Treść opublikowana przez Caporeira
-
Speed warning Jak to wyłączyć?
Kiedyś włączyłęm to ostrzeżenie 2 albo w MMI 3G Basic lub w zielonym menu. Niestey, ale nie mogę tego teraz znaleźć w Car (MMI) ani zelonym menu. Powie ktoś gdzie dokładnie znajduje się to w zielonym menu ?
-
B8 TrOOOOp
A jak dostaje ten błąd, to co mam wcisnąć ?
-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
Jak to zrobić ? Masz jakiś tutorial?
-
Problem z wyłączeniem systemu Start/Stop w Audi A4 B8
Jak wyłączyć gaszenie silnika po otwarciu drzwi? Wiesz może jak wyłączyć tą funkcję gaszenia silnika po otwarciu drzwi?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie, jak przeprowadzić kodowanie aby silnik nie gasł po otwarciu drzwi? Próbuje według tej instrukcji: stemei.de .Fahrzeugcodierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Start/Stopp Verhalten bei öffnen der Fahrertür - Fahrzeug Codierungen, Webdesign WWW.STEMEI.DE VAG Fahrzeug Codierungen, VCP Codieren, VCP SYSTEM, VCDS Codierung... ale wyrzuca mi że kod jest nieprawidłowy: A4 WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
-
B8 TrOOOOp
@l2k2 Próbuje według tej instrukcji: stemei.de .Fahrzeugcodierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Start/Stopp Verhalten bei öffnen der Fahrertür - Fahrzeug Codierungen, Webdesign WWW.STEMEI.DE VAG Fahrzeug Codierungen, VCP Codieren, VCP SYSTEM, VCDS Codierung... ale wyrzuca mi że kod jest nieprawidłowy: A4 WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
-
B8 TrOOOOp
Czy mając samochód z systemem start/stop przy włączonym silniku da się z niego na chwilę wysiąść tak aby silnika nie zgasł ?
-
B8 TrOOOOp
Fotochromatyczne nie potrzebuje (bo w środku nie mam czujnika). Ale asferyczne może się przydać.
-
B8 TrOOOOp
@davis693 dysponujesz numerem tych wkładów? Dostanie na Amazon lub allegro?
-
B8 TrOOOOp
Coś takiego mam: W a A3 more miałem grzania, kupiłem wkłady, zrobiłem kodowanie i grzanie było - kable już były fabrycznie podciągnięte. Pytanie, jak to w A4 wygląda ? Jakieś przewody idą.
-
B8 TrOOOOp
Można to jakoś za pomocą VCDS sprawdzić czy działa ?
-
B8 TrOOOOp
Jak włącza się ogrzewanie zewnętrznych lusterek ? Włączałem ogrzewanie tylnej szyby, gałka od lusterek w pozycji środkowej, a na lusterkach dalej mróz.
-
B8 TrOOOOp
Przy ACC jest ustawienie distance 1 - 4. Jaka jest między nimi różnica ?
-
B8 TrOOOOp
Gdzie zmienić to ustawienie ? Czyli tylko wymiana oleju ?
-
B8 TrOOOOp
Jakiś miesiąc temu kupiłem B8. Powiedzcie, jak często trzeba robić serwis i kiedy ja mam go zrobić ? Bo z książki serwisowej wynika że był robiony rok temu, a z informacji MMI że mam go zrobić za rok. Oraz co należy zrobić podczas tego serwisu? serwis WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
-
B8 TrOOOOp
Dzięki ! Pierwsza opcja już jest dla mnie oczywista. Co do drugiego, chodzi o DRL ? Co to za oświetlenie i kiedy się wejść włącza? Adaptacyjny tempomat, jakie są różnice w tych programach?
-
B8 TrOOOOp
Panowie do czego służą takie opcje w MMI jak: Scheibenwischer - Servicestellung (ein/aus) Außenbeleuchting - Fahrlischautomatik (früh/mittel/spät) Adaptive cruise control - Fahrprogramm (/standard/)
-
B8 TrOOOOp
Ok, czyli dobijam 2,4 przód, 2,3 tył - jeśli jest mniej. I zapisuje przy pomocy MMI. Wielkie dzięki!
-
B8 TrOOOOp
Panowie, wymieniełem koła na zimowe. Wyskoszczyło mi żę mam sprawdzić ciśnienie w kołach i zapisać to za pomocą MMI. Mam rozumiem że muszę zatwierdzić że ciśnienie jest ok i to będzie jego wyjściowe ciśnienie ? PS, Jakie macie ciśnienie w swoich kapciach (205/60/R16/92H) ?
-
B8 TrOOOOp
Ok, ale to mi wygląda jak jakiś uchwyt/mocowanie na coś. Więc myślałem że może tam jeszcze coś zamontować.
-
B8 TrOOOOp
To na co tam jest tyle miejsca ?
-
B8 TrOOOOp
Lewa strona, bagażnik. Czego tutaj brakuje ? https://www.dropbox.com/s/awe797tvuclpf4p/20191108_163702.jpg?dl=0
-
B8 TrOOOOp
Trochę to dziwne bo B6 jest dużo starsze a zamykanie lepiej działało.
-
B8 TrOOOOp
B6 aby zamknąć drzwi wystarczyło je pchnąć palcem. Teraz mam BO i tutaj muszę mocno pchnąć drzwi lub lub mocniej dopchnąć aby się zamknęły. Czy to normalne, czy może jest funkcja automatycznego domykania drzwi która nie działa lub jest wyłączona ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam, chcałbym przeprowadzić to kodowanie: Niestety, ale u mnie nie występuje sterownik numer 10, ale za to jest sterownik 44 i w nim zrobiłem to kodowanie. Ale niestety przy wrzuceniu biegu wsteczniego, nie pojawia się asysten patkowania. Co robię źle ?