Treść opublikowana przez piotraudi
-
Wymiana drzwi avant
Witam czy drzwi z całej produkcji b6 maja takie same wymiary ,czy były wprowadzane jakieś różnice pomiedzy rokiem 2000-2005 pytam ponieważ muszę wymienić drzwi tylne prawe w avancie oraz w aucie mam obramówka szyb chromowana a w drzwiach które bym chciał kupić jej nie ma ja(jest zaraz pod szybą drzwi oznaczona czerwoną ramką) można przełożyć z drzwi do drzwi??? bo chyba wnetrze drzwi niczym sie nie różni ???
-
jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
nazwa mówi wiele "klimatyzowany schowek" w skrócie:jaka temperatura na nawiewie taka w schowku poprostu rurka wychwytuje cześć powietrza z nawiew do schowka i tyle
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
od fader-u zacząłem na samym początku niestety to nie to! podjade do jakiegoś speca od car audio mi sie wydaję ,ze to wzmak ale przepięcie poinów takze sprawdze ---------- Post dopisany 03-05-2013 at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany 29-04-2013 at 11:30 ---------- okazało się ,ze padły Koncówki mocy od przednich glosników
-
Głosniki Basowe czy Tuba?
chodziło mi o to ,że z tuby jest praktycznie tylko bass natomiast ze skrzyni także inne dzwieki które dobrze sie pokrywają dzieki czemu dzwiek jest bardziej wyrazisty
-
Głosniki Basowe czy Tuba?
kolego noxes tuba właśnie jest aby uzyskać bas co innego skrzynia
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
sprawdze kabelki zaraz w kostce przy wzmacniaczu czy po podłączeniu ich do innego głośnika zagra czy nie.- przód przedni prawy: -zielono/niebieski +brązowo/niebieski pin 27 (plus) do wzmacniacza pin 26 (minus) do wzmacniacza przedni lewy: -niebiesko/żółty +brązowo/zielony pin 31 (plus) do wzmacniacza pin 32 (minus) do wzmacniacza jezeli podłacze głośnik do tych kabli i nie zagra to znaczy ,ze coś nie tak ze wzmacniaczem?jak sprawdzić ,ze np wzmacniacz jest dobry a np;navi coś nawala mam rnse ---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ---------- sprawdziłem dziś podłączyłem przenośny głośnik do pinów przy wzmacniaczu najpierw do głośników tylnych pin 7,8 oz kabli żółto-brązowy, czerwono-żółty głośnik grał a po podłączeniu do głośników przednich pin 5,6 brązowo-niebieski i zielono-niebieski głośnik milczał to znaczy że wzmacniacz sie uszkodził czy porostu nie dochodzi sygnał z radia?? dodam ,że mam system bose ale z czarnym wzmacniaczem czym sie rózni od tego srebrnego z żeberkami raczej piny ma inaczej bo tuba u mnie to pin 1,2 głośnik przód 5,6 głośnik tył 7,8 coś jeszcze??
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
tak mam system bose to jeżeli głośniki nie działają to wina np:wzmacniacza dziwi mnie że działa głośnik środkowy wie ktoś jakie kolory kabelków mają glośniki drzwiowe przednie w tych pinach przy wzmacniaczu??? ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ---------- ostatnio robiłem przy tylnych prawych drzwiach(strona pasazera) miałem problem z czujnikiem ale one raczej nie powinnny mieć zwiazku z sytuacją w nich wszystko działa
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
bardziej bym wolał wyciągnąć nawi i z kostki zamienić kabelki jest szybciej coś mi sie wydaje ze to koncówka mocy
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
no wlaśnie a jak można to zrobić bo mam bosse z tyłu na wzmaku
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
kable na lączeniach drzwi sie nie przetarły bo by grał przynajmniej jeden głośnik a ze nie działaą 2 przednie w drzwiach a środkowy na desce działa to musi być co innego 2 naraz od przetarcia by nie przestały grać
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
no tak tylko u mnie nie graja przednie głośniki w drzwiach a inne łącznie z przednim środkowym grają wiec to nie wina lacznika w drzwiach bo gdyby tak było wowczas jeden by grał a nie w jednakowym czasie obydwa przestały grac
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
takze o tym myślałem, ale tak nagle, a nie słucham głośno muzyki zwarcia także nie było a końcówka gdyby poszła to środkowy głośnik chyba nie powinien grać
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
w obu słupkach "A "sprawdzić??? ---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ---------- sprawdziłem i jest ok te krótkie pstrykniecie po otworzeniu drzwi po dłuższej obecności pojawia sie w głośniku przednim w drzwiach pasażera i dalej milknie
-
Brak dzwięku tylko w przednich drzwiowych głośnikach!!!!
WitaM ostatnio nagle przestały grać przednie głośniki w drzwiach po wejsciu do auta po dłuższej przerwie w jeżdzie słychać tylko takie pukniecie w głośniku i cisza dodam ze tylne głośniki w drzwiach tuba i przedni głośnik środkowy na desce rozdzielczej działają sprawdzałem bezpieczniki ok kostki za navi ok połączenia na wzmacniaczu także ok
-
Elektryczne lędźwie - fotele
mi natomiast pękła linka od pompowania lędzwi w jak sie sciągnie osłone fotela widać linke zawiniętą jak by w podkowe
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
ok rozumiem dzieki
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
kolego adus20 jezeli chodzi o aso byłem w zeszłym roku (akcja serwisowa cewek zapłonowych) a w tym roku klimatyzacja nie mówiąc o kupnie pierdołek które trudno lub niemożliwością jest kupić na alledrogo , a w aso zamawiasz i masz.Nie wspomne o ASO nissan ,tam takze można coś naprawić i nawet taniej niż u audi ,ale nie o tym jest ten wątek wieć zejdzmy do tematu. OK wstawiam auto do aso audi za niecałe 2-tyg(okres oczekiwania),ale auto zastępcze sam musze sobie załatwić z wypożyczalni
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
aso bez faktury wiekszej bzdety nigdy nie slyszalem hahahaahaha malo wiesz za malo by sie udzielać!!!! poza tym ten poradnik już czytałem ,ale po twoich wypowiedziach ty pewnie nie
-
B7 zbita szyba AC PZU
po to kolego jest AC masz ac jest szkoda jest odszkodowanie
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
a to ze bym chciał naprawić auto taniej, ale solidnie nie znaczy ze w stodole u henia ale chociżby w ASO bez faktury,ale nie wszyscy chyba o tym słyszeli ,lub do tej pory nie mogą pojąć.Tak wieć prosiłem o podstawy prawne to czytam lakoniczne wypowiedzi które nijak sie mają do prawa bo na tym troszke sie znam ,myślalem ,ze dowiem sie czegoś nowego ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- jezeli kupujesz padake 1in 10 to sie tobie nie dziwie w moim aucie to pierwsza ingerencja dociekliwość przy kupnie oraz ubezpieczyciel to potwierdzili
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
adus 20 tylko ,żę ty do tej pory nie zrozumiałeś jednego szkoda to szkoda odszkodowanie sie należy za orginalne części a nie za podrubki bo taki kaprys ma ubezpieczalnia to nie AC!!!!A po drugie aso naprawiają auta bez faktury .Napisałem ,ze należy sie godne odszkodowanie to pojawiają sie komentarze zarobić chce itp a wy byście nie chcieli to nie ja jechałem jak idiota i spowodowałem szkody w drugim aucie .Żadne odszkodowanie nie sprawi ze auto bedzie jak przed stłuczką oryginał to orginał a samo to ze auto uczestniczyło w stłuczce powoduje ze auto traci na wartości
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
jak płace ubezpieczenie oc to nie moge im powiedzieć ze zaplace 50zł bo tak tylko musze placic ile oni chcą wiec czemu to oni decydują ile powinni zaplacić???mam uszkodzone auto i już a ze wcześniej cześc była oryginalna oryginalnej nowej sie domagam a czy ja wymienie czy nie to już moja sprawa ale szkoda to szkoda
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
sory wartość odszkodowania 2232zł czemu porównuje ceny do aso??ponieważ zgodnie z prawem ubezpieczalnia ma obowiązek naprawić auto aby powróciło do stanu przed zdarzeniem.A ze elementy np ;drzwi były w orginale nie ma na nich szpachli itp. a gdzie można kupić nowe??TYLKO ASO .chyba ,ze ktoś chce używki wowczas cena ubezpieczenia zrówna sie z cenami na allegro:)
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
tAK wiem tylko trzeba miec podparcie paragrafów a takich nie widze bo tak ze w odwołaniu napisze ze sie nie zgadzam bo nie to nic nie zmieni
-
B.NISKA WYCENA CO ROBIĆ NA CO SIE POWOŁAĆ???????????Audi a4 b6 1.8t Q
Witam w miniony poniedziałek pewna pani otworzyła mi przed maską drzw swojego auta nie musze mówić co dalej sie stało oczywiście jej wina itp dziś był u mnie likwidator i przedstawił wycene drzwi tylne nie uzbrojone 551.47zł listwa ozdobna drzwi tylnych 100.17zł drzwi przednie naprawa błotnik tylny naprawa klamki drzwi naprawa roboczo godzina 50zł hahaahahah wartosć odszkodowania 232.18 brutto zadzwoniłem do ASO z ciekawości i oto rezultaty drzwi tylne nie uzbrojone avant 2018zł listwa drzwi 90 a dolna listwa 340zł nie wspomne o lakierowaniu i roboczogodzinach tak wiec za same cześci wyszło ok min 2500zł co teraz na jakie paragrafy powołać sie w odwołaniu oraz jak to jest z amortyzacją słyszałem ze jest ale do 10lat(wiek auta) oraz moge na czas naprawy auta dostać auto zastępcze i ubezpieczalnia za to zaplaci??? a