Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    . no ja jutro do tyry koniec
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak po sylwestrze
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Kurcze szok z tym audi ale to już wydaje mi sie ze było planowane .klys na giełde to chyba nie po szopach tzeba lukac .Unas bod blok nie nie obrażając nikogo czesto z zgierza jezdza po nocach ze 3 mc temu somsiadowi wzieli golfa 4 i sie nie znalazł do tej pory
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Remik ale ty za szybko latasz fajnie to wyglada to jest taka samochodowa kamerka ?
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Masa dobra
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak po pasterce chłopaki kacyk jest
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj oj obi usmiechni sie pisałem ze by ci doradzic na nastepny rok .Najlepszego wszystkim zycze
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    sie obudziłes ludzie rezerwacje robia 2/3 mc wczesniej nic nie słyszałem o wolnych mieiscach [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 22:51_________________________________________________tobi uzupełni profil
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Znalazłem jeszcze tansza za 1400zt też w dobrym stanie ale niestety juz nie wy tym roku
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wygladasz jak jakiś zboj [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:55_________________________________________________mariusz no fakt lepiej Poprawie następnym razem [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:56_________________________________________________http://sprzedajemy.pl/nawigacja-audi-a4-rns-e-rnse-polskie-menu-2008rok,192077 A propo ja poprosze to http://srebro.b-52.com.pl/numer-wzoru01920-bizuteria-srebrna-znaczki-audi-wzor-5-spinka-mankiet.html a ty jak nie wiecie co kobiecie kupic
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU PREZENTY POD CHOINKA
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew:nie moge z was klys haha defibrator co to jes [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:09_________________________________________________marcindlug ta ostatnia mikołajka ma parcha na dylku
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rkwon jak mozesz zdjac te felsony , znalazł sie szczesliwy nabywca
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    haha jak cie zobacze to ci pomacham
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy ktos z was spodkał sie z czyms takim http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=1976764772&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=4
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widzieliscie ta kose juz Audi S3 3.2lt Turbo 800PS HD(720p) takie cos z a4 wymodzic
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Można by było o 20 się spotkać w niedziele .Nejman to śmiech na sali
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://tablica.pl/oferta/audi-a4-s4-limited-edition-18-turbo-180km-unikat--IDwLVF.html JEDYNA taka w polsce
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bryka ktos dzis na gocardach
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to musimu cos ustalic bo pod chmurka sie nie uśmiecha
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mamy daszek [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 10:48_________________________________________________a monofaktura pod kinem
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moze u nas pod blokiem klys
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ładne ma nogi [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 23:32_________________________________________________mam do kupienia zegary z pełnym fisem z manetyka tylko fis ma wypalone jakies linie czy to jest do naprawy ? [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 23:34_________________________________________________a i jest od anglika bedzie chodził pasuja kosci
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    waga moja 102kg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.