Treść opublikowana przez DarkMind
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Dzięki za info, sprawdze jakie mam Komp pokazał mi, że silniczki w module 46 mam: Przód: 8e1959801h Tył: 8e0959801e One nie obsługują o ile się orientuje skladanych lusterek (grzanie mam), ale czy to znaczy, że pakietu światło też nie obsługują?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Fakt - głupek nawet dziś sprawdzałem pierwszy post :/ sorrki za dubel. A problem mam bo sterowniki w drzwiach nie dają prądu do pakietu światło i nie wiem czemu, sprawdzr jeszcze z raz kodowanie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Chciałbym też zrobić pakiet światło czy ten moduł obsłuży? Nigdzie kompletnie nie znalazlem info o tym.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja nawet boczków sam nie zdemontuje, żeby nie połamac czegoś całe forum przeczytałem o tym, więc potrzebuje teraz kogoś kto sam ogarnie, pokombinuje, kto już miał do czynienia, mi już wystarczy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
cały czas o to samo, ogarnięcie pakietu światło, chłopaki którzy mi tam grzebali twierdzą, że wyjście na żarówke nie daje napięca, czyli albo coś walnięte, albo sterownik nie obsługuje to chyba moduł komfortu? akurat mam taki dziwny, że na forum nieopisany, dlatego potrzebuje kumatego w audi, który potwierdzi, czy to sterownik czy np wiązka podświetlenia, bo ja nie mam pojecia.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tzn chodzi Ci, że elmo elektryk?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
rozumiem, że to jakaś zagadka?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zamość lub okolice, jakiś kumaty w audi elektryk, w kwestiach vaga i elektryki, znacie kogos?
-
otwory po telefonie jak zaslepic ?
Miałem wystawić na sprzedaż, ale nie mogłem sie jakoś z tym ogarnąć Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
otwory po telefonie jak zaslepic ?
Mi on przeszkadzał. Mam gdzieś ten uchwyt jakby ktoś chciał. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
otwory po telefonie jak zaslepic ?
Na co Wam te uchwyty, do czegoś się to przydaje? Sam mam te dziury, ale uchwytu montować nie chce, celowo zdjąlem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tam gdzie polecałeś, do Łosia:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tapicerka byla prana niedawno, a do tego sam czyscilem specjalnymi srodkamu i odzywkami, to raczej nie to. W poniedzialek jade na podnosnik i bedzie sprawdzane czy odplywy drozne, bo mogly aie przytkac i chemia zamiast splynac, zostala i znowu odgrzybianie. Facet konkretny, więc zobaczymy jak będzie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Potrzebne mi ozonowanie właśnie, bo odgrzybialem preparatem, demontowali mi schowek pasazera i gdzies gleboko wpryskiwali ale... Teraz od miesiąca mi strasznie wali w aucie po wlaczeniu tej klimy, wlasnie jakby tym preparatem a to straszna chemia, filtr kabinowy wymienialem po odgrzybianiu. Od dwoch tygodni mam problem z kaszlem i sxisla w plucach, moze to nie powiązane, ale wole zozonowac i mieć spokój, z tego co czytalem ozonowanie wybija zapachy, a odgrzybione niby już jest, tylko chce pojechać do kogoś sprawdzonego Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
któy sensowny serwis klimy w zamościu z ozonowaniem? żeby i mieli dobrą maszyne do ozonowania i wiedzieli jak ją obsłużyć a do tego ewentualnie sprawdzili klime mechanicznie, parownik czy coś tam.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
fajnie, tylko mi teraz wszystkie linki trafił troszke się adresacja zmieniła
- B7 Crew
-
B7 Crew
pytanko, fotele z sedana podchodzą do avanta w b7? bez przeróbek itp, czy czymś sie różnią? gdzie szukać, czy z tyłu są poduszki czy ich nie ma, jakieś oznaczenie na kanapie, na boczkach? z przodu z boku na fotelach jest ale z tyłu nie wiem gdzie, czy ewentualnie w kodach by to było? pzdr
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Aaa no właśnie, takem myślał Wysłane z mojego GT-I9505
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Też myślałem zeby zrobic grilla ma czarno, ale nie wiem jakby się komponowal z chromem przy szybach Wysłane z mojego GT-I9505
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
bo się fotele prały po wypraniu to dopiero te fotele wygladają porządnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
z tyłu elektryka. wiem, że jak są korby to w mc w adaptacjach, kanał 61 zmienia się na 1 bodajże lub 2, ale właśnie u mnie jest 4 x elektryczne
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak tak, robili tylne tzn od tych zaczynaliśmy i na tych skończyliśmy, przodu chyba nawet nie próbowali, skoro tył nie działał. z resztą, kwestia teraz nie jest jak, tylko kto
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Moduł CQ teoretycznie obsługuje pakiet światło, na kanale 61 przyjmuje 3 Tylko na forum czytałem ze boczkow nie trzeba kodować, podpina się wiązkę i dziala:/ tutaj opisałem co i jak i z fotką: http://a4-klub.pl/b7-crew-172/b7-crew-249115/index151.html#post4302954 a stosować się mieliśmy do tego: http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-montaz-licht-pakietu-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-drzwiach-143493/index2.html#post1720828 ale jak wziął żarówkę i przyłożył do pinów: chyba 6 i 2 to żaróweczka nie świeci, miernik też nic nie pokazuje. to nie wiem już co w komforcie odpowiada za to, skoro niby komfortu nie trzeba kodować:/ stąd pytanie o kogoś kto to jakoś ogarnia
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
próbuje ogarnąć przy pomocy znajomych elektryków, podświetlenie w boczkach, bo nie miałem a mam boczki z lampkami, ale.... pomimo schematu z forum, sterownik w drzwiach jest jakby martwy, w ogóle nie daje prądu na wyjściu w pinach do lampek, jak stykają żarówkę, też martwa i jedyny pomysł to przekodowanie sterowników w ASO a można się domyślać, że mało mi się to uśmiecha kosztowo może ktoś kto siedzi w audi, jakiś pomysł znajdzie, ja się nie znam a chłopaki też się męczą i arazie dalszych pomysłów brak.