Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caporeira

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Caporeira

  1. Podrzucisz jakiś link do takiego modułu ? Będzie to działać na automacie (auto)? SGS7EDGE TAPATALK
  2. A jak wygląda wtedy sprawa instalacji elektrycznej? Trzeba ciągnąć nowe przewody? Z tego co wiem to poza granicami kraju bardzo się czepiają jak coś jest przerabiane (policja i przegląd). Poszedł bym w tym kierunku ale nie chcę mieć problemów na przeglądzie. SGS7EDGE TAPATALK
  3. Ok, czyli tak. Skandynawskie : na każdej pozycji wyłącznika świateł (wyłączone, AUTO, włączone) będę się świecić światła mijania (w tym podświetlenie tablic rejestracyjnych itd.) ? Kanada: na pozycji wyłączone i AUTO będę świecić halogeny, a wieczorem na pozycji AUTO załączą się światła mijania. Wewnętrzne lusterko mam z fotochromem (czujnik jak ktoś z tyłu świeci) + czujnik zmierzchu - Jak wtedy będzie dział wariant Skandynawski ? PS. Co do halogenów (wersja Kanada) nie wiem czy Policja nie będzie się czepiać w takich krajach jak Polska czy Austria ?
  4. Witam, mam taki moduł i takie kodowanie: Address 09 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 279 F Component: int. Lastmodul RDW 0517 Coding: 01001 Shop #: WSC 06325 No fault code found. Mam wyłącznik świateł z pozycją Auto, opcje coming home i czujnik zmierzchu ale wersje bez xenonów. Po przekodowaniu na skandynawskie jak światła się będą zachowywały na pozycji 0, AUTO i włączonych światłach ? Wcześniej ktoś pisał o że ustawił sobie że światła mu świecą na ileś tam procent, czy u mnie da się coś takiego zrobić ?
  5. Tak, błąd wraca. SGS7EDGE TAPATALK
  6. Aha, ale ona mi działa. To jaka może być przyczyna tego błędu? SGS7EDGE TAPATALK
  7. Czy da się jakoś wyłączyć ten błąd ? Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AR Component: Komfortgerát T85 1512 Coding: 06996 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 01801 - Door Warning Lamp: Drivers Side (W30) 57-10 - Electric Circuit Failure - Intermittent Dodam że nie mam i nie miałem białych lampek w drzwiach i na razie nie myślę tego montować. Wymieniłem sterownik drzwi i zaczął mi się ten błąd pojawiać. Mam za to lampkę na klapie bagażnika, czy da się jakoś MK za adoptować aby tego błędu nie było a pozostałem funkcje które mam (np lampka klapy bagażnika) dalej działały ?
  8. Mój błąd. Z czytałem to z zimowej opony a nie letniej (trochę się zakręciłem). Także mam 2 x Michelin Primacy 3 - 205/55R16 91V i potrzebuje dokupić jeszcze dwie. Kupić takie same, czy jest już coś lepszego ?
  9. W zeszłym sezonie kupiłem 2 opony Michelin Primacy 3 - 205/55R16 91V. Mam je na przodzie. Potrzebuje jeszcze kupić 2 pozostałe opony, co polecicie w takiej rozmiarówce (zależy mi na jakości), czy trzyma się tego samego czy jest już coś lepszego ?
  10. Czy to ramie jest z uchwytem Z4 ? https://www.dropbox.com/s/jh9ky33s82cvtkj/20170429_140940.jpg?dl=0 http://www.directupload.net/file/d/3766/fsuvxu77_jpg.htm Czy aby mieć te pióra Aero muszę kupić ramiona o numerze 8E1 955 408C + pióra Aero Denso lub Valeo ?
  11. Jakiś czas temu kupiłem uniwersalne wycieraczki które mają pasować do Audi A4 B6 Avant (tak pisze na okładce). Ale nie mogę tych uchwytów / mocowań spasować, ktoś ma jakiś pomysł ? https://www.dropbox.com/s/jh9ky33s82cvtkj/20170429_140940.jpg?dl=0
  12. Te czujniki trochę różnią się wyglądem (tym środkiem). Stąd moje pytanie czy ten czujnik co jest po lewej mogę zamontować w zderzaku i będzie działał poprawnie z pozostałymi ? https://www.dropbox.com/s/1nggg3zhxqkjzjb/20170427_194752.jpg?dl=0 Gdzieś wyczytałem że ten numer czujnika powinien działać - 7H0 919 275 A
  13. U mnie VAG znajduje błędy a Piston nie. Sd Prog fajnie by było sprawdzić jak działa przed zakupem. SGS7EDGE TAPATALK
  14. Próbowałem tego Pistona + ELM327 ale np nie czyta rządnych błędów (statystyki prawnej komunikacji na poziomie 60 procent). A tym SD Prog da się coś więcej zrobić , np wszystkie moduły przeskanować i zobaczyć czy nie ma błędów? PS. Czy ten sdprog jest w Google Play? Bo go znaleźć nie mogę. SGS7EDGE TAPATALK
  15. Jakie aplikacje na Androida polecacie, używacie przy swoich samochodach? SGS7EDGE TAPATALK
  16. Dzięki, nie pomyślałem o tym [emoji3] SGS7EDGE TAPATALK
  17. Mógłbyś coś więcej napisać ? Bo nie rozumiem co to za znaczek ?
  18. Jaki filtr oleju byście polecili ? Czy to nie ma znaczenia jaki kupie ? PS. Mam około 4,5 Litra Liquid Moly, trzeba dokupić aby na wymianę starczyło ?
  19. Caporeira odpowiedział(a) na Mimik93 temat w Audi A4 B6
    Jaki to kod lakieru ? https://www.dropbox.com/s/7dqn5oe5pp4tto3/2013-10-13 13.26.53.jpg?dl=0 Czy to będzie Moro Blue Pearl >> LZ5J/P7 ?
  20. Dzięki, wyczytałem że to trzeba podpiąć do pinu 4,5 w wewnętrznym lusterku. A do którego pinu w sterowniku zewnętrznego lusterka i w jakie długie przewody się zaopatrzyć ? SGS7EDGE TAPATALK
  21. Wiesz może czy jest gdzieś jakieś foto tutorial gdzie dokładnie pociągnąć te dwa przewody ? SGS7EDGE TAPATALK
  22. Bo gdzieś ktoś pisał że trzeba dodatkowe przewody ciągnąć. SGS7EDGE TAPATALK
  23. Znałem ten link o którym pisałeś, się niestety nie działa . http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69572.0.html;highlight=demontaż+zderzaka SGS7EDGE TAPATALK
  24. Witam, mam sterownik z literka F i mam fotochrom w lusterku wstecznym. Zewnętrzne lusterka są elektryczne, składane i podgrzewane więc wtyczka jest chyba 10 pin? Potrzebuję kupić jedno lusterko zewnętrzne bo składanie mi szwankuje. Moje pytanie brzmi, jak kupie lusterko 10 pin z fotochromem, to czy ten fotochrom w nim będzie działał ? SGS7EDGE TAPATALK
  25. Niestety nie mam czujników z przodu, więc pewnie czeka mnie demontaż zderzaka. SGS7EDGE TAPATALK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.