Treść opublikowana przez piotraudi
-
Pasty polerskie 3m
chodzi mi,ze 100ml starczy na jedno auto czyli jeden zabieg
-
Pasty polerskie 3m
orientujesz sie ile chca za 100???pytam aby przeliczyć jak dużo trzeba przepłacić hehehe 100 to tak na 1 raz i dosć oszczędnie
-
Pasty polerskie 3m
orientujecie sie czy jakiś kolega na forum ma dojście do past 3m??? na alledrogo troszkę tego jest ale ceny też wysokie litrowe to za dużo jak dla mnie poszukuje 500ml chyba ,że były troszkę mniejsze także dostępne
-
Pasty polerskie 3m
to fakt lakier jak w audi clear i baza (czarna perła) pady mam 3m czyli uznaję ,ze traktujesz na równi produkty kocha i 3m? ty w co byś zainwestował na moim miejscu?
-
Pasty polerskie 3m
Griffe a past 3m & kocha którą ty byś wybrał? chodzi o czynniki 1 cena do jakości 2 łatwość pracy (z którą lepiej sie pracuje) 3 oraz efekty czyli boske lustro
-
Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
a ja nie muszę wybierać i dobrze
-
Pasty polerskie 3m
to fakt po g3 trzeba sie sporo nameczyć aby doczyścic auto ---------- Post dopisany 17-01-2014 at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 18:22 ---------- KOLEDZY TO PRAWDA CO PISZE SPRZEDAWCA TEJ PASTY??? To te same pasty tylko ze jedna to koch a druga 3m a ta sama firma to produkuje??? KOCH PASTA POLERSKA 3M ANTYHOLOGRAM WOSK WROCŁAW (3828881407) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
Sam panel czy regulaotry? najlepiej panel z regulatorami aby można było podłączyć ogrzewanie tylej kanapy
-
Średnie spalanie gazu na fisie
rade ma racje na 100%
-
Podłączenie ogrzewania tylnej kanapy *
nie wiecie gdzie tanio dorwać panel od tylnej kanapy?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
przy założeniu przełącznika DRL i CLH będzie dostępna funkcja auto?? Mam moduł sd2 i podłączyłem go pod funkcje auto(czujnik zmierzchu) i jest wszystko ok .po podłączeni przełącznika będzie tak samo tylko ,ze będę mógł ręcznie np włączyć wyłączyć funkcje św do jazdy dziennej? tak poza tym kolego ucho.77 jakie masz żarówki w halo?? fajny efekt
-
Ulter 90 czy 100 do zderzaka S4 B6?
kolego ja mam ten sam dylemat jak coś to daj znać bo moge nowe rs ultera 90 2 szt 215zł z przesyłka a 100 rs 2 szt 250 z przesyłką chyba ze masz lepsze dojście
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
mocowanie przy zbiorniczku z płynem do spryskiwaczy: 4D0 959 477, 078 129 734 A, 078 129 669, N 011 695 4, N 010 349 5 mocowanie na pasie przednim: 8E0 899 803, N 909 766 01, 8E0 103 541, 078 129 669, 078 129 734 A, N 105 538 01 jeden element a kilka nr???o co chodzi??
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
i co koledzy zakładał ktoś osłony do 1.8t???
-
Wyglad ikonek w navi rnse
tak to wiem ale zastanawiam sie dlaczego ikonek polskich stacji nie ma ,a zagranicznych sa.Dodam ,ze wybrać najbliższa stacje lotosu lub orlenu moge bo navi wie która stacja to orlen bp itp ale ikonki jak pisalem sa tylko zagranicznych koncernow
-
Wyglad ikonek w navi rnse
Witam zastanawiam sie czemu na mapach rnse ikonki stacji benzynowych jak np:statoil,bp,schel,sa pokazane normalnie czyli sa loga tych stacji a polskich jak orlen,lotos tylko pokazany dystrybutor na białym tle .mozna to zmienić ?Z tego co patrzyłem navi wie ze np:w tym miejscu jest orlen .lotos bo przy wybraniu np;stacji w pobliżu pokazuje odległość i nazwe flotową stacji ale na ikonkach polskie stacje markowe wyglądają prywatne ---------- Post dopisany 28-12-2013 at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 23:04 ---------- cisza?? ---------- Post dopisany 10-01-2014 at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 11:29 ---------- ??
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
dokładnie w ASO za 4B0919145B chcą 190 wiec nie ma nad czym sie zastanawiac
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
trzeba pamiętać,ze nawet policyjne alkomaty które kosztują kilka tyś.zł nie są w pełni wiarodajne.Dlatego gdy alkomat wskaże % oprócz drugiego badania jest przeprowadzane kolejne badanie na komisariacie oraz pobieranie krwi,w celu dokładnego zmierzenia % Pamiętajmy także ,że alkomaty jak większość urządzeń potrzebuje co jakiś czas kalibracji oraz przedłużania legalizacji
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
4B0919145B ceny ok 30zł 8K0 919 145A ceny ok 80zł różnica cenowa jest, ale przełożenie pomiędzy jednym a drugim do ori instalacji zegarka jest p&p ta sama wtyczka itp???
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
kolego nr 4B0919145B jest ale podaj pełen nr tego drugiego ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- oraz czym sie różnią od siebie?
-
Zapala się kontrolka od ESP
ja mam tak samo ale na vag nie pokazuje błędów ale po ponownym odpaleniu auta kontrolka gaśnie
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
koledzy ktoś was wie jaki jest numer anteny??? mam ori zegar radiowy ale nie działa jest to pewnie wina anteny
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
nie przesadzam oczywiście paragonów nie mam ponieważ lekarz ani wydział komunikacji ich nie wydają wiec nie wiem co masz na myśli
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
MUSIAŁEM wymienić prawko - lekarz 150zł 5min -foto 10 -wydział komunikacji 100 10min -stracony czas bezcenny z kont te ceny??? a czas dotyczy pracy lekarza i urzędnika nie czekania itp
-
Antena gps - uszczelka
jak co dalej?? widać antene gps wiec nie roumiem pytania z wyjęciem anteny i założeniem uszczelki i złożeniem chyba sobie poradzisz