Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarkMind

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarkMind

  1. a w sitańcu kto? na siłe nie szukam, ale widzę, że do mechanika to się trzeba z wyprzedzeniem jak do lekarza umawiać, dobrze, że nie mam 3 miesięcznego terminu
  2. no właśnie się tak zastanawiam, egr to problem mechaniczny czy elektryczny? bo jeśli elektryczny to do Malczenko przedzwonie
  3. komu w zamościu lub okolicach mogę oddać bez strachu autko do zrobienia - chodzi o prawdopodobnie padnięty egr, lub coś z nim, może tylko piny, może jakiś przewód. mam swojego na szczebrzeskiej umówionego, ale dopiero na przyszły poniedziałek :/ więc tydzień bez auta by był
  4. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    oki dzięki za pomoc i ray jutro jeśli będę miał chwile to poszukam wtyczki
  5. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    BRE w sumie odpinać nie muszę, bo na poczatku tygodnia pewnie wymienie ten egr jeśli okaże się, że to to, ale z ciekawości poszukam wtyczki, jakby jeszcze kiedyś gdzieś daleko od domu mnie to złapało. niczego sobie takim wyłączeniem egru nie uszkodze jak rozumiem?
  6. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    gdzieś czytałem, że sam miałeś podobny problem kiedyś i opcje między innymi dwie są, wywalić egr i coś tam przemapować albo wymiana na nowy o ile to sam egr padnięty. na szczeście weekendowo nie muszę używac autka, a w przyszłym tygodniu podjade do mechanika. ta wtyczkka rozumiem gdzies bezpośrednio przy zaworze jest? - nie zaglądałem jeszcze
  7. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Albo EGR leci w kulki, podepnij kompa i sprawdź błędy, bez tego to totolotek. Jakby turbo się kończyło to by dymiło albo miałbyś niedoładowanie. miałeś rację:
  8. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No właśnie tej mocy brak, tyle, że czasem się pojawia i ładnie jedzie, ale to nie ma zasady, który bieg lub ile obrotów, gdy dostaje znowu mocy. Oki dzięki tak zrobie z tym kompem, ale to pewnie jutro, w razie co, będę pisał Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
  9. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No właśnie nie wiem, znowu zrobiłem 40km, czasem przy 2500 obrotów odzyskuje moc i ladnie ciagnie, ale też potrafi np na 5 biegu pociągnąć ladnie, jechać tak pare km stałą prędkością a jak chce lekko przyspieszyć to znowu brak mocy. Myślałem o wymianie turbo na brd lub inne lepsze, ale wolałbym żeby akurat teraz mi nie padło:-\ Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
  10. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dziś rano, trasa 40km, w pewnym momencie: Jak cisnę pedał gazu, to mam wrażenie jakby był w jakimś budyniu obroty stoją, prędkość stoi lub powoli się podnosi, albo obroty idą w górę a prędkość ledwo ledwo, aż strach wyprzedzać i tak na wszystkich biegach, ktoś wie co to może być? Żadne lampki awaryje się nie świecą, silnik niby działa jak zawsze na ucho, nic nie stuka. Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
  11. Mam malutki żółciutki kompresorek, jeśli nie flaczek to maks parenaście sekund i dopompuje;-) Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
  12. chcesz kompresor ze stacji, bo z automatu ustawiasz do ilu ma dopompować? czy jakikolwiek, bo jak nie masz, to mogę podjechać i swojego użyczyć. ja kiedyś na statoilu robiłem ale dawno, wole swój podłączyć i po sprawie.
  13. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    z tym moim rns-e, jakby ktoś miał pomysł jak zakodować to dajcie znać, napisałem do mikasziego więc może odpisze, jak nie to poszukam gdzieś na zachodnich forach bo w sumie tu takich problemów z kodowaniem nie widziałem. a sam już nie mam pomysłu co zmienić. czy ten problem ze znikającym obrazem po uruchomieniu zapłony może wynikac z nieodłączenia rnsa, bezpiecznika, aku, po zakodowaniu a jedynie zresetowaniu rns-e? bo pojęcia nie mam jak inaczej zakodować...
  14. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bart-S dzięki, już napisałem.. nie wiem dlaczego, coś się rypie przy kodowaniu, na a4, znika obraz i zostaje tylko na fisie, a jak wracam do a3 to jest ok, ale się nie wyłącza po wyjęciu kluczyka itp. dziwne, szkoda, że nie znam kodowania swojej starje rnski, byłoby łatwiej.
  15. ja nie pomoge, niezakodowana navi tak mi działa, że narazie nie używam, ale przeglądałem jakiś czas temu liste punktów do wyświetlania i tam nie przyuważyłem fotoradarów, tyle, że nie szukałem pod s, więc może tam zajrzyj
  16. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    dzięki wielkie ---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- Zakodowalem zaadoptowalem i... Navi sie wlacza ale jak wlacze zaplon, obraz z navi znika i jest tylko na zegarach, wylacze zaplon, pojawia sie na navi obraz, ktos wie co zmienic? :-( I stracilem zmiane utworow z kiery moge tylko glosnosc zmieniac Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  17. DarkMind odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    cześć, mam prośbę, jesli ma ktoś z was rns-e ledowego moglibyście mi pomóc w kodowaniu? w temacie o rns-e napisałem posta, ale pewnie ruch mały będzie: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/index96.html#post3706583 mój kabel nie działa, a elektryk sobie policzy od podłączenia vaga, więc chciałbym to za jednym razem zrobić a nie mam pewności co do paru ustawień. mi wychodzi, że: 0301115 ale nie wiem co z piątą cyfrą, czy chodzi o tą przystawke? miałem ale zdemontowałem, mam za to BT, w opisie jest też, żeby trzecią ustawić na 1. jakbym mógł swoim kablem podziałać to bym się cały dzień bawił a tak chce znaleźć już gotowe kodowanie, bo On sobie pewnie nie poradzi i nie będzie mu się chciało.
  18. niestety, okazało się, że to nie wina braku linii k, tylko mojego kabla, po podłączeniu ori vaga, łączy się z navi, ale mam problem jak zakodować, facetowi płacę od podłączenia, więc nie mogę stosowac metody prób i błędów, tak jak by mój kabel działał i mógłbym sobie pół dnia siedzieć, więc proszę Was o pomoc w zakodowaniu: A4 B7 2007 rns-e led (2011) kamera cofania multi kiera bluetooth zestaw głośnomówiący czujniki cofania pełny fis i chyba tyle z rzeczy które mają znaczenie, jak podłączyliśmy vaga wlazłem na forum z telefonu, ale to co podawałem do kodowania wywalało wartości nieprawidłowe, więc proszę o pomoc: kodowanie: 0311??5 kodowanie bt: 011477 adaptacja: ch1 summer: 1930 winter: 1930 ch2 45 adapt func 10 ch62 23? w kanale 60 - 1029 w kanale 61 - 3331 do tego o ile się orientuje Ch4 2 - kamera cofania
  19. lubie swojego diesla, zwłaszcza w trasie jak mam 4,6 spalanie ale fakt, jak wsiąde do benzyniaka ojca też dwu litrowego to zupełnie inna jazda, tak jakoś błogo i cicho
  20. a jakiś najlepszy z tych najgorszych?
  21. u mine było dziś 37,5 to jak z tym elektrykiem znacie jakiegoś? bo u Malczenki ogarną, ale dopiero piątek/poniedziałek, a wolałbym wczesniej.
  22. Hm jakbym mógł to bym nie szukał kogoś kto jest w stanie to zrobić... Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
  23. Oki, wyciagnie się rnsa i popatrzy co tam siedzi w kablach. Dzięki Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ wg tego: k-line jest na pinie 7, ale czytałem w temacie (post 1770), że powinna być na 15, może ktoś podpowiedzieć, jak ma być? i co z linia L wtedy wsadzić do pinu 7?
  24. Panowie - Zamość lub okolice, dobry elektryk samochodowy, który by pociągnął linie k od navi do gniazda diagnostycznego, poza specem na lubelskiej (2 tygodnie urlopu) i tym przy 2 lo bo jego znam. Macie kogoś kogo byście polecili poza wymienionymi? Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
  25. Zobaczymy, chyba w kostce od klimy jest linia k? Więc nie będzie dużo szukania, wolałbym to u siebie zrobić niż gonić do naviservice Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.