Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
. no ja jutro do tyry koniec
-
Spociki Łódzkie
jak po sylwestrze
-
Spociki Łódzkie
:hi:Kurcze szok z tym audi ale to już wydaje mi sie ze było planowane .klys na giełde to chyba nie po szopach tzeba lukac .Unas bod blok nie nie obrażając nikogo czesto z zgierza jezdza po nocach ze 3 mc temu somsiadowi wzieli golfa 4 i sie nie znalazł do tej pory
-
Spociki Łódzkie
:hi:Remik ale ty za szybko latasz fajnie to wyglada to jest taka samochodowa kamerka ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Jak po pasterce chłopaki kacyk jest
-
Spociki Łódzkie
oj oj obi usmiechni sie pisałem ze by ci doradzic na nastepny rok .Najlepszego wszystkim zycze
-
Spociki Łódzkie
sie obudziłes ludzie rezerwacje robia 2/3 mc wczesniej nic nie słyszałem o wolnych mieiscach [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 22:51_________________________________________________tobi uzupełni profil
-
Spociki Łódzkie
Znalazłem jeszcze tansza za 1400zt też w dobrym stanie ale niestety juz nie wy tym roku
-
Spociki Łódzkie
Wygladasz jak jakiś zboj [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:55_________________________________________________mariusz no fakt lepiej Poprawie następnym razem [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:56_________________________________________________http://sprzedajemy.pl/nawigacja-audi-a4-rns-e-rnse-polskie-menu-2008rok,192077 A propo ja poprosze to http://srebro.b-52.com.pl/numer-wzoru01920-bizuteria-srebrna-znaczki-audi-wzor-5-spinka-mankiet.html a ty jak nie wiecie co kobiecie kupic
-
Spociki Łódzkie
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU PREZENTY POD CHOINKA
-
Spociki Łódzkie
:polew:nie moge z was klys haha defibrator co to jes [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:09_________________________________________________marcindlug ta ostatnia mikołajka ma parcha na dylku
-
Spociki Łódzkie
rkwon jak mozesz zdjac te felsony , znalazł sie szczesliwy nabywca
-
Spociki Łódzkie
haha jak cie zobacze to ci pomacham
-
Spociki Łódzkie
Czy ktos z was spodkał sie z czyms takim http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=1976764772&ars_source=ars&ars_socket_id=5&ars_rule_id=4
-
Spociki Łódzkie
Widzieliscie ta kose juz Audi S3 3.2lt Turbo 800PS HD(720p) takie cos z a4 wymodzic
-
Spociki Łódzkie
:hi:Można by było o 20 się spotkać w niedziele .Nejman to śmiech na sali
-
Spociki Łódzkie
http://tablica.pl/oferta/audi-a4-s4-limited-edition-18-turbo-180km-unikat--IDwLVF.html JEDYNA taka w polsce
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
bryka ktos dzis na gocardach- Spociki Łódzkie
no to musimu cos ustalic bo pod chmurka sie nie uśmiecha- Spociki Łódzkie
mamy daszek [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 10:48_________________________________________________a monofaktura pod kinem- Spociki Łódzkie
moze u nas pod blokiem klys- Spociki Łódzkie
ładne ma nogi [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 23:32_________________________________________________mam do kupienia zegary z pełnym fisem z manetyka tylko fis ma wypalone jakies linie czy to jest do naprawy ? [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 23:34_________________________________________________a i jest od anglika bedzie chodził pasuja kosci- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie