Treść opublikowana przez michail55
-
Wymiana rozrządu co i za ile
zagadaj do H4mm3R kupisz ori zestaw za dobre pieniadze
-
Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitac- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
waski co z ta turbawka prosze o kontakt priv ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- dzieki pablo za pamiec sms pojawie sie pazdzierniku bo mam jakos wolne chyba ze mi cos wstawia ale chce wpasc bo dawno mnie nie bylo na spocie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak to u mnie regenerujesz turbawy??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnego w Krakowie nie ma a gdzie jest pewny??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wie ktos gdzie mozna zregenerowac turbo w krk tylko chodzi mi o pewny zaklad- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mecze reprezentacji w TVP | Mundial 2014 - Mistrzostwa Świata w Brazylii podobno gdyby polsat przeją to bysmy mieli mecze w PPV- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo nie rob smaka bo tesknie za moja a4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jak bym mial hajsu tone to bym kupil takie cudo :shock3: moze ktos cos powiedziec wiecej o silniku 5.0 TDI V10 montowanego w phateonach i tuaregach ?? ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- zabawa golfem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe Waski rzeczywiscie taka sobie kuzwa to jest chyba marzenie kazdego taki woz nie no audi masakruje konkurencje od kilku lat zakochalem sie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chce takiego delikatnie puknietego z przodu bo i tak zmieniam zderzak od kopa na jakis s-line wiec nie bede stratny a pobawie sie z odnawianiem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tez tak uwazam z tym ze woz jest do oplat- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oferta - Audi A4 - Do sprzedania Audi A4 1.8 turbo 2009r. uszkodzony. Więcej informacji pod numerem telefonu 884 699 279 Oferta - Audi A4 - SPRZEDAM AUDI A4 2.0 TDI COMMON-RAIL 170 KONI -BI-XENON + LEDY -PARKTRONIK TYŁ -KLIMATRONIK -SENSOR DESZCZU -SENSOR SWIATEŁ -KO- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos zimnawy poranek ja tez bym chcial przyjechac na spota ale nie mam jak kazdy czwartek mam do wieczora- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a bo wszyscy tacy zapracowani:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o jakich sumach mowimy jesli chodzi o regeneracje i czy ktos wie gdzie taka ja porzadna robia?? albo kto moze zalatwic pewna turbawke od nas z forum? ---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- AUDI S4 RS4 +400 PS HAMULCE PORSCHE (2624844220) - motoAllegro :slina:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czemu nie chcesz wsadzić większej ? wsadzil bym ale nei wiem co musialbym jeszcze dokupic i ile by to wyszlo moim zdaniem szkoda pchać kase w większa turbinę do ahu. Chyba że chcesz robić go na duże moce, to wtedy wyjścia nie masz ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ---------- kompa też musisz zmienić nie chce robic mu wielkiej mocy jedynie 110km mu zrobie programem a moze znacie kogos kto regeneruje turbo i juz u niego ktos robil- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czemu nie chcesz wsadzić większej ? wsadzil bym ale nei wiem co musialbym jeszcze dokupic i ile by to wyszlo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
potrzebuje kupic turbine do 1z ahu 90km ma ktos jest to golf 3 tdi- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pany znalazlem takie audi a4 b7 jakie chce sedan 2.0t quatrro kolo mnie stoi jutro sie przejde spacerkiem do komisu i ogladne- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam bylo na spocie?? ja znow praca do pozna- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzieliscie to?? a tu male dopowiedzenie Wizje Prorokw - Prorok Jan - Apokalipsa: 7 Trb - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!