Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spoty Puławskie
też mi się wydaje, że powinno pójść w miare łatwo, ale nigdy tam nie zaglądalem, dziś na szybko to dostęp wydaje się w miare łatwy.
-
Spoty Puławskie
ogarnia ktoś zamiane dziennych żarówek w b6/7 ? bo jak mi ledowe dojdą to bym pomodził na spocie
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
zamówiłem jesli dojdą do piątku, a nie znajde kogoś kto mi to zrobi o ile sam nie dam rady, to będziemy modzić na spocie wspólnymi siłami
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Bardzo dobry kontakt z nimi jest i właśnie rozkminiam czy brać takie jak ty, czy te które mi polecali samsungowe ledy ale bez creed, ciekawe czy sam bym ti zamontował, ale jednak zmienia się fajnie, myślę że warto, żeby tego żółtego nie było :-P Tapatalk
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
To właśnie sprzedawca ze sklepu motohid, też myślę o zalupach u miego, dokladnie ten sam filtr, ale polecał mi inne diody, chociaż cena podobna, ale o kolorze 4700. Sam montowaleś? Da sie to jakos w miare latwo samemu zrobić? Jak to z brawami im wyższa liczba tym zimniejsze? Tapatalk
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Drogo drogo, ale na ledy 12m-cy gwarancji, więc może od razu nie padną;-) Tapatalk
-
Spoty Puławskie
jak o mnie chodzi może być i 14, bliżej południa to pewnie ciepło będzie
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
trafiłem na ich aukcje na allegro, napisałem co i jak i odpowiedzieli mi, że do mojego pasowałoby coś takiego: BA15s (1156) 15xSMD Samsung + LENS 15W biała 4700k - 85zł/1szt oraz Filtr CAN do DRL do AUDI A3 8P ,A4 B7 FL - 55zł/2szt dość drogo wychodzi, ale się zastanawiam czy nie brać
-
Spoty Puławskie
no jakoś tak, żeby jeszcze ładnie słoneczko grzało o ile będzie
-
Spoty Puławskie
Niech przyjadą, kupują hamburgery :-D ;-) Tapatalk
- B7 Crew
-
B7 Crew
dystanse, założone, dzięki za pomoc. przód 13 tył 17, chociaż nie wiem czy tyłu nie zrobie na 20. macie może jakiś patent, na ukrycie dziur w tunelu, po zdemontowaniu podstawki pod telefon - patent - poza wymianą całego tunelu
-
Spoty Puławskie
koledzy kto - bo nie pamiętam sorrki - interesował się moją rns-e? bo powoli przymierzam się do zmiany. w razie czego dawać znać pw
-
Spoty Puławskie
wtedy najlepiej smakują
-
Spoty Puławskie
ja narazie i tak bez kasy - wszystko na felgi poszło
-
Spoty Puławskie
to zróbmy zasade, że liczy się data zarejestrowania na forum i czekam na hamburgery
-
Spoty Puławskie
ale nowi na spotach czy nowi na forum, bo to spora różnica ja już w sumie w czwartym mieście spoty zaliczam
-
Spoty Puławskie
niech zostanie macdonald, ktoś tam ma nadrabiać z hamburgerami bo ostatnio nie było
-
Spoty Puławskie
a gdzie zazwyczaj robicie? tam gdzie ostatnio czy jakies bardziej malownicze miejsca macie? w sumie, nie ważne gdzie, ważne z kim
-
Spoty Puławskie
Przyjade na spota to zobaczysz, tu wyglądają jak sreberko, ale nie są:-) Taki hm ciemniejszy chrom:-P Tapatalk
-
Spoty Puławskie
jesli tylko będę w okolicy to jestem. wiosennie autko przygotowane już, więc mogę się pokazywać
-
Spoty Puławskie
Kowi a tyś gdzie był, że mnie tam widziałeś? paput no ja pewnie bym był, jutro zmiana oponek i felg w końcu - dystanse tez dotarły nie wiem czy na tył nie dać większych dystansów, przód nieźle wypchało, prawie, że poza obrys a tył mam hm lekki niedosyt
-
Spoty Puławskie
Powinienem dać radę, bo w ten weekend mnie nie ma Tapatalk
-
Spoty Puławskie
Zamowilem dziś dystanse 13 i 17 mm;-) Tapatalk
-
Spoty Puławskie
na sobote umówiłem się na zmiane kół a felgi ładnie wyglądają zrobione, ciekaw jestem jak na autku będą się prezentowały