Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M4R1Owa lala - B9 w Manhattanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć
Rok 2021 zaplanowałem na zmianę mojej B7 na coś młodszego. Po określeniu budżetu początkowo celowałem w B8, następnie A5 coupe, aż finalnie na A5 sportback. W międzyczasie były jeszcze brane pod uwagę S4/S5, ale głos rozsądku określił, że na daily adekwatne będzie coś normalnego. Po przebojach z polskimi "bezwypadkowymi" samochodami, których właściciele byli zawsze niesamowicie zaskoczeni wynikami z raportu Carverticala/AutoDNA, wybrałem się na wycieczkę w kierunku Berlina. Tam znalazła się oto i ona:

B9 Avant, 2017 rok, 177kkm., bezwypadkowa od 1-go właściciela. Całe szczęście nie czarna, a w szarym Manhattanie :)

Poprzedni właściciel wrzucił chyba 90% budżetu w wygląd samochodu, aniżeli w funkcje. Co osobiście mi nawet pasuje, bo nie jestem wymagający w funkcje. Po przeskoczeniu z B7, która prawie nic nie miała to i tak dużo nowego. ;)

  • pakiet Sline wewnętrzny
  • pakiet Sline zewnętrzny
  • obniżone zawieszenie
  • oświetlenie zewnętrzne, logo audi w drzwiach
  • kolorowe ambiente wewnątrz
  • panoramiczny dach
  • klima 3 strefowa
  • lampy LED 
  • MMI Navigation
  • kolorowy ekran miedzy zegarami(całe szczęście ma fizyczne wskazówki :D)
  • czujniki parkowania przód+tył
  • podgrzewane lusterka
  • AutoHold
  • i inne o których teraz nie pamiętam :P
  • brak grzanej d*py :|
  • brak radarów
  • brak asystenta pasa ruchu
  • brak składanych lusterek
  • brak zewnętrznych kamer
  • brak fotrochormów
  • brak jakiejkolwiek elektryki foteli
  • i wiele innych braków o których istnieniu nawet nie wiem

Dotychczas po zakupie:

  • kompletny serwis olejowo filtrowy silnika
  • wymiana oleju w skrzyni, po 4kkm druga wymiana z filtrami
  • gumowe dywaniki
  • wyłącznik Start/Stop z aliexpress
  • gumowe zaślepki kielichów
  • Opony zimowe GoodYear UltraGrip 
  • włączony test zegarów
  • włączony asystent świateł drogowych
  • czerwone lampki w drzwiach
  • mod spójności oświetlenia wnętrza - lampka led w schowku :P
  • Rotory 19" 8W0601025CG + HANKOOK VENTUS S1 EVO2 245/35R19 93Y
  • Android Auto
  • kamera cofania
  • rozrząd przy 184kkm
  • kamerka 4k P&P

W planie:

  • może wymiana zacisków z jednotłoczka na czterotłoczek i tarcze 338 mm

Póki co jestem bardzo zadowolony, oko cieszy codziennie. :) Byle się 0CK nie zesrała ^^ 

_DSC6339_edit.jpg_DSC6341_edit.jpg_DSC6328_edit.jpg

Edytowane przez M4R1O
update

Opublikowano

Bardzo ładna i wyposażenie również ok :good:Bezawaryjności. 

Opublikowano
15 godzin temu, M4R1O napisał:

kolorowy ekran miedzy zegarami(całe szczęście ma fizyczne wskazówki :D) 

 

Co do tego punktu można by dyskutować czy na szczęście. Chyba dla większości tutaj obecnych był to punkt "must have" na liście wyposażenia, dla mnie również. VC jest po prostu genialny :wink: W moim przypadku napisałbym raczej, szkoda że nie ma VC:decayed: Każdy ma własne upodobania i kryteria, więc skoro Tobie tak się podoba to jest ok:wink:

Poza tym gratuluję zakupu i bezawaryjnej jazdy:thumbup1:

 

 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
4 godziny temu, Muskel1 napisał:

 

Co do tego punktu można by dyskutować czy na szczęście. Chyba dla większości tutaj obecnych był to punkt "must have" na liście wyposażenia, dla mnie również. VC jest po prostu genialny :wink: W moim przypadku napisałbym raczej, szkoda że nie ma VC:decayed: Każdy ma własne upodobania i kryteria, więc skoro Tobie tak się podoba to jest ok:wink:

 

 

 

Tu się muszę zgodzić niestety, VC to jedna z najfajniejszych rzeczy w moim Audi. Już w B8 nie patrzyłem nigdy na fizyczne zegary, tylko miałem cyfrowy prędkościomierz ustawiony na FIS i było to dla mnie dużo bardziej czytelne. Gdybym kupił samochód bez virtual cockpit to był by to dla mnie punkt nr.1 na liście modów:decayed: Ale ważne, że autorowi się podoba jak jest :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak, nie neguje VC, tylko po prostu nie miałem z nim styczności. Gdyby w tej A4 był VC, całkiem możliwe, że dołączyłbym do waszego fanklubu. :) A tak nie wiem co tracę i mnie to nie boli  :P
Moim głównym celem zakupowym była dobra, ładna sztuka. Nie łatana przez Mirków na bezwypadek jak np ta A5. Inaczej można i rok szukać odpowiedniej sztuki z konkretnym wyposażeniem. :)

a5.png

Dziś dotarły z chin brakujące wtyczki, także jutro montaż czerwonych lampek. Co ciekawe wtyczki maja wszystkie oznaczenia VW i opis BELGIUM :P

Edytowane przez M4R1O

Opublikowano
17 godzin temu, M4R1O napisał:

Powiem tak, nie neguje VC, tylko po prostu nie miałem z nim styczności. Gdyby w tej A4 był VC, całkiem możliwe, że dołączyłbym do waszego fanklubu. :) A tak nie wiem co tracę i mnie to nie boli  :P
Moim głównym celem zakupowym była dobra, ładna sztuka. Nie łatana przez Mirków na bezwypadek jak np ta A5. Inaczej można i rok szukać odpowiedniej sztuki z konkretnym wyposażeniem. :)

a5.png

Dziś dotarły z chin brakujące wtyczki, także jutro montaż czerwonych lampek. Co ciekawe wtyczki maja wszystkie oznaczenia VW i opis BELGIUM :P

Gratuluje zakupu:) 

Podeślij link do Ali z tym zestawem czerwonych lampek.

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, pipen napisał:

Gratuluje zakupu:) 

Podeślij link do Ali z tym zestawem czerwonych lampek.

Dzięki :)

Podsyłam link do wątku który zawiera całą instrukcje i posty z linkami.

 

Opublikowano
  • Autor

Zamontowane, od razu lepiej :D

IMG_20211113_163622.jpg

Opublikowano

Co do wyposażenia nie jest ani najwyższych ani najniższych lotów. Powiedzmy powyżej średniej co przy tej historii auta jest strzałem w 10. Gratulacje.

Opublikowano
  • Autor

Wjechał ultra mega optyczno-pedantyczny mod spójności oświetlenia wnętrza. :lol: Swoją drogą, czy ktoś wie dlaczego zastosowali zwykłą żarówkę(na bogato, bo Toshiba) zamiast LEDa w schowku?

IMG_20211122_215148.jpg

Opublikowano

Jak wymieniłeś lampkę? U mnie po wyciągnięciu wydaje się jakby kabelek był za krótki i nie da się do końca wyciągnąć, a nie chciałem nic urwać :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, BlackM4mba napisał:

Jak wymieniłeś lampkę? U mnie po wyciągnięciu wydaje się jakby kabelek był za krótki i nie da się do końca wyciągnąć, a nie chciałem nic urwać :eusathink:

Rzeczywiście jest dość krótki, możliwe że łatwiej jest zdejmując schowek. Nie mniej jednak, wtyczka ma dwa zabezpieczenia po bokach do wciśnięcia. Sama lampka jest podobna do tych standardowych drzwiowych, ale ma inne gniazdo oraz metalową obudowę. Obudowę bez problemu ściągniesz wspomagając się płaskim śrubokrętem. ;)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja po wiosennym PIMP MY RIDE :)
Parę godzin pracy ale efekt satysfakcjonujący :D Żal wyjeżdżać z garażu :P 

  • Mycie
  • Zaprawki od kamieni
  • Przelot pastą Menzerna 3500
  • Wosk Soft99 Fusso Coat
  • Wycieraczka Soft99 Glaco
  • Opony Soft99 Tire Wax

IMG_20220430_182741.thumb.jpg.8c7ff71e8f64782c33a43046c4ca6b8c.jpg

IMG_20220430_182809.thumb.jpg.6b37c93708a48c6d97f833a1920aeb40.jpg

Opublikowano

:thumbup1: To tak jak z gotowaniem, godziny spędzone na przygotowaniach, gotowaniu i po 10 min. zjedzone:decayed: Ale potrawa wyśmienita i zawsze się opłaca:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Parę fotek, które strzeliłem na Chorwacji. Chociaż tyle zostało z tegorocznych wakacji :) 

Miał być stresujący wjazd na Sveti Jure, lecz po ujrzeniu 200 metrowej kolejki samochodów do wjazdu do parku zrezygnowałem i wjechał plan B. Jeziorka w okolicy miasta Imostki. LOKALIZACJA

Poza tym bardzo spodobał mi się wynik spalania. Średnia z całego wyjazdu to 5,7l przy autostradowym przelocie 130-140 km/h i spokojnej jeździe po okolicznych wioskach. :D 

_DSC6468_edit.thumb.jpg.07070471e54bf0543310228fadd66b5f.jpg

_DSC6466_edit.thumb.jpg.56955dfb0dbcedfd9f02f77a1ec29f22.jpg

 

Widokowy postój przy autostradzie LOKALIZACJA

_DSC6412_edit.thumb.jpg.6fa229ccd4b4f989b9a5e01d8d25439c.jpg

Opublikowano

B9 zwłaszcza z zewnętrznym S line bardzo ładnie prezentuje się. :thumbup1: VirtualCocpit jest fajny, ale klasyczne zegary bardziej przekonują mnie. ;)

Odnośnie modów @siemian doradzi co i jak, ale też ogarnie części.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.06.2022 o 00:12, george napisał:

B9 zwłaszcza z zewnętrznym S line bardzo ładnie prezentuje się. :thumbup1: VirtualCocpit jest fajny, ale klasyczne zegary bardziej przekonują mnie. ;)

Odnośnie modów @siemian doradzi co i jak, ale też ogarnie części.

Dokładnie, obowiązkowo z obniżonym zawiasem :) 
Na ten moment nie mam pomysłów na mody, a wymienianie czegoś co mam na ciut lepsze za grube tysiące mnie nie interesuje :P 

@siemiana mam pod nosem. Jakby co to wiem gdzie się odezwać :D 

Opublikowano

Piękne widoki:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.