Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Proszę o usunięcie
  2. Jest coolwalk MHI2
  3. Dziś serwis. Olej w silniku Filtr oleju Filtr powietrza Filtr paliwa Filtr kabinowy
  4. Znalazłem dziś takie foto. Sztos te koła wyglądają w srebrnym kolorze...
  5. Da się jakoś przekodować spryskiwacze lamp. Tak zeby psikały 1x a nie 2x jak jest teraz przy jednym pociągnieciu manetki. Ewentualnie czy jest możliwość całkiem je dezaktywować?
  6. @Muskel1 ty masz H15 0379 a jak ktoś ma H12 0379?
  7. Masz MIB2 czy MIB2Q? Bo widziałem że działa Ci Google Earth
  8. Robiłes VCP czy odis? Skrypt z linku z tego tematu?
  9. Napięcie na fioletowych jest po odpaleniu auta
  10. Z tym planuje coś zrobić też
  11. Taka mnie jakaś wizja naszła żeby coś zmienić na sezon? Co myślicie?
  12. Przód tez mam taki sam. Gdzieś w necie widziałem są jeszcze na przód wyżej ale dla opcji 255 35 19 seryjnie.
  13. Po co jest ten plastik na nadkolu? Ja tego nie mam. Czytalem w etce że tylko fabryczne 19" miało to. Z przodu też masz? Ja fabrycznie mialem 17 i u mnie tego niema
  14. Tak ja zalałem ATE SL6 DOT4
  15. Ja przelałem prawie 2L
  16. I jak tam ktoś przetestował z Was?
  17. Na niemieckim forum sa podane skrypty do vcp i odisa
  18. Czyżby to było to?
  19. Małymi kroczkami w końcu dotarłeś do Es. Extra fura:) Jak wszystkie poprzednie:D
  20. Udało się ogarnąć upgrade systemu audio z 8RM do 9VD (Audi Sound System). W MIB2 wystarczyło dołożyć głośnik centralny w deskę i subwoofer do wnęki koła + wiązki. Do tego kodowanie oraz parametryzacja które zrobił @H4mm3R i wszystko gra. Słychać różnicę, duże znaczenie ma jakość plików audio. Myślę żeby jeszcze wytłumić subwoofer w środku czymś. Zdjęcie z neta bo pokazywać nie ma co
  21. To masz to co ja trzeba odblokować kody FEC/Swap. Nie wiem czy sam patch tego nie podniesie. Mi to ogarnął @H4mm3R
  22. To ciekawe. W sumie ekran jest spory w a4
  23. Działa wam dzielenie ekranu w AA?
  24. Podałbyś link? Dla Harmann MHI2
  25. Czy to sa najnowsze mapy czy sa nowsze? https://navigation-maps.volkswagen.com/vw-maps/P197_N60S5MIBH3_EU.7z

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.