Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarkMind

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarkMind

  1. O, mialem skasować posta, bo myślałem że już nikt nie odpowie. Po paru rozmowach też myślę ze nie ma linii k, wczesniej byla rnse ale jeszcze wczesniej concert. Tak sie tylko zastanawiam czy zwykly elemtryk samochodowy umialby wyprowadzić linie k, czy mam gonic 250km do naviservice? Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
  2. Cześć, Mam problem, włożyłem do siebie rns-e led, kupiłem kabel hex-can, zainstalowałem vcds'a, kabel się łączy, wszystko ok, sprawdza, błędy, robi logi, włączyłem sygnalizacje niezapietych pasów, wchodze w 56 radio, żeby zakodować rns i wywala mi: no response from controller, to samo jak chce wejsc w navigation. Ktoś ma jakieś pomysly? Siedze na działce, net tylko w telefonie wiec ciężko mi się szuka, dwa dni temu przelecialem cały ten watek ale pod kątem kodowania a nie takich problemów i nie wiem czy cos bylo. Wczesniej tez mialem rns ale zwykłą i zero problemów. Lapek zasilany z sieci, probowalem na paru usb i ciagle to samo. Coś gdzieś czytalem o pinach linii k, czy coś takiego ale nie wiem co zmienić. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  3. A ja właśnie dziś zrobiłem mały powrót do Zamościa, więc pewnie na kolejnym spocie będę, chyba że zdążę wyemigrować znowu;-) Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  4. Dzięki kolego :-) staram się, chociaż jeszcze chciałbym pomodzić troche jak fundusze pozwolą. A do b5 mam ogromny sentyment, takie było moje pierwsze autko i nadal mi się bardzo podobają:-) Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  5. pozdrawiam również dobrze, że CB się ma to w tłoku trąbić nie trzeba
  6. Miałem brac yosana, polecono mi mtecha II, jestem zadowolony:-) dobrze sie uzywa, ale w trasie, w miescie juz troche gorzej
  7. Hahaha Koledzy chcieli się przejechać :-D ;-) Ale miło było, przypomniały mi się czasy liceum;-) A drlki właśnie niedawno robiłem, zmiana żarówek na ledowe
  8. ja się zastanawiałem gdzie kupić, zwłaszcza, że na forum już nikt nie handlował. kupiłem (po waszych namowach:P) continentale, na opona.pl - dużo pozytywnych opinii i zadowolony byłem z usługi moje conti od tego czasu u nich podrożały o 17zł/szt PARAF widziałem, Cię dziś chyba skręcającego przy hetmanie w stronę 3lo
  9. rozmawiałem z Hugo jakiś czas temu o oponach, to pisał, że zajmuje się jakimś innym projektem i narazie nie ma czasu na to - może dlatego temat zniknął. jakiś czas temu był chłopaczek na forum co handlował oponkami w dobrych cenach ale też zniknał, podobno nie chciał dalej z forum współpracować.
  10. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    by się wszyscy zjechali to by audi zdominowało to spotkanko
  11. Ja za swoją b5 przepłaciłem, sprowadzał mi ją "znajomy", ale zapomnial wspomnieć o rysie przez cały bok;-) Mimo to autko w ogóle się nie psulo. B7 w sumie też nie gorsze, chociaż czasem tęsknie za b5, fajne autko było., ale nie zamieniłbym na opla. Współczuję tych problemów, bo wiem jak to może zniechęcić, ale chyba bym sam naprawił i cieszył się potem bezawaryjną jazdą. Chyba, że uda ci się komuś wcisnąć i znajdziesz inne audi
  12. ostatecznie kupiłem właśnie dokładnie te. te mi polecali w sklepie motohid i te kupiłem, jestem zadowolony
  13. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
  14. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    dziura jest, bo się ustawiłem jakbym chciał a nie mógł na jedną fotkę nawet się osobiście załapałem
  15. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a mi się w końcu uda pierwszy raz na spota przyjechać autkiem po myjni macie jakieś swoje ulubione puławskie myjnie bezdotykowe typu karcher itp? byłem na tej naprzeciw tesco, chociaż brakło mi odkurzacza, albo nie zauważyłem, ale szybciutko i fajnie się myje. ból tylko taki, że nowe rysy zauwazyłem po zimie
  16. Już po montażu nie miałem siły podziwiać ;-) Ale ogolnie tak, fajnie wyglada Tapatalk
  17. Włożyłem do gniazda, ale podczas montowania tego gniazda do lampy obluzowała się i wpadła do środka. Pół godziny wyjmowałem, ale dałem rade, chociaż myślałem że będę rano w serwisie lampę demontował. A żeby bylo weselej, nie miałem kombinerek, żeby filtry założyć na kable, na szczęście sąsiad poratował;-) Tapatalk
  18. wyciąga się bezproblemowo, gorzej jak wpadną do środka lampy:P
  19. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    masakra, wyjęcie żarówki która wpadła do środka lampy :/
  20. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja będę, mam nadzieję że jutro mi dojdą ledy, dziś wysłali kurierem;-) Tapatalk
  21. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki, szkoda, ze nie turbo, mialbym pretekst by wymienić na tą z brd ;-) Tapatalk
  22. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zauważyłem w trasie dziwną rzecz, najczęściej na 5tym biegu, gdy przyspieszam (np po redukcji z 6), żeby np wyprzedzić, przy trzech tysiącach obrotów, silnik dostaje jakby hm czkawki? zadyszki? cisne gazem w podłoge, ale na sekunde czy dwie obroty spadają i zaraz znowu idą do góry. nie dzieje się tak może za każdym razem, ale na trasie 90km miałem tak już ze 4 razy. ktoś się orientuje co to może być?
  23. Wiem wiem, sam z nim meilowałem, konkretny czlowiek. Bardziej sie obawiam czy bez problemu dostanę się do żarówek, ale okaże się w weekend, jeśli dojdą na piątek Tapatalk
  24. dziako spoko, jak dostane w piątek to moge podjechać, albo w sobote to na spota już by było :-D jeśli sam nie ogarne Szeryf: pewnie że są, zasada jest taka: jak kto umie, wykombinuje sobie sam taniej i lepiej, jak kto nie umie (jak ja) a nie ma pod ręką kogoś kto umie, to ponosi koszty;-) Takie życie Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.