Treść opublikowana przez gregski
-
B8 TrOOOOp
ale to podróbki są :gwizdanie: Uomatko, dzieki, ze mowisz, nie wiedzialem, ze sa podrobki...Serio. Gdzie sie trafiaja ciekawsze oferty? Niemcownia czy u nas?
-
B8 TrOOOOp
To mi sie podoba(na a5 stojacej na parkingu u mnie), ale chyba za nowe by ustrzelic uzywki?
-
B8 TrOOOOp
wlezie toto do mojego B8 ? http://allegro.pl/alu-felgi-18-5x112-audi-a5-nowe-rewelacja-i2038990116.html
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
dobry pomysl, niech ma jakas fajna funkcje!
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
super, wielkie dzieki. gdyby sie dalo to dzialam, bo bardzo mi zalezy na tej funkcji. a jesli nie, to moze wersja z czujnikami na kolach..
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
hill holdera moge sobie darowac, ale tyre pressure nie. od tego zalezy bezpieczenstwo przy szybkiej jezdzie oraz trwalosc napedu quattro.. dlaczego to nie jest seryjne.. wrrr.... myslisz, ze roznica polega tylko na sterowniku? moze mozna by go zamienic na 1AT ? znalazlem nastepujace info: pytanie tylo, czy da sie taki modul zamienic .. :?: z tekstu ponizej wynika, ze kodowanie pojdzie bez MMI...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wczoraj zamawiajac w audi zentrum berlin wiazke do AMI zogladalem z tego samego powodu przywieszki i nic nie znalazlem.. nie bylo takiego w gablocie.. na razie mam przyczepiony klucz do garazu. ale tez musze pomyslec o breloku z tego samego powodu.. czasem tez musze odpalic silnik jeszcze raz i wylaczyc, bo nie moge wyciagnac kluczyka wcale..
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
suuuper opis. niestety u mnie 1AS czy mozna w takim razie dolozyc system numer 1 do takiego setupu ?
-
B8 TrOOOOp
jest rewelacyjnie. autko ma pelnic role autostradowego pomykacza i spelnia ja doskonale.
-
B8 TrOOOOp
tlusto :-) bardzo lubie chemicznych, ale nie az tak duzo bym dal za koncert daft punk.. a ciesze sie z justice na openerze jade jak co roku od 7 lat
-
B8 TrOOOOp
z niemiec do niemiec, jestem z berlina oj, super, dzieki z goory! bro gonna work it out ! nie wobrazam sobie nie miec calej muzy ze soba w aucie
-
B8 TrOOOOp
wiazke 8k0051592 pomiedzy Audi Music Interface, a radiem concert.. taki numer przynajmniej znalazlem w jakims katalogu akcesoriow. w ETCE mial oznaczenie CAN, troche sie boje, ze nie bedzie pasowal. Pytalem tez w polecanej przez Ciebie firmie, ale nie podejmuja sie jeszcze przez co najmniej miesiac, z braku wtykow czy pinow.. Zobaczymy, na razie mam troche poczekac bo nie ma go w centralnym magazynie.. kurcze, skoro trzeba kodowac, to musze sie zabrac za soft.. mam kabelek fmy S-tech z Warszawy, ponoc dziala.. www.s-tech.pl tylko skad sofcik? nie mam sily przedzierac sie przez tysiace postow na forum.. :-/ moze ktos sie zlituje i wrzuci na maila?
-
B8 TrOOOOp
dzieki auto jest mocno cichociemne, bez znaczkow, w zasadzie nie widac ze to quattro. na zime 16", na lato chcial bym jakies 18"... Laguna, kabelek do AMI zamowilem w ASO, ale pewnosci, ze bedzie pasowal nie mam. czy bedzie trzeba cos przekodowac by AMI zadzialalo?
-
B8 TrOOOOp
najgorszy mozliwy kolor budy - czarna (w dodatku rysuje sie na potege - wodorozcieczalne lakiery), jasna tekstylna tapicera na ktorej widac wszystko, emerycki sedan zamiast kombi mlodego pistoleta, dyszel+manual = tragedia w miescie - wreszcie kupilem auto :> ale banan z geby nie schodzi. ryk doladowanego V6 przy zmiataniu szkopow z lewego pasa autostrady pieciuset niutonometrami bezcenny. lord vader sie chowa z tym swoim syczacym pyszczkiem szczeniecia )
-
B8 TrOOOOp
namawiam kolegow z 'wysokomocowa' wersja do napisania kilku slow o prowadzeniu sie auta.. jak sie takie autko rozni od serii w parametrach przyspieszenia do 100 kmh, elastycznosci itp? czy przy takiej mapie czujesz np, ze silnik jest bardziej elastyczny? lepiej sie smiga po kretym czy jest to tylko walka o wynik na prostej? i jeszcze: mieliscie okazje porownac swoje 3.0 TDI z 2.0 TFSI ? chodzi przede wszystkim o podsterownosc i prowadzenie auta w zakretach.. v6 jest sporo ciezsze od r4... bardzo jestem ciekaw Waszych opini
-
B8 TrOOOOp
wystarczy wbic adres w google maps by zobaczyc ten imponujacy autohaus czyis prywatny dom, pewnie przypadkowo wybrany adres ..
-
B8 TrOOOOp
Mam tylko nadzieje, ze wrc nie wpadnie na pomysl usuniecia wszystkiego z forum i wydania w formie ksiazki "Do it (again)yourself"
-
B8 TrOOOOp
Pomysl ciekawy, ale ja nie mam mmi tylko radio concert
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mystic, moze faktycznie masz racje. Auto ma przede wszystkim dawac frajde z jazdy. Choc jak znam sebie (modul ami juz kupilem) to bedzie mi zal nie miec w aucie calej dyskografii skoro jest juz dobre audio...
-
B8 TrOOOOp
No wlasnie juz nie maja w pl jeszcze jest, ale juz wszedzie indziej zdjeli. Ponoc jakis problem z IOS5 jest ... Poza tym on i tak sie laczyl po blutku z telefonem.. W tym wypadku wygodniej chyba modnac fabryczny zestaw..? Ktos wie z jakimi kosztami trzeba sie liczyc?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ok, dam znac czy biore, ustale tylko jak bede podlaczal iphone bo moze sie okazac, ze bede musial w innym miejscu wrzucic ten interface gdyz kabelek od niego jest krociutki ... Mozliwe tez, ze w AMI bede mial osobny dysk z muza-wtedy sie pisze, iphone ma jednak mala pamiec i wole ja wykozystywac do innych celow... Kurcze, musze opracowac sprytny koncept na fon i muze u siebie. Na razie nie ma ani zestawu glosnowmowiacego ani podlaczenia dysku/ipoda-tylko karta SD.
-
B8 TrOOOOp
jak zamocowac telefon w aucie? uzywam iphonea4 jako nawigacji, bede potrzebowal uchwytu, najlepiej aktywnego (z ladowniaem) do zamocowania telefonu w polu widzenia.. czy ktorys z Was korzysta z nawigacji w telefonie? jak to fajnie rozwiazac?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wrc, czy pod AMI trzeba miec schowek specjalny i jesli tak czy twoj pasuje?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
z tego co się orientuję to nie ma czegoś takiego jak "forumowy rabat". zresztą każdy jest z innego miasta więc chyba by to nie bardzo dawało radę.. Moze kiedys sie uda cos zorganizowac z audi polska, w koncu sporo klientow na forum. Dzieki za info.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wiesz, za dwa tygodnie odbieram auto od kolegi i sie okaze... Na razie kompletuje Audi Music Interface i nie mam np kabla - zdaje sie 8k0 051 592. Auto nie ma pakietu oswietlenia wiec pewnie bede potrzebowal lampki nad dywanikami z okablowaniem oraz podwojna lampke z tylu (moj syn w trasie potrzebuje do czytania).