Treść opublikowana przez DarkMind
- B7 Crew
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mamy wśród nas, jakiegoś zdolnego elektronika-elektryka samochodowego, oblatanego z audi i rezaniem?
- B7 Crew
-
B7 Crew
w tym miejscu było sprawdzane, czy idzie jakieś zasilanie i nie ma zasilania. w MC w kanale 61 przy wartości 0. ale, kanał 61 i wartość np 2 (nie mam korb z tyłu), lub nawet 3, odnosi się do pakietu pod fotelami, a to osobne są instalacje (chyba?) to gdzie ewentualnie szukać kodowania do boczków? próbowali wejść do tych sterowników przez MC -> extras, ale to nieaktywne i stąd info, że pewnie tylko w aso mi to zrobią... tylko jakoś mi się nie widzi, żeby wszyscy któzy montują boczki z oświetleniem jeździli do aso nie mam jeszcze wiązki, jak pisałem, było sprawdzane miernikiem, ale auto stoi już kilka dni, boczki ściagane 3 razy, chętnie bym już pojeżdził, więc jak możecie to podpowiedzcie, chociaż może głupio pytam, nie mam chwilowo sam komputera, żeby poszukać :/
-
B7 Crew
Mierzyli wszystkie piny po kolei. Sa sterowniki w kazdych drzwiach i piny na wyjściu w nich są bez zasilania, była próba wejścia przez modul komfortu przez extras, ale nieaktywne, podobno do ogarnięcia tylko przez serwis. Mam boczki bez pakietu, dokładam ze swiatelkami, coś powinienem kodowac, czy tylko się wpiąć i swieci? Bo bez kodowania to wyjście bez zasilania, nawet zaraz po otwarciu drzwi Wysłane z mojego GT-I9505
-
B7 Crew
No właśnie dziwnie, zaraz po otwarciu też nie ma napięcia, jakby było to pewnie by wywalal błąd żarówki, narazie tylko miernikiem sprawdzane piny. W vcdsie jest taki sterownik , tylko się dostać do niego nie mogą. Nie wiem, nigdzie nie znalazlem tematu o robieniu światła w boczkach. Bo chyba to niemożliwe żeby się pojawiło napięcie dopiero jal się kostke podlaczy z wiązka całą Wysłane z mojego GT-I9505
-
B7 Crew
Moduł komfortu przyjmuje 3 w adaptacjach ale... W tych sterownikach w drzwiach np tylnych, w ogole nie ma prądu na wyjściu żeby zasilić lampki bloczków, to się jakoś koduje? Jak tak to gdzie te sterowniki w drzwiach włączyć?
-
B7 Crew
Moduł obsługuje elektryczne fotele, o ile to kwestia modulh, raczej jest w wersji highs końcówka CQ, niestety nieopisana na forum. Tak do przednich i do tylnych też, narazie odpuszczam światło pod fotelami, zrobie za jakiś czas podczas rezania bose;) Wysłane z mojego GT-I9505
-
B7 Crew
cześć, mam boczki z pakietem światło + drzwi bez kabli:P kable się dociągnie, ale... gdzie to kodować? myślałem, że w komforcie, ale w temacieo komfortach jest, że tam akurat się boczków nie koduje, a coś tam trzeba w kompie pewnie pogrzebać, jakaś podpowiedź?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Właśnie się zastanawiałem, ktokolwiek zrobił? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pewnie przy rotundzie, chyba, że coś się zmieniło
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kojarze, faktycznie widziałem raz, dzięki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jest w zamościu ktoś, lub okolicach, kto dobrze zajmuje się renowacją skór? chodzi o tapicerke
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
elmo chyba potrzebował, tylko jak mówiłem kabel mam ale bez kompa jakby co
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
elmo brać ten kabel, czy ktoś inny weźmie laptopa z kablem swoim? gadałes z kumplem? fotele już na magazynie, tylko boczki jeszcze podmienie w przyszłym tyg.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mój lapek wyjechał, więc tym razem nie pomoge, chyba ze ktos wezmie lapka z xp a ja mogę kabel i soft:p o ile przyjadę punktualnie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wiem, czytalem tematy, ale ja elektryki nie ogarniam:p z reszta nie sądzę, żeby krzykneli za przygotowanie paru kabelkow, więcej niż domin, w kufatecu 300zl wiazka a mi tylko do sterowania trzeba, resztę mam Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No właśnie trzeba mi było dac do elmo Chlopaki w pit stopie robią, jeszcze się oszukany u nich nie czulem a bylem nie raz, więc tam, zobaczymy jak wyjdzie, najgorsza robota to wiązka bo wymiana fotela to faktycznie dużo roboty nie ma Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No mi powiedzieli do przyszlego tygodnia ale zobaczymy ile roboty z kablami, bo albo sa albo dorezac trzeba. Mam wszystko poza ele sterowaniem i takie fotele dokladam wlasnie, wiec moze brakowac wiązki Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
To w ten weekend? Mogę autka nie mieć jeszcze, bo się fotele zmieniają :/ ale jal się wyrobią to będę Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
myslałem o cb, ale radio mam pod kierą i gruche najczęściej oiwijam wokół kiery, tam jakbym wyciągnał troche by mi kbel przeszkadza przy biegach, chyba, że bym rozciągnał i inną stroną poprowadził
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to może ktoś ma inny sposób jak w miare estetycznie zakleić, tzn czym, dwie dziury? w tunelu:P o zmianie tunelu myslę, ale ciągle inne wydatki, a nie chce znowu montowac przystawki bo tylko wkurza i niewygodnie jest
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mam dwie dziury w tunelu, po podstawce na telefon (nie wiem po co jak był fabrycznie bluetooth) czy spawanie plastików to załatwi? bo nie mam pomysłu jak to ładnie ogarnąć nie wymieniając całego tunelu.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No niestety, nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli, a szkoda bo w bdb stanie, za pare dni pewnie je w koncu wystawie, bo w środę juz z autka schodzą. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kurde, to mnie zagiales, szarym? wrzuce jakas fotkę, zobacze czy przez telefon się uda Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka