Treść opublikowana przez hombek1981
-
Wymiana sprzęgła i dwumasa???
To z allegro moze i wejdzie ale krotsza bedzie zywotnosc sprzegla, bo silnik mocniejszy jest. ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Tylko LUKa albo Sachsa bede montowal.Nie ma mowy o jakims innym wynalazku.
-
Wymiana sprzęgła i dwumasa???
DZieki rozumiem.
-
Wymiana sprzęgła i dwumasa???
Witam. Mam pytanie czy jak bede wymienial sprzeglo w najblizszym czasie mozliwe jest wyrzucic stare sprzeglo razem z dwumasa i wlozyc kompletne sprzelo bez dwumasy? Czy jet to mozliwe w tym silniku???
-
Wyskakujace biegi podczas jazdy.
Witam.Problem jest nastepujacy. Gdy dojezdzam do skretu lub skrzyzowania na 2 biegu lub wystartuje na 1 biegu, biegi sie po prostu "gubia". Pierwszy bieg wcisniety po puszczeniu sprzegla po prostu po przejechaniu kilku metrow auto zachowuje sie jakby bylo wcisniete sprzeglo albo jakby jechalo na luzie. Po ponownej redukcji wszystko wraca do normy. Nic nie slychac przy tym zjawisku. Zdarzylo mi sie to 2 raz w tym tygodniu. W czym moze byc problem??? Wybieram sie do mechanika za tydzien i nie wiem od czego wystartowac. Prosze o jakies sugestie. Dodam jeszcze ze ciezko wrzucic 1-ke i wsteczny na zapalonym silniku. Na wylaczonym jest bez problemow.
-
[A4 BFB] Czy ktoś może mi sprawdzić jaki musze kupić filtr paliwa
Maciek wyzej ma racje ma 4 wyjscia i tani to on nie jest. U mnie 85euro.Pozdro
-
Pompa paliwa
Witam. Sam niedawno ja wymienialem tylko ze wyciagnalem zepsuta pojechalem do sklepu i juz tylko dopasowalem. Dziala bez zarzutow i sporo zaoszczedzilem. Nie kupuj w ciemno. Po prostu wyciagnij stara i spisz numer. Pozdro
-
[ALL B6] Wymiana żarówek i naprawa blendy tylnej klapy. Audi A4 b6 sedan
Tez meczylem sie caly dzien z tym tematem. Wzialem mlotek i cienki srubokret i obrzezbilem cala srube dookola az plastik sam odszedl po podwazeniu srubokretem. Wymienilem na ledy i przykleilem na super glue. Do dzisiaj trzyma i swieci.
-
[B6 BFB] Zaparowane lefrektory
Wymienialem dwa dni temu zarowki na froncie. Zaparowaly mi lampy. Posprawdzalem wszystkie klapki sa podociskane spinaczami. Czy ktos ma jakis pomysl jak je teraz odparowac??? Czy tylko wystarczy pojezdzic troche na swiatlach. Dzieki z gory za sugestie. Pozdro
-
[B6 BFB] Nie działa oświetlenie schowka
Ide sprawdzic ta zarowke jeszcze raz. Mam jeszcze zapasowa to ja wrzuce.[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:59_________________________________________________Jutro sprawdze miernikiem czy tam wogole biegnie prad. Moze tez niestykac cos na zawiasach dzwiczek. Dzieki za pomoc. pozdro[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 01:22_________________________________________________Problem rozwiazany. Silownik byl rozlaczony z dzwidzkami. pozdrawiam
-
[B6 BFB] Nie działa oświetlenie schowka
Witam. Mam maly problem z oswietleniem. Nie dziala u mnie oswietlenie schowka. Sprawdzalem zarowke i bezpiecznik. Sa ok. Co jeszcze moge zrobic w tym temacie??? Pozdrawiam
-
[B6 BFB] Zimny silnik 2000-3000 obrotow czkawka na 3-4 bieigu
Panowie mam problem, ktory gnebi nie tylko mnie. Auto dostaje czkawki na obrotach niskich, jak wrzucam 3 bieg pod 2000 obrotow skacze a jak wychodzi powyzej 3500 to bol sie konczy. Na VGA nie ma bledow. Cala rama paliwowa dzis byla czyszczona, wtryski, pompa paliwa jest ok. Wszystko przetrzepane. Czy to wina przeplywki??? :confused4:W IRE leja czesto gowienko na stacjach wiec myslalem ze to wina paliwa lecz uklad paliwowy jest czysty teraraz. Niskie obroty to zlapie lekka czkaweczke. Na dobrze rozgrzanym silniku problem znika.[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 03:01_________________________________________________Dzieki za pomoc to odma pod kolektorem...
-
[B5 ADR] Kontrolka oleju
Witam. Mialem ten sam problem. Nie zastanawialem sie i kupilem nowa pompe olejowa. Problem zniknal. Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cork. Witam Wszystkich Serdecznie