Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarkMind

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarkMind

  1. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Haha Paput - Ciebie to widze w każdym temacie spotowym pełno:-D (w sumie tak jak i mnie:-D) Dzięki Kowi, jutro tam podjade Tapatalk
  2. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Gdzie najlepiej zrobią regenerację felg? http://felgi-profil.pl - tutaj warto pojechać? Tapatalk
  3. szpachlą - strasznie to brzmi myślałem, że jakoś da się to uzupełnić ale materiałem, czyli jakimś aluminium średnio mi się uśmiecha jeżdzenie na szpachlowanych felgach reklamy na garażach nie widziałem, chyba, że to jakaś malutka karteczka, ale poszukam jeszcze
  4. to koło mnie, dzięki rozpatrze się i zobacze co powie, w razie czego mam 14 dni na oddanie, w piątek pewnie będę w zmc to sam na żywca sobie obejrze.
  5. Wiem, ale sobie wymysliłem, że wezme fele sline od b7, tylko się zastanawiam, czy te ubytki da się jakoś łatwo naprawić, ewentualnie kto w Zamościu jest w tym dobry to podjade i popytam Tapatalk
  6. Właśnie te są te do renowacji, chciał za nie 1700, ale powiedziałem, że chce ori lakier, żeby wiedzieć co się z felgą działo, czy spawana itp. Tylko w sumie takich otarć samo malowanie chyba nie ukryje, to by trzeba jakoś pouzupełniać chyba? Sam nie wiem, znowu koszt wysyłki to kolej e z 50zł, żeby odesłać i bądź tu mądrym. Te fotki to z jednej felgi, takiej w najgorszym stanie, ojciec zrobi mi resztę jutro lub w czwartek, druga już taka zła nie była Tapatalk
  7. Panowie, znacie może w zamościu lub okolicach, kogoś kto się potrafi dobrze felgami zająć? doszły do mnie te zamówione i przynajmniej jedna (narazie zostały obejrzane dwie, ja jestem poza miastem), jest w dość dyskusyjnym stanie: ogólnie była mowa, że używane (wiadomo) i ślady użytkowania, chociaż moje felgi, żadne tak nigdy nie wyglądały. bawić się w naprawianie, da się to ładnie zrobić w sensownej cenie? czy odesłać? porównując ceny forumowe to za felgi niemało dałem bo 1400 a jeszcze muszę dwa dekielki dokupić, więc pewnie dodatkowe 200zł zakładając, że fele proste, zostawiać i odnawiać je? bo na samym malowaniu się chyba nie skońćzy, trzeba by jakoś te ubytki pouzupełniać, ktoś coś wie, gdzie i jak i czy jest sens? z drugiej strony, sam chciałem nie malowane, żeby widzieć, czy nie spawane itp, bo koleś za dodatkowe 300zł mógł odnowić felgi.
  8. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    i tak długo wytrzymaliśmy, ponad 1,5h na tym zimnie
  9. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    długo jeszcze siedzieliście? oby nastepny był jak będzie cieplej, ale... jeszcze w tym roku
  10. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    w zamościu o tyle fajnie, że parking podziemny w kinie i tam spoty jak zimno, w Puławach nic takiego nie ma? a te świażaki, to Ci co pierwszy raz na spocie, czy Ci, co od niedawna na forum?
  11. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    To zamiast na spocie, będę się z Wami zapoznawał na krzyżówkach na mieście, mijając i 5 sekundowe rozmowy pod światłami:-D Tapatalk
  12. jak czyta 32GB to chyba musi być już ten nowszy? z tego co wiem, ledowe czytają 32GB, ale możliwe, że mało wiem
  13. a tak w ogóle to mnie na spocie nie ma :| już w sobote musze wracać a najpóźniej w niedziele rano
  14. pitu pitu! tak, zamówione, nie wiem w sumie czemu, ale spróbuje tych Sportcontact 5, zobaczymy co to warte do moich poprzednich optigripów felgi też już zamówione sssssssssss-line
  15. Ale się nudzicie:-D Tapatalk
  16. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki, nie mam instrukcji pod ręką i tak zgłupiałem, wcześniej nie zastanawiałem się jaki powinien być, a nie chce by był za niski, bo jednak oponki to bezpieczeństwo. Tapatalk
  17. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    koledzy mógłby mi ktoś napisać, czy indeks nośności w oponie na lato 225/45 17 - indeks 91 - będzie wystarczający? Bo zamawiam oponki i z tym indeksem zgłupiałem, indeks prędkości W:-P mniejszego nie mają, ale czy 91 to wystarczający dla B7 Tapatalk
  18. Cześć, nie będę zakładał nowego tematu spytam tutaj: B7 Felga: 17 cali szerokość 7,5 et45 Opony: 225/45/17 Czy jakieś dystanse zakładać, żeby ładnie wyglądało? 10mm przód 15mm tył? Czy inne wymiary? Jaki rodzaj dystansów, przelotowe? Z kołnierzem, czy przykręcane do piasty? Przy tych ostatnich nie musiałbym śrub zmieniać i tych zabezpieczających również. Prosiłbym o pomoc bo kompletnie zielony jestem, te przykręcane wydają mi się solidniejsze, ale chyba stosuje się je przy szerszych dystansach. Tapatalk
  19. mnie chłopaki z zamościa, namawiają na conti sportcontact 3 lub 5, myślałem o goodyear optigrip, czytałem ze conti są mocno sportowe, a tdi sportowe nie jest chociaż mam więcej mocy, ale też mało opinii jest i sam nie wiem co brać:|
  20. oj tam oj tam, ale każdy wie o co chodzi gb - bez shifta Karty: 2x 4GB transcend 1x 4GB pretec Wszystko płynnie, tylko zaraz po włączeniu rns-e, trzeba z 15-20sekund poczekać, by wczytać karty, a potem już płynnie
  21. Zwykły rns, tak samo było w b5 czyli rns z a6 chyba jak i w b7, karty 4gb, sprawdze dziś jaka firma, dwie różne, zapchane po brzegi Tapatalk
  22. Dziwne, bo u mnie od razu zmienia, bez jakiegoś dłuższego czekania, płynnie przechodzi wszystko Tapatalk
  23. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Może dam rade, jeśli do tego czasu z zamościa wrócę :-) Tapatalk
  24. DarkMind odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a o której? pod tesco?
  25. DarkMind odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    To chyba masz racje, że lampy zmienione, bo rogi lamp są białe, tzn jasne, nie pomarańczowe Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.