Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] klimatronik- temp minimalna?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

na jaką najmniejszą temperature przed LOW możecie ustawić klimatronik? Bo u mnie jest tak że 18C i niżej już jest LOW. Ostatnio gdzieś widziałem że można ustawić mniej niż 18C

Opublikowano
  • Autor

2 DIN

Opublikowano

Od chyba 2003 byly klimatroniki do 16c nawet 1 din

Opublikowano

Od chyba 2003 byly klimatroniki do 16c nawet 1 din

chyba po 2003 do 16st :cool1:

Opublikowano

chyba po 2003 do 16st

Montowane to moze po ale produkcja szla juz od 2003 bo mam taki wlasnie zamontowany :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to pewnie ktoś coś kombinował i przełożył panel klimatronika

Opublikowano

a ja sie dzis zastanawiałem dlaczego po zmianie na 2din moge zejść z temp do 16st. :kox:

Opublikowano

u mnie 16 stopni i póżniej LOW

dokladnie jak masz klim taki o jakim mowa powyzej ;);)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy to jest potwierdzona informacja, że 16-st. jest we wszystkich modelach po 2003 roku?

Szukam panelu 2 DIN i chcę mieć pewność, że minimalną temperaturą będzie 16 a nie 18.

Opublikowano

U mnie z konca 2003 jest do 16 po tym jest LOW (1 DIN)

Opublikowano

A czy ktoś jest w stanie wyjaśnić różnicę w oznaczeniach BL/BQ, bo wg ETKI niczym się nie różnią oprócz modelu 2V1 / 2V5. Może to jest opcja automatycznego włączania obiegu zamkniętego?

Opublikowano
U mnie z konca 2003 jest do 16 po tym jest LOW (1 DIN)

U mnie jest z marca 2003 i jest tylko do18 1DIN

Wysłane z mojego NovoCrystal za pomocą Tapatalk

Opublikowano

8E0 820 043 AB - climatronic Audi A4 B6 1 DIN, schodzi do 16 st. C

Po 2003 roku w B6 i chyba wszystkie z B7 schodzą do 16 st. C

Opublikowano

Ja też mam 16*C choć ani razu tego nie użyłem :grin:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i d*pa... Kupiłem klimatronic z 02.09.2003 i ma 18 st. C (nr 8E0 820 043 AC). Wg ETKI ten numer jest najnowszym numerem dla 2 DIN i nic go nie zastępuje. Podejrzewam, że to jednak może być kwestia adaptacji...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja mam auto z czerwca 2003 i minimalnie 18stopni dalej LO nie wiem co jest ale wezme na 18 to leci cieple powietrze cały czas i robi sie w aucie gorąco a na LO załancza sie wentylator i wieje chłodne powietrze ale bardzo silnie to jest normalne????

Opublikowano
ja mam auto z czerwca 2003 i minimalnie 18stopni dalej LO nie wiem co jest ale wezme na 18 to leci cieple powietrze cały czas i robi sie w aucie gorąco a na LO załancza sie wentylator i wieje chłodne powietrze ale bardzo silnie to jest normalne????

Kolego może masz klimę nie nabitą.. ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.