Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Przelałem 1.5L nowego płynu grawitacyjnie przez cały układ i jest tak samo. Być może to przez przewody w oplocie pedał łapie niżej. Bo twardy jest i hamuje git. Mam inny problem. Zaciski tył miały inne wtyczki przy silniczkach wiec je lekko przerobilem bo miały dodatkowy rowek prawdopodobnie z q7. Wszystko sie spieło ręczny działa. Ale mam 4 błedy w w hamulcach. 2 o za niskim napieciu na obu zaciskach. Jeden od tpms i jeden tez od zacisków. Ale nie umiem ich skaskowac vcds bo jest taki komunikat: Vcds i kabel vag012 z eservice za słaby? Ostatecznie mogę przełożyć stare silniczki?
  2. Pojedzilem dzis troche i jest lepiej. Hamulec nie slabnie nie wpada tylko jakby ciut nizej lapie niż wcześniej takie mam wrażenie. A może to być wina tylnich przewodòw bo zostaĺy elastyczne
  3. Tak. Dolewalem co chwile
  4. Co prawda mam zestaw po malym przebiegu ale pewnie tez sie to musi dopasowac bo niewiem czy tarcze sa tak zamontowane jak wczesniej. Odpowietrze jeszcze raz calość i zobaczymy.
  5. Tył robiłem wcześniej i było normalnie. Wczoraj robiłem przód.
  6. Że klocki i tarcze to wiem ale to raczej nie utwardzi pedału. A jakies kodowanie czy coś trzeba robic?
  7. Heble założone tył poszedł bez problemu. Przód dałem przewody HEL w oplocie i powiedzcie Ci co mają mam wrażenie że pedał hamulca jest miększy niż na serii. Hamuje dobrze ale jest miekszy jakby był zapowietrzony a nie jest bo odpowietrzałem 2 razy nawet po hamowaniu z absem. Pedał nie opada moc hamowania nie slabnie. Czy tak ma być? Tył mam elastyczne moze tu jest problem?
  8. Swiatło tak pada wszystko z jednego mieszania
  9. OK mam już graty: I teraz pytania: czy zaciski wraz z przewodami warto zalać-przelać płynem przed montażem? tylne zaciski cofnać vcds zalożyć nowe i zamknąć vcds? odpowietrzać tradycyjnie na zgaszonym czy odpalonym aucie?
  10. Ladnie wyglada ten zderzak z czarnymi wstawkami?
  11. Masz to info z jakiegos zrodla czy tak wyszlo?
  12. Jak ta lotka je orginał polisz prodakszyn makstonijzed?
  13. Jako że muszę wymienić tarcze z przodu wleci cały set 350 akebono 330 tył. Zestaw używany po znikomym przebiegu. Przewody nowe. Szukujemy się do montażu: Zaciski wymyte i polakierowane epoksyd + baza i klar. Lakier RAL3002 emblemat pod lakierem. Niedługo montujemy na wóz. Mogłem dać 375 330 bo zaraz pewnie @siemian mnie opierniczy że to niehamuje ale ten zestaw i tak mocno naciągnął budżet?
  14. tak
  15. I co na ile dokreciłes?
  16. kris_91 opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Jakie jest ori kod lakieru zacisków akebono z s4 s5 rs4 czerwony? Nie jest tak mocno jaskrawy tylko taki ciemniejszy. Myślałem o tornado red?
  17. Jak Ci sie te zimmermany 350 sprawdzaja bo słyszałem że są problemy z zimmermanem ostatnio. Zawsze sprawdzony zestaw zimmer + ferodo a w golfie mi piszczą...
  18. Gdzie na przeglądzie sprawdzają autohold??? Stary jaką ty wode lejesz?
  19. Smarowałeś już prowadnice dachu?
  20. Smarowałeś już może prowadnice od panoramy?
  21. Zostają czarne tylko będą polakierowane normalnie bo plasti pewnie zaraz zejdzie
  22. Skąd ja to znam:D Też będe musiał wkońcu jakąś nockę zrobić:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.