Treść opublikowana przez Caporeira
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Qrcze, to będę musiał dwa razy rozbierać drzwi :/ Myślałem że da się to wskazać biorąc pod uwagę kod na lusterku, i znając jego funkcję (czyli elektryczne, podgrzewane)
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Czy może mi ktoś powiedzieć ilo pinowe jest moje lusterko ? Chciałbym zakupić i nie wiem o jaką wtyczkę pytać :/
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Odłączałeś aku i MK zgubił info dot. drugiego kluczyka. Jeśli masz drugi klucz to włóż go do stacyjki, przekręć na zapłon - wciśnij dowolny przycisk po czym wyłącz zapłon, wyciągnij klucz i sprawdź czy działa. Koniec OT. Dzięki, sprawdzę to przy najbliższym weekendzie.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
hmm...tylko od czego ten pilot ? Mam tylko pilot do centralnego zamka, chyba że o kierownice multi chodzi ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Witam, mam taki błąd na VAGu: Address 46: Central Conv. Labels: 8E0-959-433-MIN.LBL Controller: 8E0 959 433 AR Component: Komfortgerát T85 1512 Coding: 06996 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 00956 - Key 2 35-10 - - - Intermittent Kiedyś próbowałem włączyć pokazywanie limitu prędkości na RNS E, ale mam raczej starszą wersję. Pytanie czy to ma jakiś związek z tym błędem ? Jeśli nie, to czego on dotyczy ?
-
Aktywacja drogi w RNS E 2013 BK
Mam wgraną tą mapkę: Audi Navigation Plus RNS-E 2013 (BK) DVD2 - Europe Central-East Ale nie wszystko jest aktywne (poniższe zdjęcie): ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Czy jest jakaś możliwość aby aktywować te trasy które są na mapie ale nimi nie prowadzi ? W momencie publikacji mapy autostrada ta nie była czynna no ale na mapie naniesiona jest. Więc być może ta się odblokować aby również prowadziła przez drogi które są naniesione na mapę a wcześniej nie były przejezdne ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
To prawda, ale jest na mapę naniesiona ... więc może ta się odblokować lub zaktualizować ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie kupiłeś >? Przepraszam, jest to wersja BK Blitzer Edition. A nie BE jak wcześniej pisałem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, mam RNS E z mapą 2013 BK. Czy macie tak samo u siebie że na mapie jest autostrada do Tarnowa, ale nią nie prowadzi ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
U mnie są takie opcje: Dawałem nawet przed chwilą Czasowe i sezonowe restrykcje na NIE, wyznaczałem trasę i dalej nie wyznacza po tej autostradzie
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Dzięki, to teraz wiem że nie mam fotochromów Czy można po ilości pinów w wtyczce przewodów lusterka poznać jakie to lusterko ? Ile pinów ma moje lusterko a ile pinów fotochrom ? Czy aby wymienić kompletne lusterko trzeba rozbierać drzwi ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam wgraną tą mapkę: Audi Navigation Plus RNS-E 2013 (BK) DVD2 - Europe Central-East Ale nie wszystko jest aktywne (poniższe zdjęcie): ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Czy jest jakaś możliwość aby aktywować te trasy które są na mapie ale nimi nie prowadzi ?
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Witam, nie działa mi elektryczne składanie lusterka dlatego chciałem je wymienić. Dlatego mam w związku z tym pytania. W środku luesterko fotochromowe ale na zewnątrz chyba już nie. Jest ono raczej podgrzewane. Jakiego lusterka szukać (ilo pinowego), ilo pinowy jest zewnętrzny fotochrom oraz czy dużo kosztować mnie będzie przeróbka ? To moje lusterko: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting PS. Czy jest gdzieś manual jak wymienić całe lusterko ? Chyba trzeba drzwi rozbierać bo tam idzie wiązka przewodów od lusterka ? Od, czyli moje lusterko na pewno nie jest fotochromowe Pytanie, czy można rozróżnić te lusterka po kablu/wtyczne ? Ile pinów ma moje lusterko a ile ma to z fotochromem ? Oraz czy muszę rozbierać drzwi aby nowe lusterko podpiąć ?
-
wycena szkody
No właśnie też już słyszałem opinię że w Wartą to tym bardziej ciężko ugrać :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok, czyli nikt nie chce się pozbyć części które potrzebuje A czy jest może w Krakowie lub w okolicach jakiś sklep z używanymi częściami ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ul. Mala Gora maja zamienniki w bdb cenach Mógłbyś podać co to za sklep ? Chciałbym sprawdzić sobie ich asortyment i ceny. Przy okazji, potrzebuje jak by ktoś miał na sprzedaż: - lewy przedni zwykły reflektor do B6 04' - prawe lusterko elektryczne - ewentualnie sam mechanizm składania lusterka
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Gdzie można zakupić podgrzewane fotochromowe szkła zewnętrznego lusterka ? Ile takie kosztuje oraz czy skoro mam wewnętrzny fotochrom to wystarczy jeden kabel podciągnąć i wymienić szkła aby działał fotochrom również w zewnętrznych lustrach ?
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
Nie będę przesądzał co jest lepsze a co gorsze bo różne są gusta, ja obie te rzeczy uważam za bardzo dobre. Ale to też jest prawdą co kolega @ramzes-1983 napisał, jest w yanosiku również navi.
-
Wymiara przednich lamp na "lepsze"
Ok, trochę doczytałem temat i aby bawić się w ksenony to trzeba mieć zderzak z spryskiwaczami, układ spryskiwaczy, lampy ksenonowe i samo-poziom ? Czyli koszty nie małe będą i czasu na modyfikacje dużo trzeba będzie poświęcić ?
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
Jeśli masz smartphone i dostęp do internetu to nie musisz zaopatrywać się w urządzenie, bo tą aplikację można pobrać za darmo.
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Widziałem zdjęcia ale z niezalanego. Ja mam zalany tą czarną "mazią" dlatego o tej przypadek pytam.
-
Montaż i działanie przedniej szyby podgrzewanej
Czy komuś udało się rozebrać "zalany gumą/plastikiem" moduł ?
-
wycena szkody
Dziś dostałem wycenę i mi trochę ciśnienie podnieśli. Z tego wynika że nawet jak bym kupił używane części to się w tej cenie nie zmieszczę Odszkodowanie wypłacane jest z ubezpieczenia sprawcy, kolizja nie z mojej winy. Co o tym sądzicie ?
-
Wymiara przednich lamp na "lepsze"
Gdzie tak napisałem że nie chce się bawić w przeróbki ? No tak chciałbym nowsze lampy, ale też tak aby policja się tego nie czepiała (spryskiwaczy lamp nie chcę). Przed podjęciem decyzji chciałbym się również dowiedzieć ile taka przyjemność mniej więcej będzie mnie kosztować.
-
Wymiara przednich lamp na "lepsze"
Dzięki ale nie, wystarczyło by mi jak by lampy były nowsze. Ale dalej nie wiem jaki byłby tego koszt (czy się na to porywać).