Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 8T Sportback

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,  powrót do marki nastąpił, wcześniej a4 b7. 

image.png

Obecie a5 Sportback 2015r 2.0 190 km quattro z pełnym s-line. Lakier daytonagrau. Co najważniejsze od polskiego Niemca, który kupił ją w salonie audi w Niemczech. Także pewny przebieg ok. 150 tys i pełna dokumentacja Aso. Samochód w oryginale, nie kombinowane. Po sprawdzeniu z 6 ulepów w końcu trafiłem. 

Już mam kilka pomysłów na auto, narazie muszę doprowadzić je do porządku. 

Pierwsze foto. Późnej będzie więcej. 

Jak się ogarnę to będę miał kilka pytań. :)

IMG_20200912_123208.jpg

IMG_20200912_123328.jpg

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano

Wolnym czasem zrób zdjęcia wnętrza :audi:

Opublikowano

Ładna, daytona pięknie się mieni o zachodzie słońca :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Wnętrze tak na szybko. W najbliższych planach :

- serwis olejowo filtrowy - zrobione 

-czyszczenie wnętrza - zrobione 

-później wosk, może ceramika

- ledy środek, drzwi itd. 

-przyciemnienie szyb tył- zrobione 

Z tego co wiem to rozrząd na 210 tyś. Jak się mylę to proszę o poprawienie mnie. :). 

 

IMG_20200912_104625.jpg

 

IMG_20200912_102902.jpg

IMG_20200912_102841.jpg

IMG_20200912_102829.jpg

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano

No wnętrze zdecydowanie do odświeżenia

Opublikowano

No i kupiłeś

Opublikowano
  • Autor

Tak, po długich bojach kupiłem.  Trochę się na oglądałem tego i już miałem dosyć. Teraz jestem zabiegany, ale jak znajdę czas to garnę środek i budę to zrobię większą sesję.  Mówiąc krótko, zaczynamy znowu zabawę z Audi. :). 

Opublikowano
3 minuty temu, Tomafx napisał:

Tak, po długich bojach kupiłem.  Trochę się na oglądałem tego i już miałem dosyć. Teraz jestem zabiegany, ale jak znajdę czas to garnę środek i budę to zrobię większą sesję.  Mówiąc krótko, zaczynamy znowu zabawę z Audi. :). 

Zabawę która nie ma końca :buhaha:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie ? ps. Jaki dobry olej silnikowy polecacie? Motul czy ravenol vmp a może cos lepszego? 

Drugie pytanie jakie paliwo tankujecie w dieslach - stacje paliw normalne, Orlen, shell itd. Czy zwykły olej czy jakieś lepsze tj, v-power? 

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.09.2020 o 21:37, audiaudi napisał:

No i kupiłeś

Witam, dostałem taką płytę, ktoś się orientuję co tam może być, u do czego służy? Bo chyba chyba nie jest to płyta do navi z mapami? 

 

IMG_20200914_141704.jpg

Opublikowano
34 minuty temu, Tomafx napisał:

Witam, dostałem taką płytę, ktoś się orientuję co tam może być, u do czego służy? Bo chyba chyba nie jest to płyta do navi z mapami? 

 

IMG_20200914_141704.jpg

To elektroniczna instrukcja obsługi którą możesz sobie załadować do MMI w aucie. 

Opublikowano
  • Autor

Ok, dzięki 

Opublikowano
  • Autor

Witam, serwis olejowo-filtrowy zrobiony. Do tego wszystkie płyny. 

 

IMG_20200917_072222.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mod, przyciemnione szyby :). 

W przyszłym tygodniu będzie następny. 

 

IMG_20200922_105629.jpg

IMG_20200922_104117.jpg

Opublikowano

No i już lepiej:thumbup1:A nie planujesz zmienić bądź okleic chromów wokół szyb na czarno? 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa. Co do planów:

Myślałem o chromie ale do tematu wruce na wiosnę. 

Szykuje się kolejny mod w przyszłym tygodniu. 

Co do dalszych planów to do końca roku:

- pranie wnętrza i picowanie - już umówiona wizyta,
- czyszczenie lakieru i wosk w październiku
- oświetlenie led środek,
- doświetlanie zakrętów - led
- przyciemnienie lamp tył
- parę drobnych zmian w środku mam w głowie jeszcze.

Na wiosnę 2021 r.


- program/ mapa
- inne

PS. Graty do moda już dotarły. Jutro podłącze i pokaże efekt. 

 

IMG_20200925_105954.jpg

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
  • Autor

Nowy mod już na pokładzie. Teraz czekam na lusterka jeszcze :)

 

 

 

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
2 godziny temu, Tomafx napisał:

Nowy mod już na pokładzie. Teraz czekam na lusterka jeszcze :)

 

 

 

Miałem te same semi dynamic u siebie i wyrzucilem je po tygodniu , moim zdaniem lepiej zainwestować trochę więcej grosza by zrobić to tak żeby kierunkowskaz pływał . Ale Najważniejsze że tobie się podoba:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Mi się to podobała a największy plus jest taki, że mogę wrócić do fabryki w każdej chwili odłączając wtyczki. Każde rozklejanie lamp i instalacja ledów w środku wiąże się z zatrzymaniem dowodu nawet jeśli to wygląda lepiej. Dlatego nawet nie biorę tego pod uwagę. Dla mnie cel został osiągnięty. :)

Edytowane przez Tomafx

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.