Treść opublikowana przez michalrsr
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avj-oliwka-232743/#post2809707
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
NAKŁADKA OSŁONA ZBIORNICZKÓW AUDI A4 B6 ORYGINAŁ (2887628231) - motoAllegro a ta lewa to chyba uzywka 4 dyszki ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ---------- .... folia
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
Po udanej przygodzie z moim poprzednim wozidełkiem jakim był sejek :-) przyszedł czas na przygodę z audi. Zdjęcie Seja i co było w nim w ostatniej fazie zrobione : Silnik 1.4 16v + skrzynia 6speed Buda jak widać gładko nisko szeroko Wnętrze w jasnej skórze z AUDI TT :-) no i wszystko jasne Zawieszenie airride Koła mangels poszerzane 8 i 9J To z grubsza o przeszłosci <br /><br /> A teraz trochę o Audi Jest to A4 z 2001 roku z silnikiem 1.8t Quattro. Zmiany jakie zdążyły już zajść w aucie to min -Pakiet USA klapa lampy -koła wzór mercedesa 19" -zawieszenie pneumatyczne -kpl osłon na silnik -radio zmienione na navigation plus -grill pomalowany w czarny połysk -cziptjuning I jeszcze zdjęcie wozidełka na niedziele :-) <br /><br /> <br /><br />
-
B6 DIVISION
Ja kupowałem w tamtym roku colorsata za chyba 280 zł a w środku oryginał był
-
JET CLEAN TRONIC czy ktoś stosował opinie
Moj znajomy pracuje na takim jecie i mówi że naprawde jest poprawa, silnik chodzi tylko na tym środku do czyszczenia który jest naprawde dobry. Przykład seat altea mojego brata przed czyszczeniem i po wczesniejszym programie 138km a po czyszczeniu 149 km więc jak ktoś ma możliwość to ja POLECAM !!!
-
Licznik
Takie pytanko mam za bardzo się nie natknąłem na taki temat więc postanowiłem się dopytać. Mianowicie mam licznik z pełnym fisem i chciałbym mieć z fisem kolorowym :-) czy wogole ma to prawo działać ??
-
Na zimnym chodzi jak czołg
Zawór upustowy bov, jutro podmienie z kumpla zaworem ma taki sam. Swiece były wkładane w tamtum roku nowe tak samo jak powietrza ( sportowy) i palowa wszyatko jakieś 10 tyś temu. Dziś wymieniłem w sumie nowe świece na nowe i to samo, zobaczymy co bedzie po podmiance zaworu
-
Na zimnym chodzi jak czołg
Oczywiscie 1.8t na zimnym chodzi jak czołg, jakby czasem na 3 garach, potrafi po odpaleni zgasnac po paru sekundach. W czasie jazdy ze stałą predkoscią potrafi zacząć przerywać, dodanie bądz ujęcie gazu pomaga. Potrafi tez zgasnać podczas wysprzęglania. Błędów nie ma przeplywka nowa, cewki dwie wymienione. Założony jest zawór upustowy properfect.
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Zawieszenie złożona jakieś 2 tyg temu. Wszystko bardzo fajnie wyszło jutro postaram sie wsadzic jakieś foto
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Sam składam, mam robione identyczne jak allgrundo, kolega od nich kupował i tokarz mi zrobił na wzór więc jest git
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
no ja od razu postaram sie zrobić na gotowo, bo potem bede tak jezdził cały czas jak coś nie dokoncze bądz zrobie na sztukę, ps właśnie skończyłem składać okucia
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
b6 1.8t 4wd ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- Już jedno auto z airem za mną więc nie bedzie może tak żle
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Podłączam się od poniedziałku biorę się za składanie mojego zestawu air ride, podzespoły jakie używam to 2x camozzi 5/2 w miarę szybkie zawory zobaczymy jak w praktyce, kompresor viair 480c chrom, okucia robione na wzór allgrundo też aluminiowe amorki seria. Postaram się na bierząco wrzuciać tu foty z postępami
-
Problem z kodem navi
Panowie kupiłem sobie nawigacje z kodem i po podłączeniu i wpisaniu kodu kod nie wchodzi. Kod jest raczej prawidłowy ponieważ mam instrukcję i jest tam numer radia na wlepce i ten kod. Miałem concerta, co muszę zrobić żeby to bujnęło ?? ---------- Post dopisany 04-07-2012 at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2012 at 10:27 ---------- Navi odpalona brakowało jednego +12 w kostce. teraz mam inny problem nie działa podświetlanie klawiszy, czym to może być spowodowane ? który kabel odpowiada za podświetlanie ?/
-
[B6 AVJ] Moja Oliwka
Wkleje po weekendzie bo dziś jade na centozlot :-) Jest jeszcze w garażu mercedes heckflosse w110
-
[B6 AVJ] Moja Oliwka
Nie kierownice zmieniałem bo chciałem przyciski w kierze do sterowania zawieszeniem
-
[B6 AVJ] Moja Oliwka
Tak wygląda moja a4 na sezon 2012 Us pack , Gwint KW ( narazie potem air jak bede miał czas) felgi 19" http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/09c13500226cf56b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b31c37dfc8cf5654.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/550a342373b55383.html
-
[B6 AVJ] Sprzęgło
A w quattro jest średnica taka sama jak w ośce ?
-
[B6 AVJ] Sprzęgło
Własnie dziś zrobił mi kolega program i zaczeło się ślizgać sprzęgło. Teraz pytanie po pierwsze czy w 1.8 t jest dwumasa ? jak tak to od czego pasuje sztywne koło, a jeżeli jest jednomasa to od czego pasuje mocniejszae sprzęgło. Kiedyś u kumpla robiliśmy tt było 270km i było załozone koło od g60 i sprzęgło od scharana 2.3 chyba. Czy ktoś słyszał o takim zestawie czy zmiana sprzęgła na nowe pomorze (słyszałem że nie da rady seria nawet nowa) U mnie jest teraz 195km
-
[ALL] Kolor Felg
polerka była nawet zaczęta, ale zrezygnowałem dlatego ze mi .... pod praca psy sikają :-)
-
[ALL] Kolor Felg
No jak narazie to na sezon letni czeka klapa USA lampy przednie no i air sie klei, a w zime jest gewint
-
[ALL] Kolor Felg
Srebrnych nie chce. Myślę własnie o kremowym własnie w kolorze foteli lub w kolorze dekorów :-)
-
[ALL] Kolor Felg
Panowie potrzebuje porady. Na jaki kolor pomalować felgi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3add6c85fb526bb.html Samochód zielony jak widać wnętrze beżowe
-
[ALL B6] Nie można otworzyć drzwi
Tzn z tym centralnym jest tak że, to jest generalne angol niedawno przełożony i nie podłączałem jeszcze tylnich drzwi wogole bo jak podłączam kostke to zamkną sie drzi i za 5s robi takie trrrrrrrrr w zamku :-) Nie zdązyłem jeszcze tego ogarnąć porostu gdybym wiedział gdzie podać prąd to może by bujneło
-
[ALL B6] Nie można otworzyć drzwi
a które kable są od centralnego ? moze podam prąd na któryś i se otworza ??