Treść opublikowana przez Caporeira
-
Tryb skandynawski - światła po zapołonie problem
Podrzucisz jakiś link do takiego modułu ? Będzie to działać na automacie (auto)? SGS7EDGE TAPATALK
-
Tryb skandynawski - światła po zapołonie problem
A jak wygląda wtedy sprawa instalacji elektrycznej? Trzeba ciągnąć nowe przewody? Z tego co wiem to poza granicami kraju bardzo się czepiają jak coś jest przerabiane (policja i przegląd). Poszedł bym w tym kierunku ale nie chcę mieć problemów na przeglądzie. SGS7EDGE TAPATALK
-
Tryb skandynawski - światła po zapołonie problem
Ok, czyli tak. Skandynawskie : na każdej pozycji wyłącznika świateł (wyłączone, AUTO, włączone) będę się świecić światła mijania (w tym podświetlenie tablic rejestracyjnych itd.) ? Kanada: na pozycji wyłączone i AUTO będę świecić halogeny, a wieczorem na pozycji AUTO załączą się światła mijania. Wewnętrzne lusterko mam z fotochromem (czujnik jak ktoś z tyłu świeci) + czujnik zmierzchu - Jak wtedy będzie dział wariant Skandynawski ? PS. Co do halogenów (wersja Kanada) nie wiem czy Policja nie będzie się czepiać w takich krajach jak Polska czy Austria ?
-
Tryb skandynawski - światła po zapołonie problem
Witam, mam taki moduł i takie kodowanie: Address 09 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 279 F Component: int. Lastmodul RDW 0517 Coding: 01001 Shop #: WSC 06325 No fault code found. Mam wyłącznik świateł z pozycją Auto, opcje coming home i czujnik zmierzchu ale wersje bez xenonów. Po przekodowaniu na skandynawskie jak światła się będą zachowywały na pozycji 0, AUTO i włączonych światłach ? Wcześniej ktoś pisał o że ustawił sobie że światła mu świecą na ileś tam procent, czy u mnie da się coś takiego zrobić ?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Tak, błąd wraca. SGS7EDGE TAPATALK
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Aha, ale ona mi działa. To jaka może być przyczyna tego błędu? SGS7EDGE TAPATALK
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Czy da się jakoś wyłączyć ten błąd ? Address 46 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 959 433 AR Component: Komfortgerát T85 1512 Coding: 06996 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 01801 - Door Warning Lamp: Drivers Side (W30) 57-10 - Electric Circuit Failure - Intermittent Dodam że nie mam i nie miałem białych lampek w drzwiach i na razie nie myślę tego montować. Wymieniłem sterownik drzwi i zaczął mi się ten błąd pojawiać. Mam za to lampkę na klapie bagażnika, czy da się jakoś MK za adoptować aby tego błędu nie było a pozostałem funkcje które mam (np lampka klapy bagażnika) dalej działały ?
-
Polecane opony letnie
Mój błąd. Z czytałem to z zimowej opony a nie letniej (trochę się zakręciłem). Także mam 2 x Michelin Primacy 3 - 205/55R16 91V i potrzebuje dokupić jeszcze dwie. Kupić takie same, czy jest już coś lepszego ?
-
Polecane opony letnie
W zeszłym sezonie kupiłem 2 opony Michelin Primacy 3 - 205/55R16 91V. Mam je na przodzie. Potrzebuje jeszcze kupić 2 pozostałe opony, co polecicie w takiej rozmiarówce (zależy mi na jakości), czy trzyma się tego samego czy jest już coś lepszego ?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Czy to ramie jest z uchwytem Z4 ? https://www.dropbox.com/s/jh9ky33s82cvtkj/20170429_140940.jpg?dl=0 http://www.directupload.net/file/d/3766/fsuvxu77_jpg.htm Czy aby mieć te pióra Aero muszę kupić ramiona o numerze 8E1 955 408C + pióra Aero Denso lub Valeo ?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Jakiś czas temu kupiłem uniwersalne wycieraczki które mają pasować do Audi A4 B6 Avant (tak pisze na okładce). Ale nie mogę tych uchwytów / mocowań spasować, ktoś ma jakiś pomysł ? https://www.dropbox.com/s/jh9ky33s82cvtkj/20170429_140940.jpg?dl=0
-
Czujnik parkowania tyl B6
Te czujniki trochę różnią się wyglądem (tym środkiem). Stąd moje pytanie czy ten czujnik co jest po lewej mogę zamontować w zderzaku i będzie działał poprawnie z pozostałymi ? https://www.dropbox.com/s/1nggg3zhxqkjzjb/20170427_194752.jpg?dl=0 Gdzieś wyczytałem że ten numer czujnika powinien działać - 7H0 919 275 A
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
U mnie VAG znajduje błędy a Piston nie. Sd Prog fajnie by było sprawdzić jak działa przed zakupem. SGS7EDGE TAPATALK
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Próbowałem tego Pistona + ELM327 ale np nie czyta rządnych błędów (statystyki prawnej komunikacji na poziomie 60 procent). A tym SD Prog da się coś więcej zrobić , np wszystkie moduły przeskanować i zobaczyć czy nie ma błędów? PS. Czy ten sdprog jest w Google Play? Bo go znaleźć nie mogę. SGS7EDGE TAPATALK
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
Jakie aplikacje na Androida polecacie, używacie przy swoich samochodach? SGS7EDGE TAPATALK
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki, nie pomyślałem o tym [emoji3] SGS7EDGE TAPATALK
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mógłbyś coś więcej napisać ? Bo nie rozumiem co to za znaczek ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Jaki filtr oleju byście polecili ? Czy to nie ma znaczenia jaki kupie ? PS. Mam około 4,5 Litra Liquid Moly, trzeba dokupić aby na wymianę starczyło ?
-
A4 B6 Kod Lakieru - VIN
Jaki to kod lakieru ? https://www.dropbox.com/s/7dqn5oe5pp4tto3/2013-10-13 13.26.53.jpg?dl=0 Czy to będzie Moro Blue Pearl >> LZ5J/P7 ?
-
Zakup i wymiana lusterka
Dzięki, wyczytałem że to trzeba podpiąć do pinu 4,5 w wewnętrznym lusterku. A do którego pinu w sterowniku zewnętrznego lusterka i w jakie długie przewody się zaopatrzyć ? SGS7EDGE TAPATALK
-
Zakup i wymiana lusterka
Wiesz może czy jest gdzieś jakieś foto tutorial gdzie dokładnie pociągnąć te dwa przewody ? SGS7EDGE TAPATALK
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Bo gdzieś ktoś pisał że trzeba dodatkowe przewody ciągnąć. SGS7EDGE TAPATALK
-
Czujnik parkowania tyl B6
Znałem ten link o którym pisałeś, się niestety nie działa . http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t69572.0.html;highlight=demontaż+zderzaka SGS7EDGE TAPATALK
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Witam, mam sterownik z literka F i mam fotochrom w lusterku wstecznym. Zewnętrzne lusterka są elektryczne, składane i podgrzewane więc wtyczka jest chyba 10 pin? Potrzebuję kupić jedno lusterko zewnętrzne bo składanie mi szwankuje. Moje pytanie brzmi, jak kupie lusterko 10 pin z fotochromem, to czy ten fotochrom w nim będzie działał ? SGS7EDGE TAPATALK
-
Czujnik parkowania tyl B6
Niestety nie mam czujników z przodu, więc pewnie czeka mnie demontaż zderzaka. SGS7EDGE TAPATALK