Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

banan87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez banan87

  1. wypraszam sobie
  2. moim zdaniem za szybko niuton urósł i później tylko opada ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ---------- zna ktoś tych ludzi??? Auto do ślubu albo czy znacie kogoś z białym audi (oprócz qrczaka itp ) właśnie, kurak, sprzedałeś furmankę?
  3. ktoś coś robił u koleżki?
  4. a kto to
  5. w ECU za sprzęgło z robocizną chcą 2600zł, to jest dwa razy mniej, ASO to złodzieje na maxa...
  6. w ASO za wymianę sprzęgła zaśpiewali sobie 5800zł a za poduszkę pod silnikiem 1140zł
  7. dajcie jakiś nr tel, będę dzwonił jak się pogubię ;-) kto jeszcze wpadnie?
  8. jutro 17:00 na górnym parkingu? czy od razu jakaś knajpa
  9. dokładka do wymiany, albo po prostu ją wywal napisz całe wyposażenie ładny look auta, dobra polerka była i ta felga ciekawa a odnośnie kasy - kupując audi i rejestrując się na forum, musisz ją mieć bo bez modów nie da się żyć
  10. wrzucę, wszystko w swoim czasie - i tak kobieta nie daje mi już żyć przede mną jeszcze montaż PDC na tył, nowe sprzęgło i heble
  11. byłem dzisiaj w ECU, generalnie postanowiłem się wstrzymać z wszelkimi działaniami, jest możliwość korekty programu na nieco mniejszy, ale jeszcze się wstrzymam, generalnie sprzęgło może przestać się ślizgać jak się ociepli, a jak dalej będą problemy - zmieniam na nowe LUK'a, z wymianą wyszłoby 2600zł. wykresik
  12. właśnie tak się zaczynam zastanawiać, czy dobrze zapamiętałem liczbę niutów widzę, że u Ciebie po sofcie jest 415Nm... jak zdobędę wykres, to potwierdzę info ---------- Post dopisany 30-03-2013 at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 22:45 ---------- Uploaded with ImageShack.us 2 godziny polerowania (politura + pasta w5), efekt niezły kiedy wreszcie będę mógł alu zarzucić? :/ zimo precz! ---------- Post dopisany 03-04-2013 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 22:37 ---------- no i jednak jest 440 Nm
  13. ma ktoś możliwość sprawdzenia historii Forda po nr VIN?
  14. nie no generalnie mogę jechać swoim b7, ale nie chcę do ślubu jechać autem, którym poruszam się codziennie... myślałem, że mamy jakiegoś klubowicza z ładnym sedanem b7-b8 z okolic Wołowa, to chętnie dam zarobić w zamian za przysługę
  15. mam raczej na myśli piękną a4 b8 chociaż piękną i białą b7 nie pogardzimy w sedanie
  16. Panowie, szukamy z kobitą ładnego auta do podwiezienia na wesele, które odbędzie się w Wołowie Ma ktoś jakieś cudo na czterech kółkach (lub więcej ) i chęć do zarobku na 1. czerwca? Ślub w Wołowie, wesele 10km od kościoła.
  17. pamiętam to chyba było srebrne b5 w piątek, już nie pamiętam na jakich blachach, kierował typ w okularach generalnie sporo audi jeździ po wro, a dopiero drugą ramkę zauważyłem :/ co to za silnik masz? autko ładnie wygląda, widać poprzednik rezał go nieźle
  18. chciałem zrobić delikatny program, ale Mirek chyba po prostu przesadził, nie mam zamiaru rezać mocy bez głowy, także spokojnie, na nastolatka nie trafiło... jestem trochę zawiedziony ich podejściem, rzeczywiście powinni najpierw auto sprawdzić, przede wszystkim mnie powinni zapytać, czy są z autem jakiekolwiek problemy, a tam nic, wjechali na hamownie, zrobili, kasę wzięli i nara...
  19. mam gwarancję mobilności, więc laweta darmowa, nawet z hotelem z drugiej strony, to, że to sprzęgło się ślizga, to może być po prostu efekt przesadzenia z dopieprzeniem mocy przez Mirka i to może być naturalna reakcja seryjnego sprzęgła na tyle niutów (chyba 440 niutów było), nawet jak by nowe było, to takie pierd... może objawiać się ślizgiem seryjnego sprzęgła (to tylko taka moja teoria na pocieszenie siebie )
  20. hehe nie no nie narzekam, że drogie części, tylko jest wk... na ten program, bo okazuje się, że prawdopodobnie wydałem 1200zł w błoto...
  21. już zauważyła, bo przeżywałem za kółkiem, że coś się pier... a za 2 miechy ślub sprzęgło z kołem to ok. 3tys :/ ja pier**lę za przeproszeniem...
  22. a sprzęgło zrobię za jakiś czas, bo kobieta mnie z domu pogoni, jak się dowie, ile znowu muszę $ wydać...
  23. ECU Project ma uznaną markę we Wro, to nie jest wg wrocławskich opinii byle jaki tuner... przynajmniej ja mam taką wiedzę nie będę w to auto ładował teraz nowego sprzęgła, pojadę do nich po świętach i zobaczymy co powiedzą, bo generalnie to wygląda tak, że zrobili cokolwiek byleby zrobić i kasę ściągnąć :/ no nic, może coś się da z tym zrobić, trochę wyrównać i będzie git
  24. to oni sprawdzają takie rzeczy? po pierwsze powinni mnie zapytać, czy w związku z tym, że przy pierwszej próbie wyszło 193KM, chcę czegoś więcej i powinni mi powiedzieć, ile max. są w stanie wyciągnąć na seryjnym sprzęcie, w sensie czy zależy mi zwiększeniu mocy o kilkanaście koni w zamian za niemałą kwotę :/ żadnego takiego pytania nie było, po prostu wzięli się do pracy...
  25. no to kolejna wizyta w ECU mnie czeka, zastanawiam się, czy skórka jest warta tej wyprawki... czyli skoro 'dołożyli' tak mało i musi być mniej, czy opłacało mi się w ogóle cokolwiek ruszać... jakie sprzęgło ew. trzeba by tam wsadzić, żeby było mocniejsze?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.