Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Chyba aż 12k nie. Licz średnio 400/600 za element. Pytanie czy rozbierzesz sam i przygotujesz
  2. Myślę że spokojnie koło 20 możesz celować. Ceny zwariowały. Oglądałem perełki za 15k bo kolega szukał i była tragedia...
  3. Nie no a3 i passat to całkiem inna bajka... Musisz wiedzieć że a5 to wyższa klasa i droższe auto. Ale fakt 8T ma coś w sobie:D
  4. Czyli 338 ma ten sam typ zacisku ale wiekszy tak?
  5. Nie wiem czy dobrze myśle ale jak mam zaciski conti 4MF 42-42 z tarcza 318x30 to będzie pasowała tarcza i klocki pod 338x30?
  6. O tak felga to podstawa. Chociaż w a5 miałem 18 i były spoko to w a4 teraz mam 18" i ten wzór w ogóle nie wygląda.
  7. Front finalnie. Zostało relingi przemalować i ramki okleic ale to jak się ociepli. I takie 0-100. Myśle że jak na 1700kg + moje ~100kg to nie ma tragedii? 20220205_131316.mp4
  8. Czyli miałeś perfore a zmieniłem na alkantare?
  9. Wymianiałeś uszczelki te z dziurkami na mechatronice?
  10. Tył też zmieniony. Auto wiecznie upierdolone. Co umyje to zaczyna padać? o rozpiździelu w garażu nie wspominam nawet?
  11. W świetle dziennym trochę lepiej to wygląda. Zobaczę zawsze można zmienić:D
  12. A to ciekawe że LM gorszy. Generalnie motul chyba jest spoko do tdi. Lałem do b6 i do a3 i teraz w b9 tez jest motul. I chyba tak zostawie.
  13. Jaki olej miales wczesniej? W tfsi zmienilem penrite na ravenola i bylo duzo gorzej. Glosniejsza praca i pobór oleju
  14. Dzięki wielkie sprawdze w wolnej chwili?
  15. Klap nie słychać, a wali nieziemsko. Zobaczę z podpiętym vcdsem. Wiesz może który to kanał w vcds?
  16. Założyłem czarne ringi ale sam niewiem. Chyba jednak zostawie chrom. Tył obowiazkowo będzie czarny.
  17. Właśnie mam 3 strefową i mam to właczone a i tak jest lipa. Błędów nie ma
  18. Czy w B9 jest ta opcja? Nie ukrywam że wali nieziemsko płynem przy nawet lekkim psiknięciu na szybę. W poprzedniej a5 8t przy użyciu spryskiwacza obieg od razu sam sieę zamykał na chwilę. Może ktoś wie o co chodzi?
  19. Właśnie wiem. Poprzedni właścicel wymieniał olej, filtry i uszczelkę miski w ATF. I przy wymianie MTF widziałem że się poci z miski i muszę to jeszcze raz zrobić niestety z nową miską:( a jak już będę miskę ruszał to i filtry jeszcze raz zrobię chyba.
  20. Te zaciski gabarytowo to jest to samo co 320? w b9? Edit a dobra są całkiem inne
  21. Pytanie. Czy do silnika DETA pasuje jakieś wygłuszenie miski olejowej? Bo u mnie niema a na necie znalazłem coś takiego. W golfie 1.6 tdi tez to mam i silnik pracuje sporo ciszej.
  22. No tylko a gdzie by indziej? Koniecznie ori z ACO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.