Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no mozna zrobic piwko kiełba to jak
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak w 2 ja jeszcze jestem
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema . A moze ktoregos dnia sie ustawimy na jakims orliku i pykniemy w piłe ? Klys ja chetnie wpadne na grila tylko ze wczesnie 15 ;16
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema Klys Co filmik ....http://www.liveleak.com/view?i=614_1335191049 Ale te baby sa pojebane
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klys jak bys sie dzis nudził podjedz zobaczyc te zerowki
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.slonecznapolana.neostrada.pl/galeria.htm wypad na weekent basen jest domki sa ^^
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://sprzedajemy.pl/audi-a4-benzynalpg-automatyczna-skrzynia-biegow,568007 .Siema wszystkim ... Panda co z tym radiem chcesz
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema ... Klys takie zamawiasz ? ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- http://allegro.pl/diody-rurki-6x-smd-c5w-8-5-c10w-dioda-rurka-smd-hq-i2223710944.html ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- Czy takie zamowimy ? http://allegro.pl/zarowka-led-39mm-4xsmd-5050-can-bus-w5w-t10-canbus-i2196129099.html ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- Moze ktoś doradzi czy drogie czy tanie beda lepsze :]
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://elpik.pl/radia-samochodowe/2328-radioodtwarzacz-jvc-kd-r311ey.html takie cos ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ---------- http://elpik.pl/glosniki-30cm-12/2494-glosnik-ltc-12-4e-600w.html Gizmo takie zapodaj na tył
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak co mam nowe jvc znaczy uzytkowane 2 miechy zmieniłem auto i niestety nie mam gdzie wsadzić
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema wszystkim . z tego co wiem to sie roznia omami samochodowe maja 3czy4 a domowe 6 cos takiego
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tuning
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na klaoryferze tam w c**j mał miejsca jest na taki spot
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no i ja moge taki trunek załatwić i nie tylko bo jeszcze śliwowice własnej roboty ^^ a świniaka bym ojebał
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No zapodaj foteczki ---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:22 ---------- No feluneg wyglada dobrze . Natym Modem to ja bym sie nie zastanawiał ---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:25 ---------- Gdzie mozna dzis jechac Nudy
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No no widze ze inwestujesz musze zobaczyć jak ten feluneg sie prezentuje na autku .A tak wogle to siemanko wszystkim
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema . masz troche do nasrobienia i Rameczki czekaja jak ci jakieś zostaną to wezme jedną No zostanie jedna ---------- Post added at 00:27 ---------- Previous post was at 00:26 ---------- A co tam sie stało tak sie obiadłeś
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema . masz troche do nasrobienia i Rameczki czekaja
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema i nara ide jaja swiecic klys jak tam
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :grin::grin: ---------- Post added at 11:05 ---------- Previous post was at 09:38 ---------- http://kwejk.pl/obrazek/1070025/na,drodze.html Mocne :shock3: Siema . No mocne filmiki dajesz w swieta urwał
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No naprawde Parch
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Same problemy a wystawic sie jest ciezko chyba ze jedz sobie róg janosika a pomorskiej ^^ tam moj tata rozwalil samocho wiec miejsce mi znane No tam to sie wala non stop dzis 2 Baby poszły w bok ---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:41 ---------- Klys pogadam dam znac co i jak ---------- Post added at 21:42 ---------- Previous post was at 21:42 ---------- A co klys Xenony zakładasz ?
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no chcialem jakies piweczko zmontowac to nie ma z toba kontaktu ---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:39 ---------- w takim razie juz nie chcemy wiedziec co to jest i tego ogladac piwosza jeb..... jakos w święta czy coś ^^ jutro kupie tele ---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:11 ---------- OOOOOOOOOOOOOOOOOOO kurcze a ile taki tuning
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Same problemy a wystawic sie jest ciezko chyba ze jedz sobie róg janosika a pomorskiej ^^

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.