Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Caporeira

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Caporeira

  1. Dzięki, wiesz może jakie na zadanie ta część? Bo bez niej, sprzęgło też działa. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  2. Od jakiegoś czasu zauważyłem że święci mi sie przycisk econ. I niestety, ale nie da się go wyłączyć. :-) Co ciekawe to ja go nie włączałem. Pytanie,o co w tym wszystkim chodzi? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  3. Witam, dziś na wycieraczce podłogowej po stronie kierowcy znalazłem taką oto część (sprężynkę). Podejrzewam że to może któregoś z pedałów. Dlatego kieruje się do Was z zapytaniem, czy wiecie od czego może być ta część? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. A ile mnie więcej, tydzień, czy dłużej? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  5. Dzięki, na tej stronie komplet wychodzi jakieś 190 zł z przesyłką. Masz może doświadczenie z nimi, ile trzeba czekać na przesyłkę i czy faktycznie to oryginalne części? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  6. Dziękuję. Czyli za komplet trzeba będzie liczyć z 200 zł. On Line tego chyba nigdzie nie kupię? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  7. Kiedyś miałem problemy z turbem (późno się włączało, ale nie zawsze). Teraz jest ok. Myślę że to od tego że starałem się jeździć ekonomicznie i w miarę możliwości na niskich obrotach. Teraz już tak nie jeżdżę i się poprawiło. Pytanie, czy jak zaślepię EGR to nie dojdzie drugi raz do takiej sytuacji (że turbo późno się załącza) ? W zimie to silnik pewnie się będzie dłużej nagrzewał ? Przy pomiarach spalin będzie pewnie więcej zanieczyszczeń (i może być problem na przeglądzie) ?
  8. Gdzie można kupić on-line oryginalne podzespoły ? Allegro.pl, Amazon.de ? Ile dzisiaj trzeba dać za taki zestaw? Czy ktoś montował zamienniki i jest zadowolony ?
  9. Czy to jest z wymiarowane 1:1 ? Jak wydrukuje na A4 to wymiary będę ok ? Banschee nie odpowiada. Ktoś poleci gdzie mogę zamówić on line pewne/dobre wyjmaki ?
  10. Bardzo dziękuje za wypowiedzi. No więc tak, jako że przy około 80-100 km/h czułem drgania na kierownicy pojechałem do warsztatu gdzie poprosiłem o wyważenie/ sprawdzenie opon. Tak powiedziano mi że dwie opony mają bicie. Jedna stara (nr 3) którą w takim razie po ziemie będę musiał zmienić. I druga nowa (nr 4) którą kupiłem rok termu. Ta roczna opona to Michelin Primacy 3 205/55R16 Wtedy poprosiłem o wydruk tego wyniku: https://www.dropbox.com/s/18zg7pjn6vx2eqb/20160926_184740.jpg?dl=0 Czy w takim razie możliwe że te dwie felgi są krzywe czy to faktycznie wina opon ?
  11. Witam, rok temu kupiłem 2 nowe opony w zakładzie wulkanizacyjnym. Niedawno okazało się że jedna ma bicie. I teraz moje pytanie, czym wywołane jest bicie opony (wada fabryczną czy sposobem użytkowania opony)? Chodzi o to czy zakład w którym będę reklamował oponę nie będzie mi wciskać że to moja wina. PS. Gwarancja na opony jest 2 lata? Czy w takim wypadku zakład musi mi wymienić 2 opony (aby na jednej osi były takie same marki i biezniki)? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  12. Caporeira odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.9TDI
    @nik23 Dzięki! Czy to mogę zastosować do A4 B6 1.9 tdi avf? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  13. Caporeira odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.9TDI
    Nie mogę znaleźć tematu (tutorialu) jak dokonać synchronizacji. Pomoże mi ktoś, powie w którym dziale szukać lub jak temat jest zatytułowany ?
  14. Dzięki, jutro jak znajdę czas to wezmę się za to. Jak się nie uda to trzeba będzie pomyśleć o jakieś alternatywie (może coś z androidem). PS. A ostatnio zauważyłem jak by radio gorzej mi odbiera (często szumi i jesz słaby odbiór), co może być tego przyczyną ?
  15. Nie mogę znaleźć posta który opisuje jak wyczyścić laser. Mógłbyś wstawić aktualnego linka? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  16. W pierwszym temacie/opisie jest napisane Wejście prędkościomierza. Stąd moje pytanie, czy na da się na FISie wyświetlić aktualną prędkość samochodu ? Kolorowy FIS.
  17. Udało mi się w końcu zrobić logi dynamiczne. DYNAMICZNE: Grupa 001, 003: http://vaglog.pl/log_274315.html Grupa 000, 011, 004: http://vaglog.pl/log_274316.html Grupa 004, 008, 010: http://vaglog.pl/log_274317.html Grupa 011, 010, 008: http://vaglog.pl/log_274318.html Przy logowaniu: Grupa 011, 010, 008, wyraźnie dało się zauważyć nie "równe" przyspieszanie i zamulony samochód w początkowej fazie tego testu.
  18. Bardzo proszę o sprawdzenie logów: STATYCZNE: Grupa 000, 003, 004: http://vaglog.pl/log_273483.html BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_273482.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_273481.html Wymieniłem rurę od turba, następnie auto stało miesiąc czasu. Potem zacząłem jeździć i po jakiś 3 tygodniach zauważyłem że na jedynce i dwójce ok, ale na trójce czasami zamula. Od tego czasu jeżdżę delikatnie przyspieszając - wtedy jest ok. Dlatego zrobiłem test zaworu N75.
  19. Też szukam kogoś dobrego, najlepiej z okolic Tarnowa / Brzeska. U mnie podobne objawy. Na jedynce i dwójce ok, ale na trójce czasami zamula. Od tego czasu jeżdżę delikatnie przyspieszajac - wtedy jest ok. Czy VAG iem można sprawdzić ten zawór n75 czy jest dobry? Mój motor to 1.9 tdi (130KM). Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  20. Panowie, zaktualizowałem post tutaj : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/359307-Spadek-mocy-przy-przyspieszaniu---1,9TDI#entry4839226 Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  21. Czyli co, mógł mieć na to wspływ filtr paliwa/powietrza ? Dziś faktycznie zauważyłem poprawę, pytanie czy to wszystko dalej będzie prawidłowo funkcjonować. ************************************************************************************************************************************************* Witam, myślałem że już wszystko ok, ale chyba niestety tak nie jest. Przejechałem dziś sporą trasę (kilkaset km). Samochód sobie radził. Ale już na miejscu zacząłem słyszeć dziwne odgłosy - na biegu jałowym jak przy gazowałem i ściągnąłem nogę z gazu - to było słychać dziwny dźwięk (nie wiem jak go opisać). Natomiast wizualnie moją uwagę przykul wąż od turba - http://ag-mar.eu/allegro/?di=1137110771916 U mnie on jest pokryty jakąś mazią : https://www.dropbox.com/s/evlsuj9ohdwg97p/20160516_205257.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/asvokg76m8c4coz/20160516_205231.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/daoygaeu0oe03rp/20160516_205853.mp4?dl=0 Wydaje mi się że nie powinien tak wyglądać. Obmacałem go ale nie wyczułem dziury.
  22. Ok, zrobiłem raz jeszcze tą 11 grupę. PS. Przeczyściłem przepływomierz, wymieniłem filter powietrza, filter paliwa i wydaje mi się że jest jakaś poprawa. Ale sami to oceńcie po tym nowym logowaniu grupy 11: DYNAMIC: Group 011: http://vaglog.pl/log_262307.html Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  23. Można z tym jeździć czy trzeba to pilnie naprawić? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  24. A w jaki sposób sprawdzić ten zawór n75? I te podcisnienia? Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
  25. @lukasz51237 Zrobiłem te logi i je udostępniłem w tym temacie: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/359307-spadek-mocy-przy-przyspieszaniu-19tdi/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.