Treść opublikowana przez kondzioA4
-
[ALL B5] Moje OOOO A4
radimm wiem o co kaman żeby nie było,ja tego nie nakleiłem
-
[B5 AFN] Srebrna a-ćwórka by Karsten
Nice życzę bezawaryjności i prawdziwego przebiegu :wink4:tak apropos to moja ma 108 tys.??!(wtf??!)
-
[ALL B5] Moje OOOO A4
"miszmasz" bo kupione w PL od 2-go właściciela a pierwotnie była jeżdżona we Włoszech,a tam z tego co mi wiadomo to szły takie pomieszane przedlift+polift
-
[ALL B5] Moje OOOO A4
Witam. Oto i moja A4 1.8 20V(ADR)125Ps może i nie potwór jeśli chodzi o moc i osiągi ale mi wystarczy;) Co do wyposażenia to tak: - wspomaganie kierownicy - centralny zamek - 4x Airbag - ABS - el. i podgrzewane lusterka - 4x el.szyby - domykanie szyb z kluczyka - Immobilaizer - Klimatronik - podłokietnik x2 - regulacja fotela kierowcy - rozkładana dzielona tylna kanapa - regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach Małe audio: - radio Pioneer 2300 - głośniki przód Pioneer - głośniki tył JBL(w podszybiu) - wzmacniacz JBL - skrzynka Magnat Jak narazie seria,na foto w setupie zimowym czyli na ori alu 15" ale po zimie mam zamiar zakupić jakieś 16" albo 17" i może jakiś gwint żeby nie wyglądała jak koza;) P.S Fotki robione na szybko po umyciu;)
-
[B5 AEB] Zawieszenie -30 i -40 jaki odstęp od koła do błotnika?
Panowie co sądzicie o czymś takim??? http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-sedan-avant-p-1256.html?osCsid=dctbo64uquk2g8pfevqnofmk05 Czy lepiej sobie zakupić komplet -40??? http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-1619tdi-quattro-4040-p-68.html?osCsid=q58thhnp9230j9ubik22e6gto1 http://www.mapet-tuning.com/sklep/audi-a4-b5-p-902.html?osCsid=q58thhnp9230j9ubik22e6gto1 Jak wam się wogóle widzi MTS,dobrze się na tym śmiga no i czy nie cierpi na tym reszta zawieszenia?
-
Znaczenie ET Felgi
pisząc seryjny zawias miałem na myśli że nie obniżane,utwardzane...a felga no cóż,zobacze co by było do kupienia.mam dylemat właśnie czy 16 czy 17 żeby nie było problemu z ocieraniem.Czyli z tego co napisałeś to na szerokość wchodzi 225 tylko z wys.problem???
-
Znaczenie ET Felgi
Witam.Mam pytanko co do rozmiaru felg na seryjnym zawiasie...czy z 17 na profilu powiedzmy 50 nie będzie problemu???bo na wiosne musze zakupic jakies felgi
-
[ALL B5] Wybór koloru felg
Ja bym fele poleciał na czarno a rant czerwony :)różne są gusta
-
[ALL B5] Zmiana podświetlenia zegarów na Białe
Ja bym tam nic nie ruszał czerwone są NICE :good:ale zależy co kto lubi więc powodzenia w przeróbkach
-
[ALL] Które wysilone żarówki H7 najlepsze ???
Ja dzisiaj założyłem H7 BOSCH PLUS 50.Efekt ocenie jak będę wracał z drugiej zmiany
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
wielki dzięki greg :>swoją drogą to już nie mieli gdzie przykleić
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ok dzięki,zaraz sobie je sprawdzę cenowo;)a tak przy okazji trochę z innej beczki:gdzie mogę sprawdzić kod silnika???
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
sama żarówka kolego :)bo ostatnio świateł mijania nie miałem i wyszło na to że wina żarówek bo już na wykończeniu są,zgaśnie jedna zmienia się oporność i gaśnie druga...
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Witam.Co byście polecili z H7 do ori lampy bo moje już na wykończeniu???i jakby to cenowo wygladało?tak jak pisałem lampka standard 97rok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi A4 97r.