Treść opublikowana przez Neemzi
-
Czy jest możliwość przerobienia foteli RECARO z wersji Angielskiej na Europejską
Nie wiem jak z Recaro, ale zakładałem kubełki w alactarze do B7 i wszystko pasowało, jedyna różnica jest w boczkach na drzwi(da się przerobić). Siedzenia pasują od angilka bez żadnych kombinacji jedynie co to siedzenie pasażera będzie bardziej zniszczone. Pasów ani plastików sterujących nie trzeba przekładać. Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
No spoko, jak na razie to seria. Myślę że w wakacje się to zmieni.
-
Montaż tempomatu A4 B5
chodzi mi o AJM, gdzieś kiedyś czytałem że jest to niemożliwe, ponieważ trzeba komputer wymieniać. Oczywiście nie wiem czy to prawda.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
mogę się pokazać
-
Czym nowsze tym gorsze -ciekawy artykuł
Ja się z tym zgadzam, biorę pod uwagę silniki audi, a dokładnie 1.9tdi i następce 2.0tdi. U mnie w rodzinie są 4 audice, 2 z silnikami 1.9 tdi z którymi nie ma problemu, i 2 z 2.0tdi, które już były rozbierane. Jedna z nich ma przebieg około 90tyś i trzeba było wymieniać oringi pod wtryskami ponieważ ropa przedostawała się do oleju. Z 2 był podobny problem, tylko nikt nie zareagował na czas i trzeba było wymieniać sporo części w silniku.
-
Montaż tempomatu A4 B5
Da rade zamontować tempomat w Polifcie ?
-
Progi S4 B5 zamienniki
Na początku sam o nich myślałem ale jednak poczekałem i okazyjnie kupiłem oryginały. Gdzieś widziałem zdjęcia tych progów, strasznie pływały i trzeba by było się pobawić z szpachlą. Myślę że lepiej poszukać org. ja kupiłem za 300zł komplet.
-
Chromowana listwa klapy bagażnika
oryginalnie nie, ale można gdzieś kupić takie coś (chińskie)
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
Dużo osób uważa że łady kolor, lecz bardzo korci mnie zmiana koloru na :
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
Witam wszystkich forumowiczów, jestem nowy i chciałbym wam pokazać co chciałbym zrobić z moją b5, plany są duże a nie zawsze starcza kasy. To co chce z nią zrobić może potrwać kilka lat. Na początku nie miałem zamiaru nic z nią robić, lecz jakoś od roku myślę nad zmodowaniem jej. Od kilku miesięcy staram się zbierać potrzebne części w odpowiedniej cenie. Auto posiadam od 07/2012, siedzi w nim jak na razie 1.9 TDI (115km). A4 B5 2000r 115KM Wyposażenie : -ASR -ABS -ESP -Ksenon -17 calowe felgi -4 Elektryczne szyby -Elektryczne lusterka -Podgrzewane lusterka -Klimatronik -Elektryczne fotele -Skóry -6 głównych głośników -Halogeny - przyciemnione szyby Plany: - Stan [ Zielony - Zrobione, Czerwony - kupione] - Pomalowanie dachu i miejsca na tylna tablice w kolor czarny - 18" aluflegi od a3 8p ( Grube 5 ramienne) -Zmiana koloru felg - Progi S4- czekają w garażu - Listwy ozdobne s4 - kupione od użytkownika forum - Zderzak przód S4 - Listwa zderzaka cupra - Zderzak tył S4 - Kratki w przednim zderzaku czarne - Usunięcie listw gumowych na drzwiach - Bixenon : Kupione soczewki z bixenonem od A6 C6 do zamontowania - Samopoziomowanie : kupiona wiązka do zamontowania - Kubły Recaro czarne skóry z czasem czerwone dodatki - podgrzewane fotele (panel, wiązka) - środek 2DIN - Radio DVD np. Pioneera - Wygłuszenie drzwi - wymiana głośników na jakies np. JBL - Skrzynia basowa - już siedzi - podsufitka od S4 ( czarna ) - Wszystkie lampki pozmieniać na diody - blenda na tylna klapę - zamontowana - Blenda na szybę - wydechy po obu stronach - Gwint potem Air ;d -Gwint - Listy ozdobne w środku samochodu kolor czerwony - Plastiki w środku w czarnym połysku - Wymiana słupka silnika na AVF - Fmic - turbo gtb17 - Skrzynia 6 - leży w grażu - pompki Al - usunięcie EGR - Program na około 200ps - na sam koniec kopyta od S4 lub S6 - Pewnie jakieś większe sprzęgło - kolor na hamulcach Jest tego dość sporo, lecz myślę że w ciągu kilku lat uda mi się to skończyć. Aktualnie studiuje, ale w wakacje mam zamiar wyjechać za granice by zarobić i coś zrobić. Ciężko jest dostać niektóre części od S4, lecz wydaje mi się że im wolniej tym dokładniej będzie to zrobione. Jeśli się uda pakiet S4 i zmiana koloru będzie skończona w wakacje. Zdjęcia z modyfikacji : Aktualnie : Nowe zdjęcia. Trochę późno, ale nie chciałem robić ich, gdy były założone zimówki. AKTUALNE :
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Kozacko wygląda. Mam dwa pytanka : Jaki koszt był zamontowania pneumatyka i jak się na nim jeździ, wygodniejszy od gwintu ? Lampy robiłeś sam, czy kupiłeś wersje USA ? Pozdrawiam.
-
Gdzie zrobić skórzana tapicerkę
Mi za obicie całego środka w b5 powiedział 3500zł, myślę że lepiej wydać to na kubły od RS.
-
Zderzak RS z laminatu
Kumpel miał taki założony przy swojej b5, okropnie to wyglądało. Nierówny, wloty po bokach były jakoś dziwnie ukształtowane, co więcej nie mógł go dopasować do lamp i maski by to wyglądało jakoś w miarę. Z tego co mi mówił po jakimś czasie, sprzedał go napaleńcowi. Pozdrawia. Lekko zahaczysz i od razu się połamię, a zimą to będzie masakra by go nie uszkodzić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam! Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Audi A4 b5 2000r 1.9TDI 115km. Mieszkam w Koninie woj. wielkopolskie.