Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caporeira

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Caporeira

  1. Na VAGu mam taki bład: Address 08: Auto HVAC Labels: 8E0-820-043.LBL Controller: 8E0 820 043 AD Component: A4 Klimaautomat 1424 Coding: 00010 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 01593 - Heated Windshield (Z2) 36-00 - Open Circuit Wskazywało by to na przerwę w obwodzie. Chciałbym jeszcze zauważyć że szyba była wymieniana (przez poprzedniego właściciela) oraz z papierów które od niego dostałem wynika że błąd ten był już od bardzo dawna. Pytanie, co sprawdzić, jakie podjąć kroki w celu znalezienia przyczyny tego błędu i uruchomienia tej funkcji ? Do szyby widać że idą te dwa przewody, ale można jakoś po napisach/numerach sprawdzić czy jest podgrzewana ? PS. Jak wyjąć aku aby dostać się do sterownika i sprawdzić czy wtyczka jest podpięta ?
  2. Ok , czyli na czerwono świeci poprawnie. Jedynie problem z podświetleniem na żółto/pomarańczowo. Bo jak kiedyś jechałem to zauważyłem że się podświetla i gaśnie, przed chwilą sprawdzałem i się nie podświetla na żółto. ============================================================================================== Wybaczcie, ale dalej tego trochę nie rozumiem. Odłączałem dziś aku bo robiłem coś. Wieczorem poszedłem zamknąć samochód, otworzyłem dzrzwi, patrzę i napis Auto świeci się na pomarańczowo, odpalam samochód napis dalej się świeci w tym kolorze. Pochodził chwilę i podświetlenie zgasło, po przełączeniu pokrętła, napis świecił na czerwono. Zamknąłem samochód, napis Auto podświetlił się na pomarańczowo .... nie wiem już o co chodzi, niby działa ale nie rozumiem jego logiki "pracy".
  3. Dzięki Faktycznie się ściąga, nie widziałem żadnych zaczepów i myślałem że jest na stałe.
  4. Przed chwilą sprawdzałem. Odpaliłem samochód w opcją Auto. Wszystkie kontrolki na pokrętle świecą na czerwono a Auto w ogóle nie świeci. Po przekręceniu na inną pozycję świateł, napis Auto świeci się na czerwono (tak jak pozostałe). Czyli ta dioda działa tylko jest jakaś inna logika pracy ? Czyli w dzień ma się świecić na pomarańczowo ? Kiedy jest na pozycji Auto czy na innej pozycji ?
  5. Tak , mam wewnętrzne fotochromowe lusterko.
  6. Czyli że co, po odpaleniu pojazdu napis ten cały czas powinien być podświetlony ? Inne symbole na tym przełączniku są podświetlone.
  7. Czy tą roletę da się jakoś łatwo i szybko odpinać ? Czy to bardziej skomplikowany zabieg, jakieś odkręcanie śrubek ?
  8. Mam DRL dlatego jeżdżę na światłach używając do tego przełącznik do świateł na pozycji AUTO. Zauważyłem że napis ten czasami się podświetla ale bardzo rzadko. Stąd moje pytanie, kiedy on się świeci a kiedy nie ?
  9. Wiesz może jaka cena takiej usługi ? Może tu zastosowano CarPC ?
  10. Wcale nie chciałem jej odkrywać, jedynie pomóc na miarę mojej wiedzy.
  11. To musiała być wina telefonu, po wyjęciu kluczyka ze stacyjki moduł bluetooth nie dostaje zasilania (sprawdzić można to szukając wtedy urządzeń bluetooth), telefon wtedy nie może być w połączeniu z modułem w samochodzie. Co do książki, najlepiej zrób odczyt VAGiem i będzie wszystko wiadomo
  12. Podaj numery seryjne tego modułu to będzie wszystko wiadomo. Albo "słabsza" wersja modułu, "źle" zakodowane moduły które nie wykorzystujące w 100% zainstalowanego sprzętu lub soft w smartphonie Możesz je odczytać podpinając komputer (VAGa) lub manualnie odczytać (zapewne moduł znajduje się pod fotelem pasażera).
  13. Pytanie tylko, jakich środków oni używają ?
  14. A jak wygląda sprawa (jakie koszty i jakie warunki) w przypadku opcji holowania w Polsce/Europie ?
  15. Ale linki w pierwszym poście chyba nie działają Po próbie ich otwarcia, wyrzuca mnie na stronę główną tego forum i widzę że nie jestem zalogowany, a jak próbuje się zalogować to nie mogę tego zrobić (chociaż wpisuję poprawne dane). Czemu tak się dzieje ?
  16. Jakie bierzecie dodatkowe ubezpieczeniach, gdzie oraz za ile ? Chodzi tutaj np o holowanie pojazdu kiedy się zepsuje na trasie, rozbita szyba, itp ?
  17. Witam, zapewne nie jeden z Was się naciął na jakiś produkt którego drugi raz by nie kupił. Fajnie było by zebrać środki które są naprawdę warte zakupu i pełną świadomością że będzie się z nich zadowolonym. Co mi przychodzi do głowy aby wyczyścić ? - pilne mam do czyszczenia szczególnie przednie fotele (jasny materiał) - ładnie by też wyglądały czarne uszczelki, gumowe wykładziny, opony (tutaj chyba o jakieś czernidła chodzi ?) - deska rozdzielcza, boczki i inne plastiki, roleta w bagażniku (avant) - felgi i karoseria (ale to już nie wnętrze samochodu) Mam otarty zderzak (kolor: granatowy), są jakieś przyciemniające pasty polerskie, lub coś w tym stylu, aby to trochę przykryć bo widać białe rysy. Co możecie ze swojego doświadczenia polecić do tych materiałów ? Co jeszcze czyścicie w swoich samochodach, aby ładnie się prezentowały ?
  18. Przydało by się jakieś video, jak to się sprawuje w akcji.
  19. Dzięki, faktycznie najtaniej znalazłem za 350, ale ciekawe ile to warte.
  20. Dzięki, u mnie też ta rura poszła nr 5 ze schematu. A powiedźcie mi ile daliście za nią i gdzie kupiliście ? Bo widzę że kawałek rurki a dość dobrze cenią
  21. Już po sprawie, ale dzięki za odpowiedź.
  22. Dzięki , dziura zlokalizowana. U mnie też jest na tym wężu nr 5. Jak się on dokładnie nazywa aby pytać w sklepach ? Byłem w dwóch i nie ma zamienników takiego przewodu :/ PS. Blachu, ile Cię kosztował taki wąż ?
  23. Dzięki , zrobiłem testy i dostałem odpowiedź: "Dziura w dolocie i to przed kolektorem ssacym na 99% caly dolot do sprawdzenia" Sprawdzałem te plastiki które idą do filtra powietrza, ale wyglądają na szczelne, a przed przepływomierzem chyba nie ma już więcej przewodów doprowadzających powietrze ? Może ktoś na jakimś schemacie / zdjęciu pokazać wszystkie przewody które są do sprawdzenia ?
  24. Może ktoś na jakimś schemacie / zdjęciu pokazać wszystkie przewody które są do sprawdzenia ? W sprawie tego przepływomierza. Sprawdzałem te plastiki które idą do filtra powietrza, ale wyglądają na szczelne, a przed przepływomierzem chyba nie ma już więcej przewodów doprowadzających powietrze ?
  25. Dziękuje za przeanalizowanie moich logów. W najbliższym czasie postaram się popatrzeć na ten przepływomierz bo ciężko się jeździ Ale jeszcze takie pytania co do diagnozy: 1. niska temperatura termostatu = dłuższe nagrzewanie wnętrza samochodu w zimie ? naprawa to wymiana termostatu ? jaka powinna być temperatura, 90 stopni ? 2. sprawdzę te przewody (elektryczne?) przy przepływomierzu 3. trzeci pompowtrysk, pompuje za dużo paliwa ? Po jego przeczyszczeniu może zmniejszyć się nieco spalanie ? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.