Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregski

  1. Czyli wprowadziles mnie w blad, bo pytalem o "forumowy rabat".
  2. Jest jakis klubowy rabat w aso?
  3. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Caha to jaki silniczek? Jaka cena?
  4. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trudno powiedziec lepiej zadzwonić do sprzedajacego i sie spytać . jest to przetarcie.. jak gadałem z nim tydzień temu to powiedział, że wszystkie super i w ogóle. a teraz, że jest tam przetarcie jak konkretnie zapytałem Konkretnie zapytales ) http://www.joemonster.org/filmy/40546/Jak_kupic_uzywany_motocykl_
  5. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak zrobie. dzieki!
  6. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wow, super news, dzieki wielkie Niestety, do przekazania autka zostaly jeszcze 4 tygodnie Leasing sie konczy w polowie miesiaca ale ze wzgledow podatkowych fma moze go odsprzedac dopiero 1go lutego No ale kabelki moge juz zamawiac Jeszcze raz dzieki!!! Edit: wiazka 600 pln, pilnie szukam schematu
  7. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Laguna, wymiekam.. Jak ty to robisz.. Ja w etce nie umiem ustalic od jakiego to auta, jaki do tego kabel i czy to pasuje do concert..
  8. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No wlasnie numeru nie widze, geniusz ktory to sprzedawal chyba zerwal naklejke. Sa tylko numery poszczegolnych plastikow i numer modulu ktory nie prowadzi do glownego numeru w katalogu. Gniazdo ma dwa rzedy pinow po szesc czyli dwunastopinowe. Innego gniazda nie widze.
  9. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A propos audi music interface: kupilem taki ktory nie ma wejscia na swiatlowod, a ma gniazdo na zwykle piny. Bedzie pasowal do radia Concert? Gdzie szukac wiazki?
  10. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mi w Lodzi z pelnymi znizkami mocno okrojone w axa wyszlo 2600 :-/
  11. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    1200pln na rok??
  12. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ktora ubezpieczalnia ma najlepsze stawki oc/ac dla audi b8 oraz dobry stosunek jakosci do ceny ?
  13. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to sie musialem zamotac tak czy siak jestem ciekaw roznicy.. o ile teoretycznie powinna sie skrocic droga hamowania?
  14. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Opss nie wiedzialem, ze wymieniles juz tez przod. Roznica odczuwalna?
  15. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bierzesz? Ponoc b8 ma dobry seryjny hamulunek.. Na pewno sa wydajniejsze, ale czy to aby nie przesada?
  16. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Fajnie bez blach wyglada, ale jak sie tablice zalozy to juz pewnie efektu nie bedzie
  17. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A beda pasowaly w miejsce starych? W a6 sedanie bardzo fajnie wyglada ta nowa kreska pozycyjnych, szczegolnie w czarnej. Sporo juz tego jezdzi po berlinie.
  18. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    you made my day brother!.. wielkie dzieki!
  19. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    elektryczna? super! dzieki raz jeszcze![br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 21:14_________________________________________________ a cos podobnego do E... tylko z instrukcjami demontazu czy napraw?
  20. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli w B8 jest klasyczny dogrzewacz w postaci jakiegos eberspachera lub webasta z komora spalania, tlumikiem itp? myslalem, ze w B8 jest elektryczny dogrzewacz.. wrc, z czego wrzucasz screenshoty czasem? chetnie bym sobie zainstalowal i poprzegladal taki katalog czesci...
  21. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sluchajcie, a czy w A4 b8 3.0 TDI toto ruszy? http://allegro.pl/webasto-audi-i1934159798.html jak jest zrealizowanie dogrzewanie w tych autach?
  22. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Niestety brakuje mi licznika Troszke drogawy MOD http://moto.allegro.pl/audi-a4-tempomat-adaptacyjny-acc-i1937153258.html Dzieki za linka! Czyli licznik z kolorowym wyswietlaczem tego nie ogarnia?
  23. gregski odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wrclaguna, uruchomiles adaptive cruise control? Umieram z ciekawosci ... Opisales to moze? Ostrze sobie zeby na to, a ta ktora mam kupic niestety tego nie ma...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.