Treść opublikowana przez piotraudi
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
dokladnie wytłumacz mi jaki by był sens porysować i wysłać tobie przełącznik za marne 60zł i zniszczyć sobie reputacje na forum??? ja powtarzam ,przełącznik został wysłany cały
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
tak teraz bedzie ,ze to ja porysowałem pomalowałem markerem i wysłałem bo też nie mam co robić tylko malować przedmioty jak kolorowanke oby kolega barbi123 jak przyjdą do niego w koncu te tarcze nie narzeka ze sa czerwone
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
przełącznik został wysłany cały kolega slo twierdzi ,ze doszedł do niego z rysami i teraz sa 3 możliwości 1 ja wysłałem z rysami 2poczta podczas dostarczania zawiniła3 kolega slo zarysował możliwosci jest wiele a przełącznik jak jest taki jest .Sprawa 2 z kolega barbi123 po zakupie tarcz napisałem do niego ,ze przebywam poza domem(taka praca) i tarcze wyśle w poniedziałek kurierem zgodził sie nr przesyłki 151810 ke-x podałem numer aby każdy mógł sprawdzić ze kurier został zamówiony na 17.03.2014r czyli poniedziałek!!! wiec niech kolega barbi123 nie klamie i nie wprowadza innych kolegów w błąd tak pozatym uważam ,że chyba takim ludziom jak on policja życie uratowała skoro sprawdzenie dla niego nr listu jest dla niego rzeczą awykonalną
-
Jakie końcówki do dokładki MS DESIGN w A4 B6?
ja w awancie mam dokładki ms design mam buzzery 102mm i wyszły taniej niż ultera
-
Przeniesienie domu z bali.
kolego za 50-60tyś i wszystko około terj ceny nie lepiej dołożyć i i zbudować???tak poza tym ktoś wie czy sa firmy w polsce które budują domy drewniane całoroczne a drewno impregnują ciśnieniowo a nie natryskiem lub pędzlem?? szukam dobrej firmy co stawia domy drewniane ale sa żadna nie impregnuje drewna ciśnieniowo tylko z natrysku lub pedzla a taka impregnacja to h......wo a wiadoma ,że w takich domkach to impregnacja to podstawa
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Sa na allegro w dobrej cenie duza 79 mala 39 Z tego co się orientuję to są zamienniki a nie orginały. ceny takie jak w ASO a z przesyłką drożej ---------- Post dopisany 25-02-2014 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2014 at 14:02 ---------- ktoś zakladał mocowania do osłon inne iż z aso??? pewnie cześci można bez problemu kupić w sklepie metalowym typu śrubki podkładki za grosze!!!
-
Jaki olej do servotronic (wspomaganie elektryczne)
kupilem sprzedali za 36zł
-
Jaki olej do servotronic (wspomaganie elektryczne)
BYŁEM W ASO AUDI maja tylko G 004 zielony 46zł brać??? ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ---------- po negocjacji 39zł
-
Jaki olej do servotronic (wspomaganie elektryczne)
o to cena z 30 robi sie 80
-
Jaki olej do servotronic (wspomaganie elektryczne)
spojzałem na alledrogo i oleje sa w podobnych cenach troszke ponad 30zł za 1 litr ale płyn citroen lhm jest i valvoline,total i lhm plus zielony wiec który wybrać??
-
Jaki olej do servotronic (wspomaganie elektryczne)
ok a ten LHM Citroena naprawde jest taki dobry lepszy niż ori audi???
-
Jaki olej do servotronic (wspomaganie elektryczne)
rozumiem mysle nad wylaniem starego płynu z zbiorniczka wyczyszczenie zbiorniczka i zalanie nowym plynem obawiam sie spuścić cały stary płyn z magla i pompy(aby nawet przez chwile niue chodziły na sucho)
-
Jaki olej do servotronic (wspomaganie elektryczne)
bez odpowietrzania???jak sie spuszcza ten płyn??
-
Jaki olej do servotronic (wspomaganie elektryczne)
kolego możesz coś wiecej napisać dokladne parametry oraz czy można go mieszać??
-
Jaki olej do servotronic (wspomaganie elektryczne)
witam koledzy nie chciałem zakładać nowego tematu ale nic nie znalazłem na temat płynu do servotroniku.Czas najwyższy go wymienić ale nie wiem czy to może być normalny płyn do normalnego wspomagania? oraz czy trzeba go wymienić cały i odpowietrzać układ wspomagania ,czy można go mieszać z płynem który jest teraz??
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
TAK ROBIŁEM MASE BRAŁEM z brązowego kabelka musze miernikiem zobaczyć bo coś mi się wydaję ze moja próbówka jest od 6-24v a tam jest 5v
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Nie chciałem rozwalać pół bagażnika wiec ściągnąłem siedzisko tylnej kanapy i po prawej stronie z jednej z biegnących dwóch wiązek znalazłem 3 kabelki od zegarka radiowego czyli zasilanie ,mase i sygnał ale po przystawieniu próbówki i podłączeniu pod mase i zasilane żaróweczka w próbówce sie nie zapaliła (jest za małe napięcie?)czy w tej kwesti zamiast próbówki musi być miernik
-
co zrobić aby sprężarka od klimy sie nie zatarła
witam można coś zrobić (przeciwdziałać)aby sprężarka się nie zatarła wiadomo lepiej podejść do tej sprawy profilaktycznie niż później płacić i płakać
-
Końcówki wydechu i średnica kielicha montażowego w A4 B8 1.8TFSI
ja w styczniu kupiłem buzzer cena na jednej końcówce niższa od ultera (końcówki w promocji ma teraz ulter) o 20zł i przesyłka gratiss
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
gdzie nad nogami kierowcy idzie wiązka od zegara radiowego??Bo Pomiaru dokonujecie na wiązce elektrycznej modułu odbiornika -wiązka składa się z 3 przewodów: - żółty (zasilanie 5V) - brązowo/biały (masa) - czerwono/zielony (sygnał) i łatwiej będzie ściągnąć poleczkę pod kierownicą i sprawdzić po 3 kabelkach co i jak niż rozwalanie całego bagażnika łącznie z tuba i wzmakiem prawda
-
Błąd 01543 pdc
Witam co jakiś czas dość często warjuje mi pdc myślałem ,e możne któryś czujnik jest padnięty ale wszystkie zawsze cykają niezależnie czy system działa czy nie. Po podłączeniu waga wyszedł bład 01543 to wina głośniczka???ile jest tych głośniczków bo w pdc w zaleznosci gdzie jest przeszkoda z innej strony słychać dźwięk oraz jak sie do niego dobrać ---------- Post dopisany 09-02-2014 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2013 at 16:40 ---------- nikt nie pomorze???
-
jak kodować navi rns e na BOSSE??
i to dotyczy każdej navi rnse czy tylko tych navi z bosse???rns e
-
jak kodować navi rns e na BOSSE??
górny dekielek w rns e???
-
jak kodować navi rns e na BOSSE??
oooo mozna nieco prościej???
-
silnik 1.8t 190km Quattro B6 A4
kolego co do silnika 1.8t BEX 190km i jeszcze w Q super sprawa spalanie srednie wiekszosc miasto 12-13l nieraz mniej nieraz wiecej wiadomo zalezy od nogi prawdziwy bex pokrywa plastikowa silnika czerwony napis turbo po zdjeciu tego plastiku na bloku wybity "BEX" SKRZYNIA TYLKO 6 BIEGÓW ,dowód rejestracyjny 140kw czerwona literka T na oznaczeniach z tyłu na klapie tego inne modele nie maja tak rozpoznasz bex a i jeszcze vin:-)