, jak to uszczelni i co ewentualnie kupić i wymienić ?
  5. Dzięki, Twoje podpowiedzi okazały się bardzo pomocne. Sytuacja wyglądała podobnie jak u Ciebie, ten trzpień był mocno skorodowane (zresztą jak zębatki), niestety przy wybijaniu trzpienia otaczający go plastik jak był już pęknięty tak pękł bardziej i w sumie są szczeliny z dwóch stron. Przez to że trzpień był mocno skorodowany, powiększyło to jego powierzchnię i przy wybijaniu nie mieścił się w tej obudowie powodując szczeliny na niej. Po wyczyszczeniu mechanizm zaczął działać (aż dziwne że chodził tak długo), niestety nie było tam uszczelki ani o oringów. Stąd pytanie, gdzie zakupię tę uszczelkę, O ringi oraz co radzicie na pękniętą obudowę z dwóch stron ? -> https://www.dropbox.com/s/77ap0r1iqtq5bxw/2013-11-11%2017.12.52.jpg A ta uszczelka to jest pęknięta czy taka powinna być ? ->https://www.dropbox.com/s/ayv5pezrxvienum/2013-11-11%2017.39.05.jpg Możliwe że to przez tą szczelinę wchodzi woda do mechanizmu.
  6. Dzięki za te instrukcje, bałem się że coś się urwie ... ale na szczęście nic nie uszkodziłem. Wykręciłem ten mechanizm i w środku nie wygląda zbyt dobrze, trochę go przeczyściłem i popsikałem WD40, ale nic to nie pomogło. Niestety ale możliwość bawić się z tym mam jedynie w weekendy. Chciałbym to naprawić w najbliższy weekend, pytanie co dokładnie zrobić i co może być najbardziej prawdopodobną przyczyną tego że to nie działa ? Tak to wygląda u mnie: https://www.dropbox.com/sh/ui8zarx7169ztz4/5GKADZegDd
  7. Ale jeden z nich dotyczy chipa a drugi felgi :-( Odkręciłem 4 śrubki, zwolniłem z 6 zaczepów...ale dalej coś trzyma :/ Pytanie, czy to nie ta śrubka w tle ? Jest tak po jednej i drugiej stronie. https://www.dropbox.com/s/ehqjwml4wvt8wz5/2013-11-09%2011.17.02.jpg
  8. Ok, jutro sprawdzę czy wycieraczka nie pękła oraz czy przy pomocy rąk i włączonych wycieraczek coś się ruszy. Żeby się dostać do silniczka, należy rozebrać klapę bagażnika od wewnątrz? Jest gdzieś jakiś tutorial aby w razie czego nie połamać plastików? ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 23:20 ---------- No wiec tak, wycieraczka nie jest pęknięta. A jak chce jej pomóc to ani drgnie :-(
  9. Wczoraj zatrzymała mi się tylnia wycieczka, sprawdzałem bezpiecznik nr 36 i jest w porządku. Zatem pytanie, czy ten bezpiecznik odpowiada tylko za przednie wycieczki, czy również za tylnią?
  10. A można je wyciągnąć (przychodzi) bez zdejmowania tapicerki drzwi?
  11. To była by najlepsza opcja, jeśli faktycznie się tak da w B6
  12. Dzięki, a jest gdzieś jakaś instrukcja jak rozebrać te drzwi? Sprawdzałem przed chwila VAGiem ale żadnego błędu nie ma.
  13. Witam, na panelu drzwi kierowcy mam dwa styczniki (przyciski odsuwania szyb), i ten stycznik odpowiadający za odsuwanie szyby pasażera, nie zawsze reaguje a jak już działa to nie zawsze dobrze. Stąd moje pytanie, jak to rozebrać oraz czy da się coś z tym zrobić ? ---------- Post dopisany 02-11-2013 at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 12:39 ---------- Czy ktoś się orientuje jak wyciągnąć przycisk odsuwania szyby?
  14. U mnie odczytuje bluetooth w samochodzie kontakty które są na karcie sim. Pytanie, ile tych kontaktów jest w stanie odczytać? Bo jak skopiowalem kilka kontaktów na sim to nie wszystkie bluetooth widział :-\
  15. Który parametr (i gdzie go szukać) jest odpowiedzialny za głośność dźwięku podłączanego urządzenia do Bluetooth?
  16. Dzięki za foto, wygląda całkiem całkiem I koszt też niczego sobie.
  17. Możesz wrzucić real foto ten wycieraczki ? Ten plastik wydaje mi się słabej jakości, czy się mylę i wycieraczka wygląda i jest ok ?
  18. Co dziwniejsze, podpinałem się tym samym zestawem do innego samochodu i odczytał ten moduł prawidłowo. Także dziwne to trochu
  19. To ja na wersji VCDS Lite mam 77 kanał na liście. Lecz dostaję komunikat: Address 77: Telephone Labels: 8Z0-919-283.LBL Controller: Note: Excessive Comm Errors
  20. Witam, chodzi o to że tylna wycieraczka źle zbiera wodę z szyby. Przyjrzałem się jej i wydaje mi się że problem leży w tym miejscu które oznaczyłem: https://www.dropbox.com/s/dkozr3n1z9lwi4v/2013-07-21%2011.59.23.jpg Chodzi o to że to pióro ciężko chodzi w uchwycie i nie odpowiednio dostosowuje się do kształtu szyby, nie zbierając albo górą albo dołem. Czy Wy też tak macie, jakoś sobie z tym poradziliście ?
  21. Jak by ktoś miał na zbyciu to kupię moduł Bluetooth z pełną funkcjonalnością.
  22. Jedni piszą że Bluetooth nie jest wymagany do działania SDSa, a inni że na module Bluetooth w wersji D (taki mam) nie będzie to działać :/ To jak to w końcu z tym jest ?
  23. Witam, chciałbym u siebie odpalić SDS. Mam oryginalny moduł bluetooth (niestety w wersji D), także mikrofon działa. W pierwszym poście pisze o 4 żyłowym kablu a gdzieś dalej wyczytałem że wystarczy 2 żyłowy ? Czy jest gdzieś jakiś schemat jak to dokładnie połączyć ? Rozumiem że wystarczy tylko zabieg z mikrofonem zrobić i ma działać ?
  24. Witam, chciałbym u siebie odpalić SDS. Mam oryginalny moduł bluetooth (niestety w wersji D), także mikrofon działa. W pierwszym poście pisze o 4 żyłowym kablu a gdzieś dalej wyczytałem że wystarczy 2 żyłowy ? Czy jest gdzieś jakiś schemat jak to dokładnie połączyć ? Rozumiem że wystarczy tylko zabieg z mikrofonem zrobić i ma działać ?
  25. Witam, mam moduł wersji D i to pewnie z tego powodu nie mogę się połączyć z adresem 77 ? Address 77: Telephone Labels: 8Z0-919-283.LBL Controller: Note: Excessive Comm Errors Czy jest szansa że te aplikacje rozbudują funkcjonalność modułu D ? Bluetooth IrMC Phonebook Bluetooth SIM Access Czy jest gdzie dokładniejsza rozpiska jak wygląda transmisja w module np H a jak wygląda w module D ? Bo myślę że dało by się to jakoś oprogramowaniem w telefonie rozbudować działanie bluetooth.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.