Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 45TFSI avant quattro Quantum Grey 2022 - Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Tu Tomek ze  Szczecina. Petrolhead, motomaniak, automobilista ; zwał jak zwał. Kocham auta, mam ich kilka. Między innymi Audi A4.

Moja przygoda z A4 zaczęła się w 2019 kiedy to odebrałem swojego sedana 40tfsi z napędem na przednią oś. Auto wzięte jako nowe, z przeznaczeniem na daily. Z biegiem czasu okazało się fantastycznym pojazdem z kilkoma małymi mankamentami: zbyt małym bagażnikiem, gubieniem trakcji na sliskiej nawierzchni oraz (z biegiem czasu) za słabym przyspieszeniem.

Autem bezawaryjnie zrobilem 32.000km w trzy lata. Wyjątkowo mało z uwagi na pandemię. Po trzech latach podjąłem decyzję o zmianie auta i zamówiłem kolejne A4, tym razem eliminując mankamenty mojego dotychczasowego egzemplarza.

Pod koniec maja, odebrałem skonfigurowane przeze mnie w grudniu A4 Avant Quattro 45TFSI w kolorze Quantum Grey.

Z wyposażenia:

S line zewnętrzny

S line wewnętrzny

19" rotor

Lakierowane zaciski hamulcowe

Matrix Led

Panoramiczny dach szklany

Virtual cockpit

Pakiet travel

Rozszerzony Pakiet Czerń

Klimatyzacja 3 strefowa

Pół skórzana tapicerka

Kierownica spłaszczona  na dole

Elektrycznie otwierana klapa bagażnika

Wnętrze: szczotkowane alu + piano black

I kilka innych o których pewnie zapomniałem.

 

Autem przejechałem 600 kilometrów i jestem zakochany. Udało mi się wyeliminować mankamenty mojej poprzedniej A4.

 

Planuję drobne wizualne modyfikacje. Jedna z nich wjechała już dziś; logo Audi Sport na przednich zaciskach hamulcowych. Kolejne przedstawię za jakiś czas.

 

Dwa pierwsze zdjecia przedstawiaja moje poprzednie A4. Kolejne już aktualne.

Pozdrawiam

IMG-20220526-WA0011.jpg

IMG-20220526-WA0012.jpg

IMG-20220526-WA0010.jpg

IMG-20220526-WA0009.jpg

IMG-20220526-WA0008.jpg

IMG-20220526-WA0005.jpg

IMG-20220526-WA0006.jpg

IMG-20220526-WA0007.jpg

IMG-20220526-WA0004.jpg

IMG-20220526-WA0003.jpg

IMG-20220526-WA0000.jpg

IMG-20220526-WA0001.jpg

IMG-20220526-WA0002.jpg

Edytowane przez tomswierk

Opublikowano

Gratulacje i kolejnej bezawaryjnej jazdy! Auto wygląda super:thumbup1:

Jedynie rotory jak dla mnie nie pasują w B9, być może opatrzyły mi się poprzez te kilka ostatnich lat. 

Opublikowano

Piękne Panie ? Banan Ci nie zniknie. Ja mam prawie 3 lata i codziennie banan i takie auto to podstawa, a nie wsiadasz do byle czego ze smutkiem czy rutyną.?

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

:hi:witamy na forum

ładna A4-ka :D jak tam temat z S7 ? poszła już?

Opublikowano

bardzo ładny egzemplarz :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Hubertus01 napisał:

:hi:witamy na forum

ładna A4-ka :D jak tam temat z S7 ? poszła już?

Domyslam sie ze pytasz o auto Marka. Ja nie jestem Petrolhead No1. Ja jestem Petrolhead No2. :)

z Markiem się znamy ale nie jestesmy tą samą osobą.

Nie wiem czy sprzedał.

Edytowane przez tomswierk

Opublikowano
Godzinę temu, tomswierk napisał:

Domyslam sie ze pytasz o auto Marka. Ja nie jestem Peteolhead No1. Ja jestem Petrolhead No2. :)

z Markiem się znamy ale nie jestesmy tą samą osobą.

Nie wiem czy sprzedał.

a widzisz zmylił mnie Twój opis i lokalizacja :D 

Opublikowano
  • Autor

Doszedł czerwony akcencik na przednim zderzaku.

img_20220530094911_20220530_154611_zmniejszamy_pl.jpg

img_20220530094929_20220530_154559_zmniejszamy_pl.jpg

img_20220530094947_20220530_154552_zmniejszamy_pl.jpg

Opublikowano

jak w KIA, super :grin:

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, marcin_o23 napisał:

jak w KIA, super :grin:

Myślisz? 

Ja nie mam przekonania...

Trochę pojeżdżę i jak się opatrzy to odkleję.

Ps. IMHO bardziej jak Hyundai i30n :D

 

Opublikowano

możliwe, napewno coś koreańskiego :D:wink:, ja ogólnie nie ogarniam tych czerwonych dodatków w autach, żółtych w mercedesach :grin:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, marcin_o23 napisał:

możliwe, napewno coś koreańskiego :D:wink:, ja ogólnie nie ogarniam tych czerwonych dodatków w autach, żółtych w mercedesach :grin:

Tzn ja odczucia mam takie;

pasuje i mi to nawet, koreluje z zaciskami i tylnym oświetleniem ALE d*py nie urywa. Myślałem że będzie fajniej.

Póki co zostawię.

 

Opublikowano
14 godzin temu, marcin_o23 napisał:

możliwe, napewno coś koreańskiego :D:wink:, ja ogólnie nie ogarniam tych czerwonych dodatków w autach, żółtych w mercedesach :grin:

E tam. Patrz jakie mam Aygo w automacie na specjalne zamówienie. Czekałem w 2017 roku 4 miesiące. ?Przepraszam za zaśmiecenie Toyotą tak zacnego wątku.:facepalm:

17528BD7-F58D-4CD9-A8F4-3C0FAC28024C.jpeg

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

co kto lubi, ja nie kumam co w tym ładnego :wacko:, chyba że to wersja ULTRA :decayed: to tam pasuje wszystko

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Petarda. Szkoda że materiałowe fotele..

Opublikowano
47 minut temu, marcin_o23 napisał:

co kto lubi, ja nie kumam co w tym ładnego :wacko:, chyba że to wersja ULTRA :decayed: to tam pasuje wszystko

Wszystko zależy od samochodu i nie można tego wsadzić w jeden koszyk. Mini Cooper S Works bez kolorowych dodatków to jak facet bez miecza.  ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Petarda. Szkoda że materiałowe fotele..

Pół skóry. Nie chciałem full skóry. :wink:

pozdrawiam

Opublikowano
Godzinę temu, tomswierk napisał:

Pół skóry. Nie chciałem full skóry. :wink:

pozdrawiam

Jak nie masz małych dzieci to dobry pomysł, bo w lecie czasami daje skóra w d*pę. :decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, tomswierk napisał:

Pół skóry. Nie chciałem full skóry. :wink:

pozdrawiam

a sorry patrzyłem na ta jedną fotę na której widać cockpit wyglądało jak materiał. Półskóra najlepsza:D Ja mam z alkantarą ale materiał lepszy jak dla mnie;)

Opublikowano

Piękna sztuka. Na pewno będzie cieszyła niezawodnością. Kolorek bardzo ładny, no i wypasik wewnątrz :naughty:

Pomyśl nad listwą zew s-line by zrobić ją na czarno w całość bądź tak jak u mnie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.