Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caporeira

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Caporeira

  1. Czyli jednak, w takim razie "mało wartościowe" jest to wskazanie komputera nr 1. Pytanie czy komputer nr 2 też bierze dane z takich mało wartościowych dla Nas wyników ?
  2. Ja wyczytałem że komputer 1 pokazuje nie dane dzienne, ale trasę do dwugodzinnych postojów. Czyli jedziesz gdzieś, zostawiasz samochód na dłużej niż 2 h, to wtedy komputer 1 nalicza nową trasę.
  3. Witam, w instrukcji kiedyś wyczytałem (jeśli dobrze zinterpretowałem informacje) że średnie spalanie na komputerze nr 1 analizuje na podstawie przejechanych ostatnich 30 km. Czy to prawda ? Bo jeśli tak to trochę lipna ta analiza.
  4. A można jeździć z DRLem i światłami mijania ? Widziałem że ludzie tak jeżdżą, ale czy prawo tego nie zabrania ?
  5. Dzięki za tę rozpiskę. Odizolowałem pancerz w którym szły przewody zasilające (brązowy i czerwony - plus i minus z akumulatora), lecz pomimo odseparowania ich - dalej na nich jest zwarcie. Czyli wnioskuję że to zwarcie jest w środku przekształtnika. A wydaje mi się że to tak nie powinno być ? Odkręciłem 4 śrubki i chciałem ściągnąć tę blaszkę która jest na przekształtniku - ale chyba jest ona przyklejona bo coś zejść nie chce.
  6. Koniecznie napisz jak coś więcej ustalisz
  7. Dzięki, chodziło mi o tej przewody (wtyczki) mam je zaizolowane i wydają się być na stałe, ale chyba można je wypiąć ? Czy odkręcać wiązki kabli wychodzące z tego sterownika ? Drugie pytanie Ten brązowy przewód który idzie do ujemnej klemy akumulatora jest zwarty z wyjściem z bezpiecznika klemy dodatniej-czerwony przewód (to by wyjaśniało czemu bezpiecznik od razu się spalił). Jak Wy macie podpięte te kable i czy to prawidłowe połączenie ?
  8. Dokopałem się do niego i nie wiem jak go odpiąć. Da się ściągnąć ten plastik z dwoma wtyczkami z tego przekształtnika ? Czy trzeba ciąć kable ?
  9. Jaka jest zasada jego działania ? Co to dokładnie jest, przekształtnik DC/DC ?
  10. Zakupiłem bezpiecznik ale 30 A (większego nie mieli), ale ten 40 A już zamówiłem. Założyłem ten bezpiecznik, podłączyłem dodatnią klemę do akumulatora i od razy wywaliło bezpiecznik Wygląda na grubszą sprawę zwarcie. Gdzie może to być, czy to może być na sterowniku ? Na bank. Czyli to to co jest pod akumulator ? Czy takie sterowniki się naprawia, czy w rachubę wchodzi jedynie kupno innego
  11. Zakupiłem bezpiecznik ale 30 A (większego nie mieli), ale ten 40 A już zamówiłem. Założyłem ten bezpiecznik, podłączyłem dodatnią klemę do akumulatora i od razy wywaliło bezpiecznik Wygląda na grubszą sprawę zwarcie. Gdzie może to być, czy to może być na sterowniku ?
  12. Dzięki za odpowiedź. Zdaję sobie sprawę z tego że temat mógł być wielokrotnie na forum poruszany, ale w sumie to trudno szukać czegoś co się nie wiem jak się nazywa A odnośnie odprowadzania gazów z akumulatora, gdzie ten wężyk idzie, oraz jak będę wymieniał na nowy to takie z odprowadzanymi gazami są lepsze ?
  13. Jak w temacie, na co jest to puste miejsce koło płynu do wspomagania ? PS. Do czego jest ten przewód od aku ?
  14. Czy jest jakiś preparat który pomoże choć trochę "zgubić" to porysowanie ?
  15. Jeszcze nie testowałem, mam nadzieje że grzeją Rozumiem że grzeją w momencie włączenia odmrażania tylnej szyby (avant) ?
  16. Czy te lusterka są podgrzewane ?
  17. Jest winowajca (mam nadzieje że to tylko to) ! Pytanie, gdzie dostanę taką blaszkę / bezpiecznik ? Czy dostanę go w sklepie z częściami samochodowymi ?
  18. To już nie rozumiem , czy to bezpiecznik czy nie ... ale chyba muszę to "rozpakować" bo chyba tam tkwi problem.
  19. Na tym grubym czerwonym jest ten bezpiecznik ? To ten czarny (czarna izolacja/guma) element z dwoma wybrzuszeniami ? Na jednym wybrzuszeniu po stronie klemy jest napięcie 12V ale na drugim wybrzuszeniu napięcia brak.
  20. Dziś rano pojechałem na krótką trasę po przyjeździe zauważyłem zaparowaną lampę. Być może to było z nocy, ale wcześniej tego nie zauważyłem. ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Pytanie, jakiego typu mam lampy i co można z nią zrobić. Domyślam się że najlepiej będzie ją wykręcić (jest gdzieś manual za które śrubki się wziąć?), ale co dokladnie posprawdzać, które otwory powinny być a gdzie mogą być nieszczelności których należy się pozbyć ?
  21. Zacząłem ściągać tę izolację .. ale sprawdziłem jeszcze napięcie na drugim "zacisku" bezpiecznika, nie mam na nim napięcia, na pierwszym "zacisku" jest. I podobna sytuacja jak z tym małym przewodem, za bezpiecznikiem zwarcie jest z zaciskiem dodatniej klemy, ale napięcia brak. Diagnoza: bezpiecznik ?
  22. Na RNS-E plus nie będzie działać.
  23. Sprawdziłem i jest zwarcie z dodatnią klemą, ale napięcia na tym przewodzie brak Testowałem przy odpalonym i na włączonym odmrażaniu przedniej szyby (bo chyba wtedy należy wykonać ten pomiar?), próbowałem również bez odpalenia ale ofert ten sam - brak napięcia w tym przewodzie.
  24. Sprawdziłem miernikiem "szybę" i jest opór 3,3 ohm - czyli szyba powinna być OK. Sprawdziłem przy tej wtyczce z jednym biało/zółtym przewodem czy jest tam napięcia +12, ale nie ma żadnego - czyli prąd nie dociera. Sprawdzałem bezpiecznik z jednej strony podpinając się pod przewód wychodzący z mocowania klemy i wbijając się miernikiem w izolację za bezpiecznikiem, zwarcie jest - czyli bezpiecznik wydaje się być ok (trochę mnie dziwiło że nie za każdym razem miałem na mierniku sygnał zwarcia a jak miałem to przez chwilę, ale to może wina miernika ?, albo nie do końca dobrze się przebiłem przez izolację przewodu). PS. Piszesz co cienkim przewodzie który zaznaczyłeś, ten cienki to miałęś na myśli ten z bezpiecznikiem czy ten drugi za nim, cieńszy ? Co mogę jeszcze sprawdzić aby znaleźć przyczynę błędu ?
  25. Ok , rano sprawdzę oporność "szyby". Znalazłem post odnośnie bezpiecznika (pierwsza strona) ale fota się nie ląduje :/, w którym miejscu szukać tego bezpiecznika ? I na ten przewód z napięciem takim samym jak akumulator to mam go szukać za panelem sterowania, czy gdzie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.