Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

patrosss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez patrosss

  1. co to za srodek ze tak blyszczy ???? i ile kosztuje ?
  2. tez przymiezam sie do kupna tej dwururki WM mysle ze bd ladnie wygladac i ladnie brzmiec w 1.8t jak sadzicie ?
  3. to w koncu pasuje do polifta czy nie ?
  4. ladna dwururke prosta
  5. ja tak samo mam myslalem ze jak wymienie to przestana owszem ale na krotko.. teraz znowu to samo .. okladzina klocka jest twarda i dlatego ale chociaz na dluzej starcza .. albo nie hamujmy
  6. jak chcesz to wejdz na moja audiczke i zobacz ja mam 16 tylko oponki 225/55 .. i wlasnie teraz mysle o jakies glebie ..
  7. załóż sprężyny obniżające oryginalne... a wez teraźniejsze swoje utnij ... zobaczysz
  8. ale za***ista zarowa fajny styl
  9. kolego co ty gadasz ze nic sie nei stanie jak obetniesz zwoje ..?! jak jestes taki pewny to sam to zrob i zobaczysz .. kazda sprezyna jest zronbiona tak ze ma swoja sprezystosc i swoje parametry .. obetniesz zwoj czy zwoje i automatycznie to nie jest juz dobra sprzyna .. owszem dobra ale do kosza . objawy bd tkie ze moze cie wyzcac z zakretow lekko i skakac ... wiem bo z kolega to przetestowalismy w golfie 3 ... ja tego nie polecam !!
  10. owszem ... ja mialem duzy bak .. wystarczylo ze w lodzi zatankowalem do pelna tankowalem w pl na granicy . pozniej na słoweni do pelna i w akranistry dojerzdzalem do wloch i starczylo znowu do sloweni i tak caly czas .. jak kolego duzo sie jezdzi to trzeba oszczedzac a liczy sie kazde 15 euro centow... a jak duzo kilosow sie robi w ciagu miesiaca to potrafi sie uzbierac spora sumka
  11. kolego gumki ! gumki !!!!!!!!!!!!!!!
  12. zalezy jakie drogi jakie alusy ja przed zima wymienialem cale zawieszenie z przodu i po zimie stukalo i musialem dwa gorne wachacze wymieniac z lewej i z prawej ...
  13. jak jak jezdzilem do wloch do prato busem po towar to jak policja nas zatrzymywala i celnicy to nic sie nei czepiali a mialem dwa karnistry po 20 l.. bo w austri i w itali cholernie drogie paliwo ;/
  14. ładna bestia oby sluzyla
  15. hmm musze pomyslec o tych 16 widzialem relacje jak to zrobic ale kurde jednemu gosciowi nei wychodzilo to w ogole .. pozatym jak zrobie to np z panela to nei bedzie brzeczec ??
  16. dzieki kolego o taka odpowiedz mi chodzilo ! a czy te glosniki hertza sa dobre napisz mi polecane glosniki w rozmiarze 13
  17. sluchaj gdybym sie znal na tym bardzo dobrze to bym nei zakladal tego tematu .. radio mam takie JVC JVC KD-R721BT lepszy OD KD-X50BT DEH-7300BT PROMO (2322431544) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i ma ono 2 wyjscia RCA
  18. nie zeby bylo mnie najpierw slychac a pozniej widac tylko zeby ladnie glosniki graly a jakie mi kolego polecasz glosniki na przod 13 a na tyl 16 jakiej firmy ?
  19. a np pod jeden kanal nie mozna podlaczyc 4 glosnikow i osobny kanal tuba lub skrzynia? jak bys mogl to oswiec mnie
  20. wzmaciacz 4 kanalowy zeby wszystki eglosniki byly zasilane piecem ta kwote co podalem mozna troszke powiekszyc ale bez przesady .. piecyk uzywka ale jaki glosniki nowe tuba /skrzynia uzywka ?
  21. hmm a glosniki hertz ?? przod 250 tyl tak samo ... jakie one sa ..? ehh.. trudno sam wyszukam i poczytam na innych forach. dzieki wielkie.
  22. a4 b5 1.8t trasa tak do 130 -140 10 l gazu miasto 14-15 sekwencja
  23. Boze na prawde zbedne komenatrze sa tu nei potrzebne mam dosc dobre .. pytam si eo glosniki a nie o radio kolego wiec jak nie masz co do powiedzenia w tym temacie to prosze sie nei wypowiadaj .. czekam na odpowiedzi zwiazane z tematem i mam nadzieje ze pomozecie
  24. tak jak w temacie jakie polecacie glosniki na przod 13 a na tyl 16 bo podobno wejda do tylnych drzwi 16 bez problemu takie glosniki zeby to ladnie dosc gralo no i beda one napedzane wzmakiem i tuba lub skrzynia cena tak do 1000zl tube i wzmak kupie uzywke chyba ze cos nowego sie trafi fajnego bo widzialem blaupunkta z wzmakiem za 400zl co polecacie koledzy ? nie chce mega basu ale zeby to ladnie gralo z basikiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.