Treść opublikowana przez Caporeira
-
B8 TrOOOOp
Myślę odświeżyć wnętrze samochodu o dywaniki i mate do bagażnika - avant. Kupowaliście coś ostatnio, możecie coś dobrego z alledrogo ?
-
Otwieranie klapy bagażnika z przycisku
Hej, robiłeś to u siebie ? Zadowolony jesteś ? Ja mam spuchnięte siłowniki i zastanawiam się czy nie kupić z tymi sprężynami.
-
B8 TrOOOOp
Dzięki, faktycznie opinie mizerne. Siłowniki mam spuchnięte, więc może taki zestaw? Bardziej mi chodzi o opinie kogoś z forum kto czegoś takiego używa. Czy nie ma problemu i czy trzeba duży więcej siły użyć przy zamykaniu? https://allegro.pl/oferta/automatyczne-otwieranie-bagaznika-audi-a4-b8-kombi-10421755244
-
B8 TrOOOOp
Instalował ktoś u siebie automatyczne otwieranie klapy, może się podzielić doświadczeniem? Warte zainteresowania, jak wygląda sprawa zamykania (ciężko się zamyka) ? https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-kombi-automatyczne-otwieranie-bagaznika-10428622430
-
B8 TrOOOOp
Wyłamałem zatrzaski w kłamcę i wyszła. Teraz chciałbym tą żółtą linią, poprowadzić przewód kamery. Wie ktoś jak to rozebrać ? https://www.dropbox.com/s/kh21ptq192zt7sl/20210325_172823.jpg?dl=0
-
B8 TrOOOOp
20210325_154025.mp4 WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email... Tak to wygląda
-
B8 TrOOOOp
Kabel odpiąłem. Może jakieś zatrzaski jeszcze blokują ? Ale nie ma do nich jak dojść ani zobaczyć.
-
B8 TrOOOOp
Demontował ktoś klamkę bagażnika w Avancie ? Odkręciłem dwie śrubki, klamka chodzi luźno, ale nie mogę jej wypchać. Przerabiał ktoś ten temat i podzieli się jak się z tym uporał ? W jego miejsce chce podłączyć klamkę z kamerą.
-
Wyłączę komend głosowych w MMI 3G
Witam, czy da się w MMI 3G wyłączenie komend głosowych pod wciśnięciu przycisku Asystent Głosowy ? Pewnie za pomocą vcds będzie to możliwe, pytanie tylko gdzie tego szukać ?
-
B8 TrOOOOp
Nikt nie miał u siebie z tym problemu?
-
B8 TrOOOOp
U mnie występuje problem zimnych lutow przy podświetleniu zegarów. Naprawiał to ktoś u siebie ?
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Co w tym wypadku zrobić ? Czy brak wymiany filtra "mocno" może zaszkodzić skrzyni biegów? Robić ponowną wymianę oleju+ filtr ? Czy, zaczekać 60 tyś km i wtedy to zrobić?
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
W zeszłym tygodniu robiłem serwis z wymianą oleju i filtra skrzyni. Ale warsztat policzył sobie mniej bo powiedział że w skrzyni nie ma filtra.
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
Skrzynia multitronic NYM rocznik 2012 vin WAUZZZ8K7DA107261 czy posiada filtr oleju do wymiany?
-
Czy w tym radiu, można odtwarzać muzykę z telefonu przez bluetooth?
@shaqal Wyczytałem: "Jeśli przesyłasz strumieniowo muzykę w odpowiednim formacie, na ekranie powinien być również widoczny tytuł utworu i inne informacje." O jakie formaty chodzi ? Co z zestawem z fabrycznym zestawem głośnomówiącym, będzie działać niezależnie ? Działa wyświetlanie nazw utworów strumieniowanych z android (Np Spotify) ? Są gdzieś zdjęcia / filmy (recenzja) jak to działa ? Bo na screenach nie widzę aby wyświetlały się utwory.
-
Czy w tym radiu, można odtwarzać muzykę z telefonu przez bluetooth?
Możesz powiedzieć co to za urządzenie ?
-
Czy w tym radiu, można odtwarzać muzykę z telefonu przez bluetooth?
Co to za urządzenie, oraz czy współpracuje z MMI 3G Basic ?
-
Czy w tym radiu, można odtwarzać muzykę z telefonu przez bluetooth?
@shaqal rozumiem. A jak bym chciał na to przeznaczyć trochę więcej środków, co mógłbyś polecić ?
-
MMI 3G Basic a limity prędkości
Która wersja firmware jest z językiem polskim ?
-
B8 TrOOOOp
Chętnie bym wysłał, ale na priv. Tylko że u Ciebie ta opcja chyba jest zablokowana ?
-
Czy w tym radiu, można odtwarzać muzykę z telefonu przez bluetooth?
@shaqal Dzięki, będę kupować na ali. W tytule pisze coś o AMI, ja niestety tego modułu nie posiadam. Czy bez AMI da się ten Bluetooth zainstalować, brak z obsługą Bluetooth 5.0 czy to bez znaczenia ? A może są jakieś lepsze moduły ?
-
B8 TrOOOOp
Dysponujesz może numerem części, abym mógł zobaczyć w ETKA które to części (gdzie są te wszystkie elementy) ?
-
Czy w tym radiu, można odtwarzać muzykę z telefonu przez bluetooth?
Czy będzie to działać również na MMI 3G Basic? Jak z jakością dźwięku ?
-
Wyciek płynu chłodzącego
U mnie zaobserwowałem podobne objawy. Szukałem dwa razy i wycieku nie widzę, zrobiłem kilka zdjęć: Gdzie szukać tego wycieku ? płyn chłodniczy WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email...
-
B8 TrOOOOp
To że olej co jakiś czas trzeba dolewać to jest jasne. A że co jakiś czas ubywa trochę płynu chłodzącego, to normalne czy jest się czym martwić ?