Treść opublikowana przez arkadiusV6
-
[B6 AKE] Poważny wyciek oleju ratujcie, nie moge go zlokalizować
odme dokladnie wymyj, wsadz wtedy nowe uszczelniacze i bedzie :th:
-
w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6
kolo kupil 2 dni temu niunie dzis juz ja ciagnalem na lince bo fuel zabraklo ciekawe ile go niespodzianek jeszcze czeka
-
w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6
ja wam powiem ze facet ktory kupil ode mnie niunie to nawet ani razu sie nie przejechal, moze to byc nieprawdopodobne ale ani jednego razu nie wsiadl za kielnie i nie przejechal nawet jednego metra ale co najgorsza autko nadal bedzie jezdzilo w moim miescie
-
w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6
zadnego tds, zamiezam kupic e39 po lifcie po 2001r. z 3 litrowym potworkiem 193PS, ale bardzo chetnie bede nadal uczestniczym w zyciu forum audi A4
-
w końcu sie pozbylem 2,5 TDI V6
witam ponownie starych jak i nowym forum maniaków!! jak w temacie w koncu ozenilem moja niunie, troszke szkoda mi jest ale sami powiedzcie, padniete walki, padnieta odma, dwumas juz niedomaga czy warto w to jeszcze pakowac pieniadze ??? przykro mi to powiedzec ale to byla moja pierwsza i napewno ostatnia przygoda z audi, no chyba ze kiedys kupie sobie R8 pozdrawiam i zapisuje sie na kolejne forum www.bmw-sport.pl http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/w_koncu_sie_pozbylem_25_tdi_v6-t28786.15.html
-
[ALL B5] Czy A4 po 99' posiada fabryczny alarm ?
dzieki za wszystko sprawdzilem i wszystko gra i buczy :>, pozdrawiam wszystkich uzytkownikow
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
mnie tez skrzypi ale zawsze daje glosniej techniawke i jest luuz. swoja drogą mialem omesie B i roleta nie skrzypiala w audi to chyba jakas lipa jest
-
[ALL B5] Czy A4 po 99' posiada fabryczny alarm ?
witam, mam pytanie odnośnie alarmu, w pilocie są 3przyciski niby do otwierania c.zamka, ale czy w tym aucie jest montowany fabrycznie alarm, bo jak zamknę auto pilotem i otworze kluczykiem to nic nie wyje i nie mruga. Drugie pytanie czy ktos wie do czego sluzy pstryczek na slupku po stronie kierowcy ? pozdr.
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
ja wiem jedno ze 2,5 tdi v6 w miescie wg. kompa pokazuje mi 8l/100 ale bez ostrego deptania choc i tak zbyt nieliniwie to ja nie jezdze pozdr.
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
jasne E39 tak blisko cyferki sorki
-
[B5 AKN] Kompletny rozrząd
u mnie V6180KM ciągnie od razu, byle zmiejsca w dupe nie dawac wo nie chce ruszyc bestia
-
[2.5 TDI] dlaczego go tak krytykują.
witam że tak się wtrące, mam a4 po roq 99 2,5 tdi V6 180KM i powiem ze za***iście frówa, lecz mechanior wspomnial o konczących sie walkach rozrządu a moglem kupic BMW E49 530
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc w sierpniu kupilem mojeo Avanta, 2,5 TDI V6 180 PS u Helmutów , sam pojechalem i sam wybralem z tym ze chcialem inne autko ale okazalo sie ze kupilem j.w. no ale po przyjezdzie do kraju pojechalem do mechanika i szybko sprowadzil mnie na ziemie bo przejzal motor i co sie okazalo? powycierały sie cos tam w srodku nad glowica yyy zapomnialem no ale kosztowne i jestem zalamany