Treść opublikowana przez piotraudi
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
kupiłem przełącznik niby do el lusterek o nr 8E0959565A z przodu ma 3 przezroczyste okienka z tyłu jedno wiec wygląda także jak ten z funkcja składania lusterek lecz w żaden sposób nie mogę go obrócić o w tył aby lusterka sie przymknęły moze jest przelacznik o takich samych nr tylko bez funkcji skladania??przelacznik jest nowy
-
Jakie ledy do lusterek i gdzie je podłączyć??
o takie właśnie rozwiazani9e mi chodzi ,kiedyś gdzieś na forum ktoś pisał jak podłaczył ledy w lusterkach pod clh do modułu MCE ale nie moge tego znalesc
-
Jakie ledy do lusterek i gdzie je podłączyć??
nikt nie podpowie gdzie podpiąć do mce ledy??
-
Jakie ledy do lusterek i gdzie je podłączyć??
WITAM! chcem założyć elektrycznie skladane lusterka a przy okazji podłączyć diody które by oswietlały auto wiadomo ze ledy w lusterkach nie mają swiecić cały czas lecz w określonych warunkach i może gdyby je podłączyć pod CLH by było ok? tylko jak to zrobić?? oraz jakie ledy polecacie
-
drgania w przedziale od 120 km/h do 140km/h
a może także łożysko?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
koledzy kupiłem wkłady lusterek el.składanych i w ich mechanizmie oprócz 3przewodów -czerwony -biało/brązowy -biały sa także 2 inne różowy i niebieski gdzie powinienem podłączyć te 5 przewodów ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- rozumiem ,że 3 przewody -czerwony -biało/brązowy -biały są od poruszaniem wkładu lusterka góra/dół-prawo/lewo a kabelki różowy i niebieski od funkcji składania lusterka ---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ---------- rozumiem ,że 3 przewody -czerwony -biało/brązowy -biały są od poruszaniem wkładu lusterka góra/dół-prawo/lewo a kabelki różowy i niebieski od funkcji składania lusterka
-
Auto dziwnie pokazuje poziom paliwa w baku
ja mam także pełen kolorowy fis navi może coś w tym jest ,w każdym bądź razie raz poziom paliwa spada ,a nie raz przez kilka tygodni utrzymuje sie na rzeczywistym poziomie
-
Auto dziwnie pokazuje poziom paliwa w baku
i zawsze mnie zastanawiało dlaczego tak jest w koncu w zbiorniku jest pływak i on przekazuje ile jest paliwa ,wiec jak to sie dzieje ze paliwa jest wiecej a pokazuje mniej
-
Auto dziwnie pokazuje poziom paliwa w baku
u mnie nie zależnie czy jest dużo paliwa czy mało to i tak to sie czasami dzieje ,ale nie pamiętam kiedy miałem ostatni raz rezerwe na pb
-
Jaki filtr paliwa bex (problem)
ok zobacze i dam znać
-
Ubytek oleju ...
apropo tego komunikatu na fisie o niskim stanie oleju jest to komunikat iż należy sie natychmiast zatrzymać i uzupełnić olej ?? w końcu sie uruchamia gdy defakto oleju na bagnecie już nie ma a miejsca na bagnecie od stanu min do konca długości bagnetu troche jest
-
Auto dziwnie pokazuje poziom paliwa w baku
mam to samo nieraz wskazówka opada proporcjonalnie do przejechanego dystansu jak bym jechał na pb a nieraz zachowuje sie normalnie nie wiem czemu, wystarczy ze na kilka minut odłączysz akumulator i wskazówka sie podniesie do aktualnego poziomu paliwa
-
Kradzież A3 pod okiem kamer
zawodowcami to oni nie byli ,i jeszcze uwage na siebie ściągali,ale fakt faktem udało im się!!! kiedyś ukradli auto znajomemu ale uratował go fakt ,ze złodzieje porzucili auto po 5km z powodu braku paliwa hehehe szczęście w nieszczęściu heheh
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
wtyczka do przełącznika bez funkcji składania lusterek oraz z funkcja składania jest taka sama?czy przy zmianie przełącznika wtyczka musi także być inna?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
ooo czyli jak na zdjęciach na pierwszej fotce jest przełącznik z funkcja skladania lusterek a na fotce nr 2 przełącznik bez funkcji skladania
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
przełącznik o nr 8E0 959 565A ma funkcje składanych lusterek a o numerze identycznym tylko bez literki A czyli 8E0 959 565 także? oraz przełącznik z funkcja składania lusterek ma znaczki/wgłębienia z przodu przełącznika i z tyłu czy tylko na przodzie Pytam bo na alledrogo sa takie i takie przełączniki i wszystkie niby z funkcja skladanych lusterek
-
Jaki filtr paliwa bex (problem)
Witam kupiłem filtr paliwa marki MANN WK720/3 powiedziano mi ,ze on bedzie ok do 1.8t bex po zdjęciu osłony okazało sie ze mam inny filtr paliwa tz w nowym filtrze mam 2 wloty z tyłu i jeden wlot z przodu a w starym filtrze sa po dwa wloty z tyłu i przodu filtra ktoś poda prawidłowe nr filtrów paliwa do BEX
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Jest tam w lusterku oprócz całego mechanizmu jakąś gąbka wszystko z jednego lusterka do drugiego da się przełożyć brz problemu?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
koledzy jak przełożyć bebechy z elektrycznie składanych lusterek do moich obudowy lusterek (nie będę musiał lakierować lusterek)
-
GDZIE W BEX JEST ODMA oraz jak sprawdzić jej drożność ???
ok dzieki
-
GDZIE W BEX JEST ODMA oraz jak sprawdzić jej drożność ???
Witam gdzie w bex znajduje sie odma jak sprawdzić jej drożność czy czasem nie jest przypchana?
-
VALEO KIT 4P czyli jednomasowe koło zamachowe zamiast dwumasowego
Mój kolega przerabiali ten temat i z tego co wiem jest zadowolona
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
potwierdzenie nadania były już umieszczane w temacie o tarczach data nadania 17.03.2014 w tym otrzymał skan także hugo aby nie było ze klamie co do kolegi slo także powinien już mieć pieniądze na koncie
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
a co może paczka jeszcze do ciebie nie doszła??może zamiast tarcz były kamienie ???? co tym razem tobie nie pasi!!!!!
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
tylko ze te 2 zdjecie nie jest mojego przelacznika do mnie dotarŁ z wiekszymi rysami i bez tego malowania wiec co przyszedł do ciebie z rysami a ty probowałeś go zregenerować a kiedy tobie nie wyszło a przy okazji zrobiłeś dodatkowe rysy to postanowiłeś mi go odesłać??według ciebie jest to koleżeńskie zachowanie?