Treść opublikowana przez Caporeira
-
B8 TrOOOOp
Mam MMI 3G Basic (BNav_EU_P0206_D1). Chciałbym streamować muzykę za pomocą Bluetooth, oraz sterować z konsoli następny/poprzedni utworów (bajką było by jeszcze wyświetlanie tytułów utworów na MMI streamowanych z telefonu). Jakie mam opcje, co muszę dokupić? Obecnie mam tylko wejście AUX.
-
Bluetooth MMI 3G+
Ja na MMI 3G Basic (BNav_EU_P0206_D1). Chciałbym streamować muzykę za pomocą Bluetooth, oraz sterować z konsoli następny/poprzedni utworów (bajką było by jeszcze wyświetlanie tytułów utworów na MMI streamowanych z telefonu). Jakie mam opcje, co muszę dokupić? Obecnie mam tylko wejście AUX.
-
AMI czy będzie pasowało do mojego radia?
Czy od Audi A3 8P podejdzie AMI do Audi AA B8 ?
-
Odkurzacz samochodowy
Czy te akumulatorowe lub pod zapalniczkę są coś warte?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jak wygląda sytuacja ze spalaniem (przed i po) ? PS. Jaka jest różnica między chipem a zmianą mapy?
-
RNSE kasowanie historii celów z nawigacji
Jak skasować ostanie cele z nawigacji? Ogólnie cała historię chciałbym skasować, jak to zrobić?
-
Polecane opony letnie
Man Michelin Pilot Sport 3 245/40 R18 z 2015 roku (DOT 1415). Bieżnik to jakieś 3 mm. Jeździć na tym czy pilnie zmieniać?
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Czy ma ktoś doświadczenie z Nexian Sport 245/40/18 ? Jak komfort jazdy i z hałasem? Na różnych stronach są różne parametry E/A/71 gdzie indziej C/A/69.
-
Polecane opony letnie
Co myślicie o oponach Nexen Sport ? To dobra opona czy lepiej szukać czegoś innego? Ma ktoś doświadczenie z tą oponą ?
-
B8 TrOOOOp
Jakie opony na ten sezon godne polecenia R18. Co wybraliście?
-
Polecane opony letnie
Czy na felgę R18 do B8 podejdzie jedynie rozmiar (zgodnie z zaleceniem producenta ) 245/40 ? Co mogli byście polecić na lato ? Bo kończy mi się opona Michelin Pilot Sport 3 245/40 R18
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czasami w VCDS wyrzuca mi błędy: "no ROD file found vcds" Jak można to naprawić?
-
Jaki samochód na firmę. Sharan / Galaxy ?
Czyli Twoim zadaniem ani Sharan ani Galaxy ?
-
Jaki samochód na firmę. Sharan / Galaxy ?
Witam, jako że nie znajduję tematu ani dobrego forum dla tego pytania, zadam pytanie tutaj. Jeśli ktoś zna lepszy temat lub odpowiednie forum (aktywne) to bardzo proszę o namiar. Co polecielibyście jako samochód na firmę. Sharan / Galaxy / coś innego ? Samochód będzie dla pracowników na długie trasy. Oraz od czasu do czasu dla rodziny. PS. Czy jest gdzieś lista pełnych wyposażeń i różnic w wyposażeniu Sharan oraz Galaxy ? Bo na stronach producenta piszą tylko o wybranych elementach wyposażenia. PS2. Jakie koszta trzeba dodać do tych które są na stronach VW/Ford ? Bo pewnie są jakieś koszta ukryte.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czy da się wykodować/wyłączyć EGR ? Jaki to będzie miało wpływ na DPF?
-
[B8 CAGA] świece żarowe ? kontrolka miga
Dzieki za odpowiedz. Bezpieczniki i wtyczki moge sprawdzic na szybko sprawdzic. Pytanie tylko, ktory bezpiecznik i ktore wtyczki ? PS. Dzwoniłem do mechanika, mówił że jeśli EGR jest do wymiany to potrzeba 5-6 godzin na to - bo coś takiego w golfie miał.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy można przejechać około 100 km na takim błędzie "P040300" ? Bez obawy że to wpłynie niekorzystnie na uszkodzenie silnika/samochodu ?
-
błąd EGR
U mnie pojawiły się identyczny błędy i też mam dziś trochę km do pokonania (100km). Czy mogę z tym jechać te 10 km ? Ile kosztuje nowy EGR, ma ktoś numer części ?
-
[B8 CAGA] świece żarowe ? kontrolka miga
Panowie u mnie problem z EGR. Dzisiaj ta kontrolka zapaliła się podczas jazdy (po przejechaniu około 70 km). Teraz po odpaleniu silnika kontrolka od razu mruga. Błąd numer: P040300 - kasuje go ale błąd wraca P144000 - ten został skasowany Muszę dziś do domu dojechać 100 km. Czy mogę takim samochodem jechać (nie zaszkodzi to silnikowi), czy to tak poważne że lepiej aby go lawetą zawieźć ? Co może być tego przyczyną i jakie mogą być koszta naprawy ? Samochód jeździ po autostradach więc EGR nie powinien być zapchany.
-
Dwa telefony podłączone do MMI 3G Basic
Mam telefon prywatny i firmowy. Czy da się oba podłączyć za pomocą bluetooth i korzystać z zestawu głośnomówiącego?
-
B8 TrOOOOp
MMI 3G Basic Czy da się mieć podłączone dwa telefony do zestawu głośnomówiącego?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, mam ustawiony ostrzeżenie o przekroczeniu ustawionej prędkości. Również, przy wysiadaniu z samochodu (przy włączonym silniku) wydobywa się gong. Gdzie mogę ściszyć ten gong ?
-
B8 TrOOOOp
Start Stop w module 9 kilka dni temu wyłączyłem. Teraz chce wyłączyć gaszenie silnika po otwarciu drzwi, robię to w module 46. Ale nie zapamiętuje mi nowej wartości. Tutaj dokonuje zmiany tylko w bit 15, ale też tego nie łyka: 20191217_204328.mp4 WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
-
B8 TrOOOOp
Kabel mam kilka dobrych lat i nie miałem z nim tego typu problemów. Tak przebiega u mnie proces kodowania: 20191217_185516.mp4 WWW.DROPBOX.COM Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
-
B8 TrOOOOp
Panowie, chce wyłączyć automatyczne gaszenie silnika po otwarciu drzwi. Robił to ktoś u siebie ? W sterowniku 46 robię kodowanie Przed - wartość przed kodowaniem Po - nowe wartości które probuje zakodować Przed 0100062020B90000812002368000000F Po 0000062020B900008120023280000000 Oraz w sterowniku 5 Przed 01A24040000000000000 Po 01824040000000000000 Ale niestety, nowych wartości nie zapamiętuje Robię według tego opisu: Ma ktoś pomysł, dlaczego te sterowniki "nie chcą" zapamiętać nowych (PO) wartości ?