Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kilwap

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kilwap

  1. To cykanie przy kole pasażera to zawór EVAP i jest to normalne jego działanie.
  2. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    W pełni zasłużyli u mnie też jest na jednym banku 1 0 na drugim 0 1 i całkiem inna jazda:) a i spalanie spadło
  3. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Robero321 ja zostawiłem samochod o 11 i przyjechałem po niego o 16 następnego dnia bo mi tak pasowalo ale można to zrobić w jeden dzien. Wymienione zostały 4 zaślepki na walkach rozrządu dwie uszczelki pokrywy zaworow oraz cztery sruby na kolach rozrządu( na które trzeba było czekac do następnego dnia) oraz wyczyszczone wszystko przy rozrządzie z oleju bo stare zaślepki puszczaly olej. Jak masz problem z rozrządem to tylko tam jedz nikt inny Ci tego nie ogarnie bo nikomu się nie chce z tym babrać ustawiają na odwal sie odpala zobaczą ze chodzi i tyle a potem sa problemy.
  4. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Witam ponownie ogrzeje kotleta... dziś jestem po WKONCU po porządnym ustawieniu rozrządu i mogę szczerze polecić warsztat w Sulejówku!!! Samochod nie do poznania... az rwie się do jazdy po całym zabiegu wartości w kanale 93: 1 0 0 1 i dopiero teraz czuc ze siedzi tam 3-litrowa benzyna. Jeśli ktoś ma problem z ustawieniem to tylko tam niech się udaje ja jechałem z Łodzi i nie załuje bo w całym miescie nikt tego nie ogarnie.
  5. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    A jak długo ustawiali Ci ten rozrząd???? w jeden dzień dali rade?
  6. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Robero321 a jak ci się sprawuje jak jest nierozgrzany??? bo u mnie przy podobnym ustawieniu rozrządu poki nie uzyskal 70 stopni to było wypadanie zapłonu i migający check a potem już spokoj na ciplym i oczywiście tez się nie zbiera jak na 220 kucy.
  7. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Ja bylem sie orientowac u idczaka w zgierzu to 540 zl taka impreza a to juz nie jest ASO wiec u krotowskiego lub bednarka pewnie bedzie drozej
  8. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    A orientujesz się ile taka impreza może wynieść. Tak chodzi o samo ustawienie
  9. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    To juz chyba tylko mi zostaje ASO zeby mi to ustawili trzeba sie bedzie szarpnac ... chyba ze oni tez nie ogarniaja tematu mial ktos z nimi do czynienia ? Bo az sie wierzyc nie chce zeby nie mozna bylo znalezc kogos kto to ustawi...
  10. Najlepiej o vin-ie sprawdzic z jaka wyjechal z fabryki
  11. kilwap odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Ja mialem cos takiego a powodem byl zle zlozony rozrzad i walek nie osiagal zadanej wartosci po poprawie blad zniknal lecz dalej rozrzad nie jest na zero. Podlacz pod kompa i zobacz wartosci w kanale 093
  12. Ja tez sie zdziwilem ale u mnie tak jest:) 5-tka z quattro
  13. Tak wystepuja ja mam taka u siebie
  14. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Mi robil na blokadach z wypozyczalni niewiem z czego byly te blokady ale klopot byl z tym ze jak juz nastawil wszystko ladnie na blokadach naciagnal pasek zdjal blokady zrobil 2 obroty walem i juz nie mogl ich zalozyc z powrotem i zasugerowal ze cos musi byc z ktoryms kolem walka rozrzadu. I teraz w kanale 93 mam 5 2 6 9 ---------- Post dopisany 09-06-2014 at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2014 at 05:31 ---------- Witam trochę odgrzewam temat ale dziś tak mnie cos tknęło i postanowiłem zajrzeć pod oslone rozrządu na koła i ku mojemu zdziwieniu (być może się myle ) pasek rozrządu niewiele starając się sciagnal bym reka ogolnie wydalo mi się ze jest strasznie luzny.... nie wiem dokładnie jakie powinno być jego naprezenie ale może i to jest tez przyczyna ze nie można było ustawić tego porządnie bo pasek był za mało naprezony i przestawialy się walki . co o tym myślicie ??? bo sam z siebie to chyba ten pasek nie spadnie ale boje się ze może przeskoczyć o zabek....
  15. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    A jak sie spisywalo auto na tych irydowych swiecach powaguspisz??? Bo ja dla odmiany bym takie zalozyl bo teraz mam dwuelektrodowe i jest srednio.. a jeszcze tak z ciekawosci jak u Ciebie wyglada w kanale 93???
  16. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Może i masz racje tylko jakie świece założyć by było dobrze bo miałem cały czas ngk dwuelektrodowe i sprawuje się średnio a Ty galka90 jakie masz u siebie?? ---------- Post dopisany 09-04-2014 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2014 at 19:28 ---------- Koledzy pomożecie jakie świece mam założyć bo te dwuelektrodowe ngk jak mówił wircik są do d*py... Jakie macie u siebie???
  17. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Choć nie wiem czy to pomoże do końca bo u mnie wypadanie zapłonu jest na 1 i 3 cylindrze caly czas na zimnym silniku i czasem wyskoczy sporadycznie na innym na ciepłym już jest wszystko git a to właśnie na 1banku jest duża rozbieżność w rozrządzie ale nie zaszkodzi sprawdzić w końcu tańsze to będzie rozwiązanie tylko napisz mi proszę wircik jakie dokladnie masz te świece.
  18. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    A możesz napisać jakie dokładnie założyłeś dwuelektrodowe czy jedno może i mi pomoże
  19. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Cewki nowe beru założone świece mają jakieś 15tyś nalatane ngk więc to na pewno nie przez to a wypadanie zapłonu mam tylko na zimnym silniku losowe potem już nie ma mam już wszystkie opcje wyeliminowane łącznie z podciśnieniem i całą reszta tylko rozrząd został jako podejrzany ... a też myślę że to kwestia jednego wariatora przez którego nie można tego dobrze nastawić tylko nie wiadomo którego a na chybił trafił ciężko bedzie to ustalić:/
  20. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Galka90 a jak jest u Ciebie w kanale 93?? I jak chodzi po porannym rozruchu bo widzę że masz ten sam motor. Czyli nie pozostaje mi nic innego jak jak szukać wariatora tylko jeszcze żebym wiedział który o ile diagnoza jest trafna:/
  21. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    A myślisz ze jakby były wariatory walnięte to nawet przy tym dałoby się ustawić tym sposobem???? Bo już mam dość tego potannego wypadania zapłonu bo chodzi jak stary strucel.... a na pewno to przez przestawiony rozrząd się dzieje.
  22. kilwap odpowiedział(a) na kilwap temat w 3.0
    Jeździć jeździ tylko że na zimnym ma wypadanie zapłonów na 2 lub 3 cylindrach a jak już to minie to i tak myślę że od trzylitrowej benzyny można spodziewać się więcej a żeby 1,9 tdi mnie zostawiał z tyłu lub nawet t5
  23. kilwap opublikował(a) temat w 3.0
    Witam zwracam się do Was z prośbą o pomoc bo już mi ręce opadają ... Przedstawię temat: Otóż po zakupie samochodu wymieniłem rozrząd i wartości w kanale 093 były 10 5 15 9 i występował błąd wałka rozrządu przy czym samochód rano po odpaleniu nie chodził na wszystkie cylindry póki nie złapał temperatury około 70 stopni. Postanowiłem poprawić to i pojechałem do innego warsztatu i po korekcie było 7 1 9 6 było trochę lepiej lecz dalej na zimnym silniku nie chodził tak jak powinien a przy okazji moc samochodu pozostawiała wiele do życzenia że już 1.9 tdi mnie odstawiał ... więc po raz trzeci nastąpiła poprawa ustawienia do najbardziej kumatego mechanika z całej trójki i wyszło coś takiego iż ustawił wszystko na blokady napiął pasek skręcił wszystko zakręcił wałem dwa obroty i już nie można było założyć blokad z powrotem bo wałki nie powracały na swoje pozycje bazowe i tak próbował 3 razy i cały czas to samo i stwierdził że coś musi być z wariatorami na wałkach. Co o tym sądzicie??? Proszę o pomoc bo już powoli tracę siły.Dodam tylko że wszystkie inne elementy typu cewki świece filtry skracanie dolotu są w porządku. Pozdrawiam
  24. Witam wszystkich audi maniaków mam na imię Paweł i jestem posiadaczem Audi A4 b6 z silnikiem 3.0 v6 ASN.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.