Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarkMind

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarkMind

  1. jedno dinowe radyjko, nie ori, B5 116KM 1.9 TDI, tyle wiem, bo autko dopiero sie sprowadza, albo raczej bedzie sie sprowadzac jutro, jesli lepszego sie nie znajdzie;) temacik od RNS-E A-Z temat znam, nawet tu podawalem komus link, ale sam bym nie rezal, to juz nie dla mnie:) dziekuje za odpowiedz:)
  2. Witam, nie znalazlem podobnego tematu a mam pytanko, czy ktos wie moze, czy i gdzie w wawie mogliby by zamontowac RNS-E i za ile? bo pewnie sa jakies firmy ktore sie tym zajmuja? ja sam jestem wielkim laikiem jelsi o autko chodzi wiec sam nie bede kombinowal, zastanawiam sie czy jest sens kupowac taka nawigacje i prosic o montaz, czy od razu do jakiejs firmy jechac, ktos ma moze jakis namiar i orientacyjne koszty zna? pozdrawiam
  3. dzieki koledzy za odpowiedz. przyznam ze korci mnie to RNS-E w audi, i chetnie sobie wstawie jak juz bede mial Audi nie dosc ze ladnie wyglada to jeszcze przydatna rzecz i podoba mi sie opcja z kartami pamieci i muzyczka z nich;)
  4. Witam, a czy ktos by mogl mi odpowiedziec? RNS-E od A do Z
  5. witam, mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za podpiecie sie i pytanko, byc moze dla niekotrych glupie, ale nie mialem do tej pory stycznosci z zadna Navi w autku. RNS-E nie ma dotykowego panelu prawda? rozumiem ze tam sie wszystko ustawia pokretlami? tzn trase itp? kumpel mi mowil ze Navi w audi jest kiepskie, ze niedokladne, ze tomtom lepszy, jak z tym jest? z dokladnoscia itp?
  6. Witam. na dobra sprawe nie musi nikt nic mowic. poniewaz telefoniczna aktywacja przebiega w pelni automatycznie. po zainstalowaniu windowsa dostaje sie klucz ktory wpisuje sie telefonicznie a potem dostaje sie kod aktywacyjny. jesli chodzi o windows oem, to zbiera on informacje o hardware plyta glowna, dyski itp i zapisuje w pewnych plikach, z ktorych ifnormacja jest wysylana do Microsoftu;) zmiana dysku czy nagrywarki nie powinna miec wplywu, ale jak zmieni sie plyte glowna to bedzie krzyczal o nowy klucz aktywacyjny. ten ktory ma sie na opakowaniu oczywiscie jest juz nieaktywny i nie da sie aktywacji dzieki niemu przeprowadzic, od teraz (od zmiany podzespolow) tylko telefonicznie. chociaz mi o dziwo ostatnio zawolal o aktywacje gdy wyciagnalem dvd i jeden z dyskow:/ ale to jeden telefon 5minut roboty i aktywacja jest, zdarzylo mi sie to robic 5 razy w ciagu dnia a wymienilem wszystkie podzespoly w kompie i nie bylo zadnego problemu.
  7. Witam. niestety nie mam jeszcze autka. ale zastanawiam sie nad kupnem. podobaja mi sie bardzo A4, z reszta czytajac forum, juz sie troszke o nich dowiedzialem, chociaz o samochodach pojecie mam mniejsze niz male;) Zastanawiam sie nad kupnem A4 B5? Chociaz pewnie Passat w tym samym rocnziku bedzie tanszy, ale Audi fajniejsze. W kazdym razie witam wszystkich forumowiczow:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.