Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. To jest standard w b6 i pasacie b5. Pękają aluminiowe zakucia.
  2. Ostatnio totalny brak czasu na grzebanie przy Audi. Udało się umyć ręcznie wreszcie w sobotę. Udało się kupić lewą końcówkę wydechu z polifta. Jeszcze tylko prawą trzeba. Generalnie roboty przy domu sporo i auto czeka? W planach odświeżenie zacisków Poprawa dechromingu na ramkach bo nie wyszło za dobrze Korekta lakieru z powłoką Generalnie mam dość wypiaskowane błotniki przednie i zastanawiam się czy u nas jest coś na zamaskowanie tego oprócz zaprawki w pedzelku bo po tym będzie jeszcze gorzej. Widziałem gdzieś na insta opcje z blaszką albo jakis system holenderski. A lakierować bym nie chciał bo ori.
  3. 9j et 30-35 bedzie spoko Ja mam 1BQ i 20x9 et34
  4. a sorry patrzyłem na ta jedną fotę na której widać cockpit wyglądało jak materiał. Półskóra najlepsza:D Ja mam z alkantarą ale materiał lepszy jak dla mnie;)
  5. Petarda. Szkoda że materiałowe fotele..
  6. Wleciał serwis. Olej Filtr oleju Filtr paliwa Filtr powietrza oraz mycie komory W filtrze zero opiłków jak na 235k nalotu także jest dobrze.
  7. Jak już tak bardzo chcesz to lepiej srebrna satynka?
  8. Ale jak to nie w ASO? Ja bym się bał robić gdzie indziej...
  9. Jak ida przecież już dawno szły? Piechotą? Człowieku...
  10. @ivan1977zgasiłeś peta
  11. To jak to w końcu?
  12. kris_91 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Oo panie teraz to żeś pojechałgraty piękna fura.
  13. W silniku co 10tys ale skrzynia to już inna kasa?
  14. O widzisz spoko nawet. Dzięki. Ale wolałbym jakis mniej żarówowy. Tornado red np
  15. Folia tec spoko. Ja kupuje akryl w mieszalni 2:1 i jest to samo:D
  16. Bez podkładu miałem srebrne pod spodem lakierowane. Zmatowałem i tylko tym sprayem 2K
  17. Malować zaciski na czerwono czy dać sobie spokój?
  18. Nie miałem chromu. Miałem ori czarne ale jakiś zj** je polakierował na srebrno. Zmatowałem i tyle
  19. Wiesz ze zderzak masz do zmiany?
  20. Złoto ile płaciłeś?
  21. Udało się znaleźć z listwa za 300ziko Ale z końcówkami chyba będzie dużo gorzej.
  22. Trochę rzeźby i jest. I powoli zbieram fanty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.