Treść opublikowana przez patrosss
-
Dziwne rzeczy z audio...
jak nei chesz sie bawic to wstaw z przodu 13 a z tylu w drzwi 16 ja tak robie i zmieniam cale kable od radia do glosniokow ..
-
Dziwne rzeczy z audio...
u mnie tak samo jest do d*py gra z przodu nowe glosniki z tylu oryginalne i radi dosc dobre jvc a gra koszmarnie na wyzszych poziomach glosnosci harczy trzeczy ch** wie jak to opisac po prostu traci na jakosci
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
a na tyl wejda 16 do drzwi ?? szyba bd sie otwierala?
-
Patrosa Audi A4 B5 1.8T sedanik-GWINT itd.:)
kolego dalem za nia 7 tys ale to od bardzo dobrego znajomego wiec auto znam na prawde dobrze i stan mechaniczny (silnik jest w dobrym stanie) wszystko robil na czas i taki pedancik tak samo jak i ja mysle tak o 9,5 tys gaz jest 2 letni po regulacji turbo robione kompletny rozrzad tez zawieszenie ale np fotel kierowcy jest do wymiany i poducka amora albo wachacz dolny prawy przod to bym opuscil te 500zl co myslicie dobra cena ?? oczywiscie z alusami i oponami zimowymi na alusach oryginalnych a ty kolego z tymi kratkami to jak bys mial to daj znac bo potrzebuje lewa i prawa po lifcie nie musi byc na halogen
-
Patrosa Audi A4 B5 1.8T sedanik-GWINT itd.:)
koledzy mozecie mi podac ile jest według was warta ta audiczka ??
-
Spociki Łódzkie
a to kiedy teraz wypada spocik ?
-
Spociki Łódzkie
ej ej za piciem to ja jestem ZZZZZZZZAAAAAAAAAAAA !!! a to ktoś ma jakas fajna naklejke w naszym odziale i ramki ?? zeby na spociku zalozyc ??
-
Spociki Łódzkie
koledzy co trzeba zrobic zeby miec ramki i naklejke prucz kupna ?? trzeba byc jakims klubowiczem itd ?? a ktos od nas z łódzkiego ma na stanie ramki i naklejke ?
-
Patrosa Audi A4 B5 1.8T sedanik-GWINT itd.:)
i po takim zabiegu ile by przybylo kucy ?
-
Patrosa Audi A4 B5 1.8T sedanik-GWINT itd.:)
no zobaczymy jak to z autkiem wyjdzie .. dokladnie tak jak piszesz kolego musze kupic i szukam calyu czas kratek lewj i prawej oraz dokladki do zderzaka slizg jak ktos tanio by mial to zakupie
-
Patrosa Audi A4 B5 1.8T sedanik-GWINT itd.:)
dokladnie aeb to jest przedlift ale zderzaki poliftowe kiere tez musze zmienic bo jednak po tym przebiegu jest troszke styrana alusy to 16 215 przod tyl 225 .. a moze lusterka w chrom takie nakladki co o tym sadzicie a jak myslicie jak zaloze stozek i zamiast kata wstawie przelot to bedzie sie troszke lepiej zbieral ??
-
Patrosa Audi A4 B5 1.8T sedanik-GWINT itd.:)
witam serdecznie przedstawiam Wam Moją ślicznotke którą nie dawno kupiłem od znajomego. Autko ma autentyczny przebieg oraz jest zadbane . w autku jest oryginalny przebieg nie cofany ani nic ostatnio bylo robione turbo rozrzad caly zawieszenie i rozne sprawy eksplatacyjne. rok 1996 koncowka,abs,elektryka szyb,klima,alusy 16,i rozne pierdoly mam plany co do niego takie zeby wsadzis wiekszy IC turbo oraz zrobic przelocik oraz glebe .moze jakies propozycje ? autko jezdzi po lodzi ale blachy ma OOL wiec mozna ja czesto spotkac na łódzkich drogach .wiec łapka w gore jak mnie zobaczycie :)
-
[ALL] Szum z drzwi podczas jazdy
a koledzy gdzies jest pokazane jak to zrobic na zdjeciach te regulacje lub jakies zdjecie podgladowe ??
-
[ALL] Szum z drzwi podczas jazdy
ja tak samo mam powyzej 140 km/h strasznie szumi wiatr jak w cabrio a najbardziej z tyłu po prawej stronie a jak sie regukluje te drzwi ?/ nei wiedzialem ze nawet cos takiego istniej
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
a ja mam takie pytanie mam audi a4 b5 1.8t 96 rok koncowka i p[ytanie jest nastepujace czy ja mam rozrzad na łańcuchu czy na pasku czy na to i to ???
-
Ile pali Wam gazu?
po regulacji trasa w 5 osob 10.2 l gazu predkosc do 150km/h a jak juz jechalem w 2 osoby predkosc taka sama itd. to spalil 9,1l gazu po miescie jak nie depcze to 12-13l gazu
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
szczerze tez polecam ten silnik fajnie sie zbniera tylko kolego uwazaj na turbinke bo nie jeden szybko ja wykancza . czyli chlodzenie . ja mam na sekwencji kme i powiem ci szczerze ze jestem zadowolony 10 dni temu jakos tak robilem regulacje gazu i teraz jestem zadowolony wczoraj wrocilem ze szczecina i w 5 osob bez bagazu na trasie tak do 140-150 km/h spalil mi 10.2l gazu a jak spowrotem jechalem z e szczecina do lodzi w 2 osoby to 9.1 l gazu po miescie jak nie butuje to tak 13 l a jak do konca sie leci to wiecej jak 16 nie wziela mi nigdy . tylko jeden minus w moim aucie ?? brak 4 łapek oraz aluminiowe zawieszenie
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
chu* z tym zamkiem jak wpadnie najwazniejsze jest ciegno a ciegno ci tylko wypadnie z zamka bo ono jest bodajrze na wcisk .. zamek ci poleci a ciegno ladnie zostanie (to jest to ciegno ktore idzie z klapy dolnego zamka do gornego co otwierasz ) i tylko wsadzisz palcva w otwor i pociagniesz je do gory
-
[B5 AEB] Czujnik temperatury gazu ??
to cw**l jeden ... dobrze ze mi to teraz napisalem bo mialem jutro do niego jechac na wymiane jeszcze raz wielkie dzieki! a da rade samemu te czujniki wymienic i filtry gazu ?? czy przy wymianie trzeba sie podpiac pod komuter ??? reduktor jakiej firmy szczerze nie wiem bym musial zobaczyc
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
zacna sztuka
-
[B5 AEB] Czujnik temperatury gazu ??
wczesniej jak mialem wieksza temperature bylo tak samo ten czujnik jest walniety bo jak walsnie sie przycisnie troszke auto to reduktor ma okolo -50 stopni na komputerze tak pokazywalo dzieki kolego tak jak myslalem ze to on to tak jest dzieki wielkie pozdrawiam
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
albo jak ci nie szkoda zamka ( mi i tak nie dzialal na kluczyk) to wez srubokręt mlotek i walni mocno i sie wbije do srodka i masz juz dziurke
-
[B5 ADP] Problem z otwarciem bagażnika
dobrze ze mogles wejsc od srodka a ja musialem wywalic zamek i latam bez zamka z ładna zaślepka i jak chce otworzyc to wyjmuje zaslepke i paluszek idzie w ruch w dziureczke :tongue4: :polew:
-
[B5 AEB] Czujnik temperatury gazu ??
witam serdecznie gdzie znajduje sie czujnik temperatury gazu instalacja to sekwencja to jest przed wtryskiwaczami gazu na takim trojniku co wychodzi kabelek ?? a dlatego si epytam poniewaz gazownik mi powiedzial za wymiane tego czujnika 220zl...;/ i objawy mam takie ze jak jade to nie moge go deptac bo po 3.5tys obrotow przeskakuje na benzyne regulacja byla robiona i gazownik stwierdzil ze do wymiany jest wlasnie ten czujnik bo reduktor wlasnie przy "butowaniu" ma na minusie temperature i automatycznie przelancza na benzyne.
-
[A4 B5 ADR] Instalacja LPG Bardzo późno przechodzi na Gaz
kolego jedz do dobrego gazownika i w programie jest ze od ilu ma sie zalanczac na gaz ja mialem ustawione na 45 stopni teraz mi zmienil na 25stopni i szybciutko mi sie przelancza .. jak byly mrozy itd.. to zdazylem zapalic fajke wyskrobalem szyby i juz mialem na gazie a w lato to moment . a i jeszcze jedno jak u Ciebeiz czujnikiem temperatury gazu ?? bop u mnei ejst dowymiany jak nei depcze auta to jest ok a jak juz powyzej 3,5tys obrotow to reduktor dostaje za***iście ujemna temperature i przelancza na gaz i jego mamdo wymiany. wiec albo ustawienia albo ten czujnik temperatury gazu .