Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 8T Sportback

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wiem czy te lampki w tym miejscu to nie lekkie przegięcie ;)

 

Opublikowano
  • Autor

Mi się podoba delikatne podświetlenie schowków w drzwiach.  Wcześniej widziałem na żywo tekie podświetlenie i wyglądo to dla mnie super a i też jest praktyczne wieczorem - obowiązkowe podświetlenie jak dla mnie. 

Opublikowano
5 godzin temu, Tomafx napisał:

Mi się podoba delikatne podświetlenie schowków w drzwiach.  Wcześniej widziałem na żywo tekie podświetlenie i wyglądo to dla mnie super a i też jest praktyczne wieczorem - obowiązkowe podświetlenie jak dla mnie. 

Marcinowi nie chodzi o samo umieszczenie lampek ale o model lampek który zastosowałeś, trzeba było zastosować lampki które seryjnie w q3 odpowiadają za podświetlenie, te mogą dawać za dużo światła i efekt może być średni.! Sam mod jak najbardziej na plus :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem, plan był taki, żeby żarówki były wymienne, a tam z tego co pamiętam chyba nie są. Samej ramki nie widać a co do światła, to już sprawdzałem i mam kilka ledów kupionych wcześniej do testów i zapewniam, że będzie światło takie samo jak w q3. Jest też możliwość regulacji natężenia światła. Także brałem pod uwagę ilość światła wcześniej. ?

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
  • Autor

W weekend zmodyfikowałem oświetlenie "nóg" na mocniejsze

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano

Gdzie podpiąłeś się z lampkami schowków drzwi?

Opublikowano
  • Autor

Do oświetlenia przycisków szyb w drzwiach. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Audi jak narazie śmiga bez zarzutów. Wymieniłem rozrząd profilaktycznie, bo nikt nie był w stanie powiedzieć ile lat można jeździć na rozrządzie. 

IMG_20210222_130123.jpg

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj prawie 20 stopni w słońcu to zrobiłem dobicie klimatyzacji i ozonowanie ?

 

IMG_20210224_122824.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, a5 sprawuję się bez zarzutu. Wymieniony kompletny rozrząd z paskiem PK przy przebiegu ok.160 tyś. Zrobiło się ciepło dlatego nadszedł czas na pranie tapicerki, czyszczenie i zabespieczenie skóry, wymiana filtrów i lekkie odświeżenie lakieru. 

IMG_20210610_152023.jpg

IMG_20210610_152013.jpg

IMG_20210610_131955.jpg

IMG_20210610_181032.jpg

IMG_20210611_222411.jpg

IMG_20210611_222501.jpg

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
W dniu 14.10.2020 o 16:32, Tomafx napisał:

Wymiana na żarówki led w halogenach. Różnica widoczna w doswietleniu. 

 

IMG_20201014_162806.jpg

Jakie wybrałeś ledy? Piękne białe światło :) Dużo roboty przy wymianie?

Opublikowano
  • Autor

Ledy kupiłem na alliexpres i allegro kilka rodzajów i testowałem. Najważniejsze aby miały can bus. Ogólnie sama wymiana prosta. Jest sporo filmów na YouTube. 

Opublikowano

Ok ale czy jesteś  w stanie powiedzieć jakie ledy wybrałeś?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o Ledy w środku to kupiłem kilka różnych rodzajów i testowałem. Także nie wiem co tam teraz jest. Wybrałem najlepsze. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio wpadł mały gadżet- spojler na klapę , nawet fajnie to wygląda. ?

 

IMG_20210714_163927.jpg

IMG_20210714_164304.jpg

IMG_20210714_155737.jpg

IMG_20210714_155748.jpg

Opublikowano

Ori?

Opublikowano
Teraz, instruktor83 napisał:

 Spojler Ori?

 

Opublikowano
  • Autor

Ori  tylko lakierowany pod kolor. Wyprzedzam pytanie dot. gdzie kupiłem-kupiłem od kolegi, który miał kolizję i auto poszło na szkodę całkowitą. 

Edytowane przez Tomafx

Opublikowano
3 godziny temu, Tomafx napisał:

Ori  tylko lakierowany pod kolor. Wyprzedzam pytanie dot. gdzie kupiłem-kupiłem od kolegi, który miał kolizję i auto poszło na szkodę całkowitą. 

Gratulacje ,bo to nie jest zbyt łatwy towar do upolowania w normalnej cenie, tył odrazu dostał charakteru:thumbup1:

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano
  • Autor

Prawda :thumbup1: dzięki 

Edytowane przez Tomafx

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.