Treść opublikowana przez DarkMind
-
Spoty LRY - odwołane
Haha Paput - Ciebie to widze w każdym temacie spotowym pełno:-D (w sumie tak jak i mnie:-D) Dzięki Kowi, jutro tam podjade Tapatalk
-
Spoty LRY - odwołane
Gdzie najlepiej zrobią regenerację felg? http://felgi-profil.pl - tutaj warto pojechać? Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szpachlą - strasznie to brzmi myślałem, że jakoś da się to uzupełnić ale materiałem, czyli jakimś aluminium średnio mi się uśmiecha jeżdzenie na szpachlowanych felgach reklamy na garażach nie widziałem, chyba, że to jakaś malutka karteczka, ale poszukam jeszcze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to koło mnie, dzięki rozpatrze się i zobacze co powie, w razie czego mam 14 dni na oddanie, w piątek pewnie będę w zmc to sam na żywca sobie obejrze.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wiem, ale sobie wymysliłem, że wezme fele sline od b7, tylko się zastanawiam, czy te ubytki da się jakoś łatwo naprawić, ewentualnie kto w Zamościu jest w tym dobry to podjade i popytam Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Właśnie te są te do renowacji, chciał za nie 1700, ale powiedziałem, że chce ori lakier, żeby wiedzieć co się z felgą działo, czy spawana itp. Tylko w sumie takich otarć samo malowanie chyba nie ukryje, to by trzeba jakoś pouzupełniać chyba? Sam nie wiem, znowu koszt wysyłki to kolej e z 50zł, żeby odesłać i bądź tu mądrym. Te fotki to z jednej felgi, takiej w najgorszym stanie, ojciec zrobi mi resztę jutro lub w czwartek, druga już taka zła nie była Tapatalk
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie, znacie może w zamościu lub okolicach, kogoś kto się potrafi dobrze felgami zająć? doszły do mnie te zamówione i przynajmniej jedna (narazie zostały obejrzane dwie, ja jestem poza miastem), jest w dość dyskusyjnym stanie: ogólnie była mowa, że używane (wiadomo) i ślady użytkowania, chociaż moje felgi, żadne tak nigdy nie wyglądały. bawić się w naprawianie, da się to ładnie zrobić w sensownej cenie? czy odesłać? porównując ceny forumowe to za felgi niemało dałem bo 1400 a jeszcze muszę dwa dekielki dokupić, więc pewnie dodatkowe 200zł zakładając, że fele proste, zostawiać i odnawiać je? bo na samym malowaniu się chyba nie skońćzy, trzeba by jakoś te ubytki pouzupełniać, ktoś coś wie, gdzie i jak i czy jest sens? z drugiej strony, sam chciałem nie malowane, żeby widzieć, czy nie spawane itp, bo koleś za dodatkowe 300zł mógł odnowić felgi.
-
Spoty Puławskie
i tak długo wytrzymaliśmy, ponad 1,5h na tym zimnie
-
Spoty Puławskie
długo jeszcze siedzieliście? oby nastepny był jak będzie cieplej, ale... jeszcze w tym roku
-
Spoty Puławskie
w zamościu o tyle fajnie, że parking podziemny w kinie i tam spoty jak zimno, w Puławach nic takiego nie ma? a te świażaki, to Ci co pierwszy raz na spocie, czy Ci, co od niedawna na forum?
-
Spoty Puławskie
To zamiast na spocie, będę się z Wami zapoznawał na krzyżówkach na mieście, mijając i 5 sekundowe rozmowy pod światłami:-D Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak czyta 32GB to chyba musi być już ten nowszy? z tego co wiem, ledowe czytają 32GB, ale możliwe, że mało wiem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a tak w ogóle to mnie na spocie nie ma :| już w sobote musze wracać a najpóźniej w niedziele rano
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pitu pitu! tak, zamówione, nie wiem w sumie czemu, ale spróbuje tych Sportcontact 5, zobaczymy co to warte do moich poprzednich optigripów felgi też już zamówione sssssssssss-line
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ale się nudzicie:-D Tapatalk
- B7 Crew
-
B7 Crew
koledzy mógłby mi ktoś napisać, czy indeks nośności w oponie na lato 225/45 17 - indeks 91 - będzie wystarczający? Bo zamawiam oponki i z tym indeksem zgłupiałem, indeks prędkości W:-P mniejszego nie mają, ale czy 91 to wystarczający dla B7 Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Cześć, nie będę zakładał nowego tematu spytam tutaj: B7 Felga: 17 cali szerokość 7,5 et45 Opony: 225/45/17 Czy jakieś dystanse zakładać, żeby ładnie wyglądało? 10mm przód 15mm tył? Czy inne wymiary? Jaki rodzaj dystansów, przelotowe? Z kołnierzem, czy przykręcane do piasty? Przy tych ostatnich nie musiałbym śrub zmieniać i tych zabezpieczających również. Prosiłbym o pomoc bo kompletnie zielony jestem, te przykręcane wydają mi się solidniejsze, ale chyba stosuje się je przy szerszych dystansach. Tapatalk
-
Polecane opony letnie
mnie chłopaki z zamościa, namawiają na conti sportcontact 3 lub 5, myślałem o goodyear optigrip, czytałem ze conti są mocno sportowe, a tdi sportowe nie jest chociaż mam więcej mocy, ale też mało opinii jest i sam nie wiem co brać:|
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
oj tam oj tam, ale każdy wie o co chodzi gb - bez shifta Karty: 2x 4GB transcend 1x 4GB pretec Wszystko płynnie, tylko zaraz po włączeniu rns-e, trzeba z 15-20sekund poczekać, by wczytać karty, a potem już płynnie
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zwykły rns, tak samo było w b5 czyli rns z a6 chyba jak i w b7, karty 4gb, sprawdze dziś jaka firma, dwie różne, zapchane po brzegi Tapatalk
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dziwne, bo u mnie od razu zmienia, bez jakiegoś dłuższego czekania, płynnie przechodzi wszystko Tapatalk
-
Spoty Puławskie
Może dam rade, jeśli do tego czasu z zamościa wrócę :-) Tapatalk
-
Spoty Puławskie
a o której? pod tesco?
-
Spoty LRY - odwołane
To chyba masz racje, że lampy zmienione, bo rogi lamp są białe, tzn jasne, nie pomarańczowe Tapatalk