Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michail55

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michail55

  1. pozatym ze korozja go strasznie dowala to autko w miare fajne
  2. nie o to chodzi ja uwazam ze mozna zostac przy b7 3.0tdi i zrobic ja na tyle samo koni spokojnie ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------
  3. ja wole dorian yates nox pump tylko musi byc ori USA z geranium tak samo mesomorph
  4. mysle ze nie poniewaz u ciebie v6 a tam v8 czyli 8 pompek do tego kolo 16litrow oleju napedowego i nadwozie aluminiowe duzo drozsze w naprawie niz nasze, tam jest pneumatyka ktora kocha sie psuc jeden amortzator to koszt od 2000 do 4000tys nawet amory do zwyklej kosztuja swoje, spalanie tez bedzie wieksze niz w twojej ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ---------- Audi A8 Klub Polska :: [D3 06 4.2TDI ] Opinie na temat silnika i oglnie eksploat dyskusja na ten temat
  5. i niebotyczne koszty utrzymania wielkie spalanie duzo pompek i aluminium nawet dla bogatego jest to drogi samochod
  6. nie wiem czemu mam takie wrazenie ze jest zmienny rozklad pracy kol
  7. Na YT W drugiej części filmiku avancik boseron napisz chłopakom w wolnej chwili dokładnie jak było z tą X3 bo Ci spokoju nie dadzą tutaj chyba byl naped syncro
  8. Pabla beja coraz piekniejsza
  9. Umie ktos zalozyc drugi ic do b7??
  10. ja ide spać panowie może następnym razem dzieki za sms
  11. powiedzcie mi czym skleic pozniej lampe? wie ktos czym klei ten gosciu z filmiku ktory wrzucilem powyzej?
  12. podjedz do mechanika bo mozesz cos uszkodzic wiem z doswiadczenia wymieni ci za 20zl
  13. Grubsza łapa i pasowało by do Michaila
  14. witajcie jaki fmic pod silnik 2.0 tdi blb i turbo caha obecnie jest 182konie i turbo dziura. gdzie mozna kupic fmic wraz z rurami i cala reszta prosze tez o podanie co mi bedzie potrzebne
  15. tzn na tamtym filmiku to jest 15 minut tylko skrocone
  16. smakuje jak karma dla psa i ma wielkie capsy dostalem za darmo ale wywalilem do kosza chyba ze myle universal cuts
  17. niezle piotrek oby tak dalej. na moje oko bardzo dobrze zrobiony ektomorfik fajna genetyka!. wez napisz na pw jakie suple ladujesz
  18. zbyt szybko wkleilem bedac pewien ze on ja rozkleja
  19. co ci lakierowal?? powiedz masz plan gdzie oddac na polerowanie swoja fure?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.