Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caporeira

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Caporeira

  1. Weryfikuje jaki jest wkład (czekam na odpowiedź sprzedawcy). A jak to jest, jeśli kupie lusterko z 10 pin a okaże się że moje ma mniej , czy wtedy muszę wymieniać wtyczkę, czy jak to wygląda ? Albo jak kupie z 14 pinami a moje ma tylko 10 pin, to wtedy wtyczka chyba nie będzie pasować ? PS. Fotochrom mam tylko w lusterku wstecznym, czy to że jak kupie zewnętrzne lusterko z fotochromem i je wymienię, to ona od razu będzie działać ? Czy trzeba coś jeszcze adoptować ?
  2. Jest gdzieś foto lub wideo które to śruby trzeba odkręcić ? Chciałbym to sprawnie zrobić jak bym się już za to brał. SGS7EDGE TAPATALK
  3. Chodzi o to że kupiłem używany czujnik. Najpierw chciałem go założyć i życzyć czy działa. A później go pomalować i znowu zamontować. PS. Które śruby trzymają zderzak? SGS7EDGE TAPATALK
  4. Ok, jak najłatwiej dostać się do tego czujnika left midle? Czy wystarczy podkręcać od strony bagażnika (wnętrza) i odkręcić jakaś śrubkę od zderzaka aby go odgiąć i wymienić czujnik? Bez żadnego rozbierania jestem w stanie dotknąć czujnik ale jest chyba za mało miejsca i nie mam tam pola manewru. SGS7EDGE TAPATALK
  5. Czy idzie się dostać do czujnika (drugi od lewej) bez demontażu zderzaka? Jak to jest z malowaniem takiego czujnika, czy jak go pomaluje to czy on dalej będzie działał? Skąd wziąć taką farbę, kupi coś w sprayu z kodem koloru mojego samochodu ? SGS7EDGE TAPATALK
  6. Witam, kupiłem mechanizm z Angola, i potrzebuję instrukcji jak to zrobić ? Bo jak patrzę to je linki idą z innej strony i po zamontowaniu linki z pancerzami się nie mieszczą. Czy mógłbyś mi coś doradzić? Po lewej mechanizm z Angola po prawej oryginalny. https://www.dropbox.com/s/y4buh833o0r1o40/20170502_105748.jpg?dl=0
  7. Witam, udało ci się zlokalizować usterkę ? Ja właśnie nie mogę zasunąć szyby po stronie kierowcy i mam błąd 01034 electric window thermal protection active [emoji53] Wie może ktoś jak to naprawić lub szybko zasunąć szybę?
  8. Jaki jest numer tego całego mechanizmu , ile to kosztuje na getem.pl lub serwisie dokładnie? SGS7EDGE TAPATALK
  9. Jakiś czas temu kupiłem Liqui Moly 5W 40 - 4100. Będzie okej jak nim zaleje silnik, czy lepiej kupić ten polecany motul ? SGS7EDGE TAPATALK
  10. To rzeczywiście spora różnica cenowa. A znasz może nr tej części? Zobaczyłbym po ile mają w getem.pl Ok, czyli koniecznie niebieski, bo widziałem też żółte? Czy od Anglika też będzie? SGS7EDGE TAPATALK
  11. No tak, tylko pytanie czy takie z 2007 roku podejdzie do b6 ? Ps. Jaki koszt tego w ASO? SGS7EDGE TAPATALK
  12. U mnie są podobne objawy. Wymieniałem już dwa razy sterownik , przełącznik i bez większych efektów. Gdzie kupić, aby nie wtopić i aby kupić lepsze niż mam? Wcześniej wyczytałem że z ASO odradzacie, przez cenę ? Do 300 zł kupi w ASO, SGS7EDGE TAPATALK
  13. Aha, czyli cały mechanizm wymieniłeś? Wiesz ile kosztuje nowy (jaki ma numer), ile dałeś? SGS7EDGE TAPATALK
  14. Witam, chciałem odświeżyć temat. Od kilku dni znowu ten stycznik zaczyna szwankować. Tz np szyba odsunie się tylko do połowy, nie za każdym razem chce się dosunąć do końca - czasami ją cofa do dołu zamiast dosunąć. Generalnie to wymieniałem chyba rok temu ten stycznik, ale nie zauważyłem wielkiej poprawy, a przez zimę mało tego używałem. Sterownik drzwi był już dwa razy wymieniany, i też nie pamiętam czy była znaczna poprawa. Na tym nowym sterowniku mam błąd że nie sieci się światełko w drzwiach (bo go nie mam), innych błędów nie ma. Co może jeszcze tego przyczyną? SGS7EDGE TAPATALK
  15. Znalazłem lusterko z wkładką fotochromową za 260 zł i jest to wersja amerykańska (z tego co mówi sprzedawca). Więc tanio i pewne lusterko nie będzie łatwo kupić. Jak się domyślam, na amerykańskie też powinno być dobre ? PS. Chyba że ktoś z forum ma takie lusterko do sprzedania? SGS7EDGE TAPATALK
  16. Dzięki. Czyli mam szukać lusterka prawego od europejczyka z 10 lub 14 pinową wtyczka. Fotochrom mam na razie tylko w środku (lusterko wsteczne), ale może kiedyś się pokuszę o te zewnętrzne. Bez pamięci. PS. Jaki to numer części? SGS7EDGE TAPATALK
  17. To jest oryginalne lusterko ? Ile pinów powinno mieć takie lusterko?
  18. Witam, lusterko lewe (po stronie pasażera) składa się elektrycznie ale już nie chce się rozłożyć. Dawno temu przy tym grzebałem i problem jest z zębatkami, oraz to że nie dało się ich nigdzie kupić. Dlatego postanowiłem że kupię całe lusterko. Pytanie tylko, jakie, na ile pinów i gdzie najlepiej kupić ? Lusterko jest składanie elektrycznie, podgrzewane i lusterko wsteczne jest przyciemniane jak mnie ktoś oślepia. PS. Może ktoś ma takie do sprzedania ?
  19. Panowie, z wymiana filtra, 5 litrów oleju wystarczy? SGS7EDGE TAPATALK
  20. Caporeira odpowiedział(a) na Caporeira temat w Audi A4 B6/B7
    Nie mam pojęcia, ja ich nie zmieniłem. SGS7EDGE TAPATALK
  21. Caporeira odpowiedział(a) na Caporeira temat w Audi A4 B6/B7
    Ok, faktycznie, to może być kawa. A co z tymi dwoma pierwszymi zdjęciami, to są pręty pod fotela. One raczej już są pordzewiałe? SGS7EDGE TAPATALK
  22. Caporeira opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, w środku już od bardzo dawna zaobserwowałem takie zjawisko jak na poniższych zdjęciach. Pytanie od czego to i czy powinien się czegoś obawiać ? https://www.dropbox.com/sh/imrb9j4koh49hmo/AAAryWZEKK3h-x1nH4g1XXSMa?dl=0
  23. Kupiłem używany czujnik, czy da się go jakoś jakoś szybko sprawdzisz? Jak będzie działał to muszę go pomalować i zamontować. Drugi od lewej. SGS7EDGE TAPATALK
  24. Czy któryś z tych czujników to oryginał ? Jak go poznać , czy to tylko w ASO ? https://www.amazon.de/s/ref=sr_pg_2?rh=i%3Aaps%2Ck%3A4B0+919+275&page=2&keywords=4B0+919+275&ie=UTF8&qid=1490643373 PS. Czy czujnik trzeba malować czy ta zewnętrzna powierzchnia jest wymienna ?
  25. Caporeira odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    Ten DRL w kierunkowskazach to fajny pomysł, ale za granicą już to nie przejdzie. Czy macie jakieś inny pomysł? SGS7EDGE TAPATALK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.