Treść opublikowana przez patrosss
-
[B5 ADR] Dziwne puknięcia podczas jazdy..
jak mialem vectre b sedan to mi pukalo przy prawych przednich drzwiach nawet na równej drodze czasami okazalo sie ze to taki czpien przy zawiasie drzwi . grosze on kosztowal chyba 5 czy 7 zl wymienilem nasmarowalem i przestalo
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
ja niestety podobnie mialem ;/ i okazalo sie ze mi ciegno spadlo z zamka niestety skaczylo sie tak ze zamek wbilem do srodka i otworzylem palcem . bo nei moglem sie dostac do baghaznika poniewaz mam scianke grodziowa
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja polecam presidenta johny 2 mialem ich pelno w autach i tylko te radyjka i jeszcze uniden pro520 spoko jest jak ktos cche moge sprzedac presidenta tanio z antenka
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
http://allegro.pl/osram-h4-2szt-night-breaker-plus-90-lodz-i1969466880.html ja mam takie i po wymianie z zwyklych na te o wiele lepiej swieca daja bielsze swiatlo i troszke dalej swieca na mijania a na dlugich to jest super Tylko polecam wyczyscic lempy od srodka i na zewnatrz je przepolerowac i wtedy na prawde fajny efekt mnei czeka jeszcze umycie ich od srodka
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
po co tyle kasy wydawac i tak jest za przeproszeneim burdel na eterze .. polecam unidena pro 520xl na prawde mile radyjko i tanie ja mam antenke na magnes 60cm pirat i jestem zadowolony i czy bd mial super radio czy tam lipne i tak musisz krecic sq i rf-g
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
mam unidena pro 520xl i do tego antenke 62cm pirat na magnesie fajna antenka mocny magnes bylem na dąbrowie w łodzi i gadalem z gościem co byl w konstantynowie łódzkim i lecial na szadek wiec zasieg super (12km w miescie tak okolo)jak na taka krotka antenke wiec polecam ja
-
Spociki Łódzkie
wpadaj przeca nasze to tez praktycznie serie praktycznie moja napewno a nie czekaj mam pokrywe silnika od avf to juz moge powiedziec ze stuningowalem :polew: To w takim razie do niedzieli
-
Sposób na ceny paliwa
ja to moge zrobic z mila checia ale tylko wtedy jesli nie bede mial ćwiartki za kratkami ;d
-
Spociki Łódzkie
przyjechał bymn na spocikz miłą checia tylko moja szarea myszka sie chowa przy waszych troche tak wstyd ;p podajcie jakies dni godziny kiedy co i jak bedzie jakis sppocik a na pewno zagoszcze
-
[B5 AEB] Małe pokazywanie temperatury a wszystko zapowiada sie że jest OK!
dzieki koledzy dzis kupilem termostat i jutro wymienie zeby przelaczyl sie na gaz dzis musialem czekac okolo 15 minut zawsze przy tej temp przelanczalo mi sie okolo 5 minut . ten moj termostat cos sie zawiesza teraz trzyma nei cale 90 a czasami 70 wymienei go i zobaczymy |
-
Spociki Łódzkie
eloszka ludziska mam pytanko czy na spocika ktos ma lapka i kabelek zeby podlaczyc autko i sprawdzic co nieco ??
-
[B5 AEB] Małe pokazywanie temperatury a wszystko zapowiada sie że jest OK!
hmm a jak wlaczyc ten kanal 49 ??? wlasnei z ta temperatura roznie bywa tak dzis zauwazylem czasem na postoju rosnie i w czasie jazdy rowniez .. hmm mozliwe ze termostat sie zawiesza .. ale cos mi si ewydaj e ze to ten czujnik bym byl bardzo wdzieczny jak bys mi napisal jak to sprawdzic z tym klimatronikiem przypomne z emam wersje przedliftowa TO jeszcze jak ten cienki przewod powinien byc goracy na cieplym silniku i ten gruby tez ?? hmm wydawalo mi sie ze cienki powinien byc goracy a ten gruby zimny przy sprawnym termostacie ( przy prawidlowym obiegu)
-
[B5 AEB] Małe pokazywanie temperatury a wszystko zapowiada sie że jest OK!
Witam serdecznie autko to audi a4 b5 1.8t z gazem problem moj polega na tym ze wczoraj wszystko bylo ok a dziś nagle wskaznik temperatury przez caly dzien jazdy ujawnil mi tylko raz 90 stopni a tak to to 70 max 80 gorny waz jest goracy cieple powietrze leci z kratek dolny zimny wszystko tak jak byc powinno jest ok . zadnego bledu nie pokazuje na desce. co to moze byc za przyczyna ? termostat moze czujnik od wskazywania temperatury ? Prosze o jakies sugestie czy ktos tak mial lub wie dokladniej co to moze byc pOZDRAWIAM SERDECZNIE
-
Ile pali Wam gazu?
Audi a4 b5 1.8 t sedan :> trasa z klima 10l tak do 140km/h miasto normalna jazda ekonomiczna 13-14l jak przyciśnie się to okolo 16 Było by lepiej jaK by była skrzynia 6 biegowa ale i takJestem zadowolony POzdrawiam:)
-
[B5 1Z] Naprawa świateł drogowych (długich)
CLEANSER IPA kupilem i super !!! dalem za to 9 zl na rzgowskiej w łodzi
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
koledzy ja nie mam przeciwmgielnych z przodu ( nei mam na kokpicie przycisku) i mam h4 ? bo nei wiem jakie kupic myslalem o philipsach
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ktore lepsze radyjko canwa 268 czy alan 109 ? do tego antenka jakas metrowa nie chce jakigos super zestawu tylko taki zeby bylo mnei slychać i żebym ja innych słyszał .
-
[ALL B5] Długo pracuje pompka
a ja mam tak ze przednie drzwi od pasazera mi sie nei zamykaja a dokladnie tak ze wlanczam centralny wszystkie sie zamykaja (z tym przednie prawe drzwi tez) ale po chwili rygielek sie podnosi i wszystki drzwi sie otwieraja od czego to moze byc ??
-
[ALL B5] Nagle trzeszczące ,syczące i słabo grające głośniki
no własnie to jest najdziwniejsze .jutro wyczyszcze dobrze klemy moze to coś pomoże bo jak na razie nei chce mi sie bawic z tymi kablami nowymi
-
[ALL B5] Nagle trzeszczące ,syczące i słabo grające głośniki
odpiolem tylne glosniki i przod zaczol ladnie grac . Z tylu radia jak sa kostki to jednym slowem jest taka mieszanina ze to masakra. Jak przyjade do lodzi to sie pobawie . I zaloze nowe kable bo widac ze ktos tam cos kombinowal. Dziekuje za rady.
-
[ALL B5] Nagle trzeszczące ,syczące i słabo grające głośniki
ok dzieki wielkie koledzy jutro sobie posprawdzam na spokojnie i zobaczymy
-
[ALL B5] Nagle trzeszczące ,syczące i słabo grające głośniki
znalazlem rozppiske http://mackuz.bolinko.org/is/img4/1134910919_kostka_iso.jpg musze sprawdzic podlaczenie i mase ...a jak bedzie tak samo to podmienie radio i zobacze czy moje radio ok gra .. ale wlasnie zwarcie tylko gdzie wszystkie glosniki odkrecilem i sa dobrze podlaczone .. co do tego stania to stało bo były zderzaki malowane i stało autko w garazu z odłączonym akumulatorem.
-
[ALL B5] Nagle trzeszczące ,syczące i słabo grające głośniki
kurcze nowe radio i nagle takie coś ? wcześniej ładnei grało. a jaki kabelek to masa? a kosteczki dopięte..;(
-
[ALL B5] Nagle trzeszczące ,syczące i słabo grające głośniki
Witam serdecznie mam problem z moja OOOO A mianowicie taki ze gdy włanczam radio (całkiem nowe jvc) to strasznie trzeszcza głosniki syczą i słabo graja. mozna tylko słychać na jakis 15% głośnosci bo jak sie wiecej da to tylko słychać syczenie itp. dodam do tego że autko stało z 2 dni i po uruchomieniu własnie tak sie dzieje do dziś .. podłączylem inny głosnik i to samo . Prosze o pomoc
-
Spociki Łódzkie
siemka koledzy kiedy jest zlocik w łodzi i gdzie ?