Treść opublikowana przez Caporeira
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Prawdę mówiąc próbowałem zanim zapytałem, ale coś mi wersja testowa nie idzie ... ale to może być że coś źle robię.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A czy takiego typu aplikacje nie załatwią tego problemu ? IrMC Phonebook Protocol
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
D ? https://www.dropbox.com/s/70wpqr71dfspiwn/IMG_20120718_133059.jpg (( C, F, H, N, M, K, Q, S, AA are all working version of RNS-E BT modules D, E are non comfort units
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Z kierownicy Multi na FISie wyświtlają mi się tylko kontakty które mam na karcie SIM. Czy da się ustawić jakoś aby czytał wszystkie kontakty ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Czy RNS E pociągnie format FLAC, Wave lub podobne bezstratne pliku muzyczne ? Nie mam u siebie zmieniarki CD, czy jest jakaś alternatywa do tego złącza ? Można coś lepszego tam podłączyć ?
-
[Avant] Samootwerający się schowek
U mnie to tak wygląda, na oko mierzylem ale dystans to tam jest.
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
witam, najlepszym wyjściem bedzie rozebranie lusterka i sprawdzenie czy przypadkiem nie masz uszkodzonego trybu tego brązowego :lusterka elektrycznie składane IMG_0547.jpg | hans85 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl lub możliwe ze się ślizga ten drugi tryb na silniczku Rozbierałem juz to lusterko, ale nie dotarłem do tego mechanizmu. Czy aby tak rozebrać lusterko trzeba również rozbierać drzwi?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Witam, moje prawe lusterko przy Avancie B6 składa się, ale kiedy chce rozłożyć to słychać stuki .... ale nie otworzy się w pełni (tak jak by się ślizgało). Co to może być i czy da się to naprawić ?
-
[Avant] Samootwerający się schowek
Super, dzięki. Jutro tego spróbuje Właśnie szukałem, ale nie wiedziałem jak wpisać aby znalazło to co mnie interesuje. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Podłoga w tym miejscu faktycznie wygląda jak by się lekko poszła w dół. Pytanie, gdzie podłożyć tę gąbkę skoro pomiędzy wykładziną a podłożem jest około 10 cm przerwy ?
-
[Avant] Samootwerający się schowek
Witam, czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem u siebie i jakoś sobie z nim poradził ? Chodzi o to że bardzo często otwierają mi się drzwiczki po prawej stronie, które chowają głośnik subwofera. Sprawdzałem i ten zamek/zatrzask działa ... ale bardzo łatwo się "zwalnia/odbezpiecza". https://www.dropbox.com/s/mwch872948vbt69/2013-07-08%2013.16.00.jpg
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
@airbob Co sądzisz o tym produkcie RAMIĘ WYCIERACZKI TYŁ + PIÓRO Audi Q5 (3332475243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Cena przystępna i do Q5. Jeśli chodzi o wiercenie i kombinowanie to wolałbym dać te 40 zł. A ile Ty dałeś za swój komplet od Q5, oraz czy jesteś zadowolony z tej inwestycji ? Rozumiem że ten komplet zawiera to o czym mówisz (kapturek zarywający dyszę) ? Chociaż na tym zdjęciu z innej aukcji, plastik zamiennika nie wygląda tak apetycznie jak oryginał NOWE Ramię na tył pióro wycieraczka AUDI Q5
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Ok, udało mi się ściągnąć i zlokalizować usterkę. https://www.dropbox.com/s/eq7qs7t4kueeba2/2013-07-07%2018.54.18.jpg Na allegro widzę zamienniki od 40 zł. Pytanie, co lepiej kupić, zamiennik, używany oryginał oraz też gdzieś czytałem że od Audi Q5 podchodzą wycieraczki ... ale nie wiem jak się to cenowo przedstawia oraz czy podchodzi bez przeróbek ? Nowe zamienniki od Q5 też są w podobnej cenie (40 zł), pióro jest o jakies 3,5 cm krótsze. Ale jeśli lepsze(nowszy typ), to może warto ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Fajnie było by zrobić temat z alternatywami oraz relacja jak się sprawują.
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Czy może mi ktoś podpowiedzieć co się tutaj stało (może coś widać na zdjęciach). Chodzi o to że ramię wycieraczki w ogóle nie jest dociskane do tylnej szyby i lata sobie luźno. Chciałbym to naprawić ale nie wiem którą część kupić ? https://www.dropbox.com/s/ugslfbryy2xblan/2013-07-06%2017.57.13.jpg https://www.dropbox.com/s/7m6epd46r8wp1fk/2013-07-06%2017.57.36.jpg
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Witam, całe ramie wycieraczki mam luźne (nie dociska do szyby). Jak to rozebrać i sprawdzić co sie z tym dzieje?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam pytanie, do czego służą te ustawienia ? Zegary, Genre Display oraz Wyl(telefon) ? https://www.dropbox.com/sc/45nuqkl9vhppnmu/0YNNWWE0VW
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
Dzięki, sprawdzę to ustawienie. Swoją drogą dziwne masz to spolszczenie (częściowe).
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
Ok, zaczekam
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
I jak to się nazywa po polsku ? ---------- Post dopisany 18-06-2013 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 01:43 ---------- Czy to któraś z tych opcji?
-
[ALL B6/B7] Regeneracja tylnego spryskiwacza z mechanizmem napędu wycieraczki.
Witam, dziś włączyłem tylną wycieraczkę a ta zatrzymała się w połowie i teraz ani rusz. W pierwszym poście zdjęcia się już nie wyświetlają, czy ktoś może mi powiedzieć jak się dostać do silniczka aby sprawdzić czy napięcie dociera ? Podłączałem samochód do VAGa ale nic nie wykazało. ================================================================================ Poruszałem bezpiecznikiem i wycieraczka zaczęła działać
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Ten odcinek jest, ani nawigacja nim nie prowadzi. Czyli tak jak by nie był jeszcze aktywny.
-
Aktywacja drogi w RNS E 2013 BK
Tak, w miejscach gdzie stoją fotoradary na mapie widoczne są ograniczenia prędkości.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Fantowski
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Moje lusterka są elektrycznie składane (właśnie rozkładanie mi padło), elektrycznie regulowane i podgrzewane. Czy to będzie z wtyczką większą niż 5 przewodów ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś tutaj sprzedawał telefony, czy mogę prosić o kontakt/namiary ?