Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotraudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotraudi

  1. z tego co wiem gazownik zaklada już na wszelki wypadek instalacje na wieksa liczbe koni kiedyś mi tak powiedział gazownik gdy zakladalem gaz
  2. tak 16 by było ok pozatym jakoś w polsce ASO prawie nie prowadza akcji serwisowych w niemczech inna bajka
  3. ktoś wie pod jakim numerem w ASO kryje się, kostka którą sie wkłada do modułu bt??? i czy każdy moduł np: A,D,E,H ma inna kostke POSIADAM ZESTAW CULLMANA wieć pry montażu bt moduł i kostka jest niezbędna
  4. ooo myślałem ,ze to taki podpakiet s4 coś w rodzaju aut fabrycznie stylizowanych na najmocniejsze wersje
  5. dziekuje koledzy przynajmniej teraz już coś wiem
  6. to wówczas pakietem dodatkowym s-line?bo pewnie było to dokładane fabrycznie za dodatkową opłatą
  7. ok to chyba ten pakiet MS DESIGN jest odwzorowaniem s4??
  8. kolego możesz coś wiecej o tym napisać???
  9. koledzy posiadam auto z nietypowymi zderzakami po rozkodowaniu vin pojawia się informacja E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line' ale ja mam b6 avant a nie tt coupe i te zderzaki zupełnie inne niż w s-line.Czy sa to zderzaki z opcji dodatkowej s-line??coś ala s-4???
  10. ok cleanera nakłada sie i wciera czarnym padem?? nie ma problemu jeżeli zaraz po clinerze dodo nałożę wosk?? w końcu cleaner odtłuszcza
  11. gdybym zastosował glinke paste g3 cleaner dodo juice ścierny idla wygładzenia rysek po g3 i na koniec wosk coline to powinien być dobry efekt???zastanawiam sie nad cleanerem Zymol HD Cleanse i nie wiem czy lepszy będzie dodo czy zymol???
  12. mam żółtą glinke paste g3 wosk colinitte i kolor auta czarna perła jaki kliner będzie do takiego lakieru najlepszy aby było dobrze??czy na zastosowanie cleaneru nie liczy sie kolor lakieru???
  13. panowie cleaner po co go sie stosuje?czytam i nie mam pojęcia poza tym go sie stosuje po glince przed woskowaniem???
  14. ooo człowiek całe życie się uczy hehehe wcześniej nakładałem wosk gąbką taka jak do zmywania teraz spróbuje tym tylko pogoda musi pozwolić bo narazie to lipa!!!
  15. mam glinke valetpro żółtą pasta g3 do kosza wosk colin zostawie szkoda wywalać skoro jeszcze jest 50% tylko fibry musze kupić a czym nakladacie najczęściej wosk?????
  16. to tak można zrobić tak glinka valetpro następnie pasta g3 i na koniec wosk colinitte??? będzie dobrze
  17. to woskować maszynowo czarną gąbką i później polerować ręcznie fibrą???bo polerowanie wosku recznie to kupe czasu i poświęcenia hehehe
  18. bogusz32 ja jako nowicjusz zgromadziłem glinkę ValetPro pastę g3 i wosk colinitte tylko nie wiem najpierw 1 umyć auto 2 użyć glinki 3 umyć auto 4 użyć g3 5 umyć auto 6 woskować,wcierać, polerować 7 zadowolenie z połysku??????
  19. mam glinke żółtą ma 100g ,wosk COLLINITE 476 i do nakładania wosku polecają czarnego pada a jak oglądam programy motoryzacyjne to na koniec polerują jakimś krążkiem coś w rodzaju baranka- filcu czy jakoś tak jak to sie nazywa szukam na Alledrogo i nic w sumie fajna sprawa po ręcznym polerowaniu poprawić czymś takim ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- a i jeszcze jaką piane aktywną do mycia polecacie aby auto było dobrze przygotowane na glinkę i wosk bo coś g3 mi stanowczo odradzają a myślałem że jest taka dobra
  20. djim tuner analogowy????ten do telewizji??? do niego bez problemu można podłączyc kamere???
  21. bania 85 jestem w takiej samej sytuacji jak ty też mam culmana hehehe jedziemy na jednym wózku wcześniej umieściłem zdjęcia tego zestawu teraz tak!!!aby podłączyć moduł bluetooth murze mieć wtyczkę bo ta od culmana jest inna czyli kable z wtyczki culmana + tych kilka dodatkowych kabelków których nie ma w culmanie muszę przełożyć do kostki pasującej do modułu bt a drugi koniec tego kabla kostkę wchodzącą do navi także muszę wymienić czy kostka od culmana ma kilka pustych pinów??? bo na alledrogo są kable do wlutowania lub plug play ale to kwestia dodatkowych 120zł a po co je wydawać jeżeli muszę przełożyć 3-4 kabelki
  22. co sądzicie o takim adapterze do kamery cofania ??? Multimedia Adapter do nawigacji MFD VW AUDI SKODA (3080493242) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tańszego nie znalazłem takie pierdoły i trzymają cene chyba ,ze znacie jakieś tansze i dobre adaptery do kamery
  23. ja lubie gdy skóra w aucie sie błyszczy tak jak dobrze wyczyszczone i napastowane buty może dlatego ,ze jest czarna do tego celu choć niektórzy twierdzą ze to bardzo żle używam wosku do skóry i później pocieram fibrą efekt dla mnie super i nie pozostawia śladów nawet na białych ubraniach
  24. ok fajnie teraz nie powinienem sobie już niuc zniszczeć pozdrawiam
  25. witam mam identyczne fotele recaro z tyłu mają płyte na której jest siatka i właśnie w tej płycie na dole złamały sie dwa mocowania, bym je skleił i założył ponownie lecz nie wiem jak tą płyte wyjąć aby nic nie zniszczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.