Treść opublikowana przez patrosss
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
co to za srodek ze tak blyszczy ???? i ile kosztuje ?
-
Tłumik sportowy w Audi A4 B6 1.9TDI
tez przymiezam sie do kupna tej dwururki WM mysle ze bd ladnie wygladac i ladnie brzmiec w 1.8t jak sadzicie ?
-
B5 LIFT jaka dokladka hokey do prezedniego zderzaka
to w koncu pasuje do polifta czy nie ?
-
Wydech WM Mugen do Audi A4 B5 1.8 ADR
ladna dwururke prosta
-
Piszczą hamulce
ja tak samo mam myslalem ze jak wymienie to przestana owszem ale na krotko.. teraz znowu to samo .. okladzina klocka jest twarda i dlatego ale chociaz na dluzej starcza .. albo nie hamujmy
-
Felgi z oponami 205/50/16 do B5 - wasze opinie
jak chcesz to wejdz na moja audiczke i zobacz ja mam 16 tylko oponki 225/55 .. i wlasnie teraz mysle o jakies glebie ..
-
Problem po wymianie sprężyn
załóż sprężyny obniżające oryginalne... a wez teraźniejsze swoje utnij ... zobaczysz
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
ale za***ista zarowa fajny styl
-
Problem po wymianie sprężyn
kolego co ty gadasz ze nic sie nei stanie jak obetniesz zwoje ..?! jak jestes taki pewny to sam to zrob i zobaczysz .. kazda sprezyna jest zronbiona tak ze ma swoja sprezystosc i swoje parametry .. obetniesz zwoj czy zwoje i automatycznie to nie jest juz dobra sprzyna .. owszem dobra ale do kosza . objawy bd tkie ze moze cie wyzcac z zakretow lekko i skakac ... wiem bo z kolega to przetestowalismy w golfie 3 ... ja tego nie polecam !!
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
haha zajebise foto !!
-
Ile paliwa za granice?
owszem ... ja mialem duzy bak .. wystarczylo ze w lodzi zatankowalem do pelna tankowalem w pl na granicy . pozniej na słoweni do pelna i w akranistry dojerzdzalem do wloch i starczylo znowu do sloweni i tak caly czas .. jak kolego duzo sie jezdzi to trzeba oszczedzac a liczy sie kazde 15 euro centow... a jak duzo kilosow sie robi w ciagu miesiaca to potrafi sie uzbierac spora sumka
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
kolego gumki ! gumki !!!!!!!!!!!!!!!
-
Po jakich przelotach wymiana zawieszenia przedniego w B5 95
zalezy jakie drogi jakie alusy ja przed zima wymienialem cale zawieszenie z przodu i po zimie stukalo i musialem dwa gorne wachacze wymieniac z lewej i z prawej ...
-
Ile paliwa za granice?
jak jak jezdzilem do wloch do prato busem po towar to jak policja nas zatrzymywala i celnicy to nic sie nei czepiali a mialem dwa karnistry po 20 l.. bo w austri i w itali cholernie drogie paliwo ;/
-
[B6 AWX] Czarnula a4 b6
ładna bestia oby sluzyla
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
hmm musze pomyslec o tych 16 widzialem relacje jak to zrobic ale kurde jednemu gosciowi nei wychodzilo to w ogole .. pozatym jak zrobie to np z panela to nei bedzie brzeczec ??
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
dzieki kolego o taka odpowiedz mi chodzilo ! a czy te glosniki hertza sa dobre napisz mi polecane glosniki w rozmiarze 13
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
sluchaj gdybym sie znal na tym bardzo dobrze to bym nei zakladal tego tematu .. radio mam takie JVC JVC KD-R721BT lepszy OD KD-X50BT DEH-7300BT PROMO (2322431544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i ma ono 2 wyjscia RCA
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
nie zeby bylo mnie najpierw slychac a pozniej widac tylko zeby ladnie glosniki graly a jakie mi kolego polecasz glosniki na przod 13 a na tyl 16 jakiej firmy ?
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
a np pod jeden kanal nie mozna podlaczyc 4 glosnikow i osobny kanal tuba lub skrzynia? jak bys mogl to oswiec mnie
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
wzmaciacz 4 kanalowy zeby wszystki eglosniki byly zasilane piecem ta kwote co podalem mozna troszke powiekszyc ale bez przesady .. piecyk uzywka ale jaki glosniki nowe tuba /skrzynia uzywka ?
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
hmm a glosniki hertz ?? przod 250 tyl tak samo ... jakie one sa ..? ehh.. trudno sam wyszukam i poczytam na innych forach. dzieki wielkie.
-
Ile pali Wam gazu?
a4 b5 1.8t trasa tak do 130 -140 10 l gazu miasto 14-15 sekwencja
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
Boze na prawde zbedne komenatrze sa tu nei potrzebne mam dosc dobre .. pytam si eo glosniki a nie o radio kolego wiec jak nie masz co do powiedzenia w tym temacie to prosze sie nei wypowiadaj .. czekam na odpowiedzi zwiazane z tematem i mam nadzieje ze pomozecie
-
głośniki przód tył tuba lub skrzynia i wzmacniacz .. do 1000zl moze byc uzywka
tak jak w temacie jakie polecacie glosniki na przod 13 a na tyl 16 bo podobno wejda do tylnych drzwi 16 bez problemu takie glosniki zeby to ladnie dosc gralo no i beda one napedzane wzmakiem i tuba lub skrzynia cena tak do 1000zl tube i wzmak kupie uzywke chyba ze cos nowego sie trafi fajnego bo widzialem blaupunkta z wzmakiem za 400zl co polecacie koledzy ? nie chce mega basu ale zeby to ladnie gralo z basikiem